Обява

Свий
Няма добавени обяви.

съботно-неделни разходки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нищо не става, някъде има грешка, въпреки че уж у видеоформат на директорията пише че е текстови файл...
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • А, тръгна...бахти тъпите провайдери имам, един път се тегли, друг - не...
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • Ще тръгне има те и теб

        Коментар


        • Гледах го
          Дължа ти едно въже. Ама все не намирам подходящо, все са някакви слаби...
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от quadra
            Гледах го
            Дължа ти едно въже. Ама все не намирам подходящо, все са някакви слаби...
            Има едни за по 450лв. Гарантирам ти че ако си вземеш такова, ще ти е трудно да го скъсаш .
            LZ1VMH

            Коментар


            • Е, аз и верига за корабна котва мога да си взема...ама не е там работата...все пак при мен има понятие като рентабилни разходи. Не ходя по състезания и не гоня класиране, това за мен си е нерентабилен разход.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • Първоначално публикуван от buldog
                С тези съботно неделни разходки си изпотроших Витарата,за това си купих 2 бр. УАЗ за такива разходки ей това е голям звер но при мен не издържаха дълго счупих ги и двете .
                Много готино звучи. Почти като тест за здравина между Витара и Уазка. Уазките си ги изпотрошил, а на витарата само калобраните са и паднали.
                LZ1VMH

                Коментар


                • Първоначално публикуван от quadra
                  Е, аз и верига за корабна котва мога да си взема...ама не е там работата...все пак при мен има понятие като рентабилни разходи. Не ходя по състезания и не гоня класиране, това за мен си е нерентабилен разход.
                  Малко си закъсвал значи.
                  LZ1VMH

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X