Обява

Свий
Няма добавени обяви.

съботно-неделни разходки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    Ина мен домашните нщо зор ми дават,че нали миналата
    недаля сме пропуснали..........
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • #92
      Първоначално публикуван от alex_markov
      дано да я сложиш. Че ми се рзхожда ама не занм къде?
      Надявам се до неделя да я сложа. Засега върви абсолютно по плана, мнооо..го бавно и леко досадно. Лошото е че съм в процес на местене от стария сервиз в нов и по планове трябваше новия да работи вече. Да ама не..... Съответно закрепването на лебедката се извършва на открито, при миносова температура Хубаво, че мина Миро и разведри обстановката. . Що се отнася до маршрута , можеме да продължиме от мястото до което стигнахме миналия път, затваряйки обиколката през Плана . Възможно е и до неделя някой да предложи и нещо друго
      LZ1VMH

      Коментар


      • #93
        Първоначално публикуван от derhunter
        Ина мен домашните нщо зор ми дават,че нали миналата
        недаля сме пропуснали..........
        Ми да време ти е.
        LZ1VMH

        Коментар


        • #94
          Първоначално публикуван от CJ_7
          на линия съм и събота и неделя само уточнете маршрута
          Маршрута ще го мислиме заедно. Сега му е времето да дадеш идей . Иначе се радвам че ще се вкючиш Имай в предвид че при мене Ленинските съботници са целогодишни .(демек ми е неудобно да излизам съботите) Контрола от шефа е денонощен . Не се чуди аз съм си Шефа.
          LZ1VMH

          Коментар


          • #95
            По идея на Дани (който ще идва) намислихме следният маршрут : Железница-Плана-Райово (Железница -Плана за загрявка - знам го понататък ще търсим по карта - Браво Събине)

            Излизането може и да не е точно Райово, може Релиово, Широки Дол, Алино, Където излезнем (ако излезнем).
            Кажете си мнението.

            Коментар


            • #96
              По част от маршрута откъмРайово съм бръмчал преди 2 г.
              Гаден при селата ,от дърварите и не вярвам да се е променило
              нещо.Но незнам от Бистрица към Плана,по-миналата неделя
              групата не можа да стигне.Аз и Миро си тръгнахме по-рано.
              Голди нека каже повече.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • #97
                така е....стана много опасно нататак..гумите парзаляха много на страни4ен наклон и имаше опастност някои да се подхлъзне в дерето...да не се унасяме много...все пак отиваме на неделна разходка с лек оффроад...возим деца и жени
                ------------------------------------
                тел. O878 9ЧЧ 999

                Коментар


                • #98
                  Първоначално публикуван от alex_markov
                  По идея на Дани (който ще идва) намислихме следният маршрут : Железница-Плана-Райово (Железница -Плана за загрявка - знам го понататък ще търсим по карта - Браво Събине)

                  Излизането може и да не е точно Райово, може Релиово, Широки Дол, Алино, Където излезнем (ако излезнем).
                  Кажете си мнението.
                  Браво Дани, Браво Събине, благодаря за идейте. За утре предлагам срещата да е пак в 10 ч. пред авто център "Голди" , чакаме до 10 и 15 ч. и тръгваме .
                  LZ1VMH

                  Коментар


                  • #99
                    Имам съмнения че може да имате леки неприятности. За тези които не са ходили натам мога да кажа че района е леко коварен. Миналата зима там ни остана виетнамката и след няколкото опита да я измъкнем преседя там до пролетта в едно речно корито. Снегът е много гаден и твърд. Но ако твърдо сте решили това да е маршрута имайте предвид че излета от миналата неделя може после да ви се стори като разходка в южния парк
                    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                    Коментар


                    • Вижте, идеята е за разходка, не за трошене и бедстване, ако стане страшно (както не веднъж сме го доказвали) се връщаме (обикновенно без жертви).
                      Та това ли ще е маршрута? Защото лично на мен центърЪТ Голди ми е в обратна посока, та ако ще ходим там аз ще ви чакам в Бистрица на Площада в да кажем 10:45ч. (но само ако се разберем сериозно

                      Коментар


                      • И за мен е по-удобно в Бистрица и в10,45 съм там.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • Някъде по средата на пътя от Плана към Алино има манастир. Ако стигнете някак дотам и закъсате може да оставите джипките в манастира. Познавам отшелникът, добър човек е ще ви ги пази до пролетта.
                          http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Yordan Kolev
                            Някъде по средата на пътя от Плана към Алино има манастир. Ако стигнете някак дотам и закъсате може да оставите джипките в манастира. Познавам отшелникът, добър човек е ще ви ги пази до пролетта.
                            Леле и аз почнах вече да се плаша утре ще разкажем до къде и как сме стигнали

                            Коментар


                            • върнахме се виж тук: http://www.offroad-bulgaria.com/view...?p=43946#43946
                              /беше тук тая тема ама МОДЕРАТОРА.../

                              Коментар


                              • Чакам с нетърпение следващата неделя
                                LZ1VMH

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X