Обява

Свий
Няма добавени обяви.

съботно-неделни разходки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    за тая неделя ли става въпрос?
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #62
      дДа
      LZ1VMH

      Коментар


      • #63
        И аз съм там кажете само къде и кога
        VITARA, SAMURAI
        FIAT PANDA 4x4 CABRIO
        RENAULT ESPACE QUADRA
        ...и едно сивикче за града...

        Коментар


        • #64
          Срещата е пред авто център "Голди" но явно ,че се отлага за другата неделя .Доста хора се обадиха да кажат че по една или друга причина не могат да дойдат .Надявам се за другата неделя да няма проблеми .
          LZ1VMH

          Коментар


          • #65
            Всички явно са се уплашили от песимистичните прогнози на вестник "24часа".Е уплътнихте ли прозорците и вратите ,че иде студ и мраз.
            B+

            Коментар


            • #66
              Първоначално публикуван от vokel
              Всички явно са се уплашили от песимистичните прогнози на вестник "24часа".Е уплътнихте ли прозорците и вратите ,че иде студ и мраз.
              Май доста точно им го каза Може ли alex_markov да каже още нещо за този предложен от него маршрут . Примерно от къде се тръгва Къде точно от Марчаево Може ли направо от Рударци
              LZ1VMH

              Коментар


              • #67
                Първоначално публикуван от goldy
                Може ли направо от Рударци

                може всичко с 4х4.Трябват обаче хора ,както би обобщил Стефан.И гориво.
                B+

                Коментар


                • #68
                  Първоначално публикуван от goldy
                  Първоначално публикуван от vokel
                  Всички явно са се уплашили от песимистичните прогнози на вестник "24часа".Е уплътнихте ли прозорците и вратите ,че иде студ и мраз.
                  Май доста точно им го каза Може ли alex_markov да каже още нещо за този предложен от него маршрут . Примерно от къде се тръгва Къде точно от Марчаево Може ли направо от Рударци
                  Аз ако знаех от къде точно - щеше да е лесно, ама утре нещо ми се разхожда, та ако искате може да го потърсим?

                  Коментар


                  • #69
                    Влади може би утре да дойдем с калоян (TEACHER) само кажете в колко!
                    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                    Коментар


                    • #70
                      Май няма да има ..другата седмица.Вижте го alex как дебне в засада и не му се стои в къщи .Истински джипер.Пак да се порадва на хънтъра.
                      B+

                      Коментар


                      • #71
                        Първоначално публикуван от vokel
                        Май няма да има ..другата седмица.Вижте го alex как дебне в засада и не му се стои в къщи .Истински джипер.Пак да се порадва на хънтъра.
                        Ми ти? Не ти ли се разхожда?

                        Коментар


                        • #72
                          Първоначално публикуван от alex_markov
                          Първоначално публикуван от vokel
                          Май няма да има ..другата седмица.Вижте го alex как дебне в засада и не му се стои в къщи .Истински джипер.Пак да се порадва на хънтъра.
                          Ми ти? Не ти ли се разхожда?
                          Много ,ама съм с............ .3 зимни гуми ,защото карах миналата седмица по трамвайната линия .Сега ближа рани и днес обикалях гумаджии,един ми каза "брато аз да не съм хирург,знаеш къде продаваят гуми"
                          B+

                          Коментар


                          • #73
                            Много ,ама съм с............ .3 зимни гуми ,защото карах миналата седмица по трамвайната линия .Сега ближа рани и днес обикалях гумаджии,един ми каза "брато аз да не съм хирург,знаеш къде продаваят гуми
                            Един от първите занимаващи в България с репарация на големи разрези по гумите е моят сервиз. Чудя се защо не дойде веднага да я погледна . Доста проблеми оправяме .
                            LZ1VMH

                            Коментар


                            • #74
                              Първоначално публикуван от ДиДжейДавел
                              Влади може би утре да дойдем с калоян (TEACHER) само кажете в колко!
                              Казвайте дали сте сериозни и ако сте -направо да се събираме утре в 10ч. пред сервиза.Държа да дойде и alex .
                              LZ1VMH

                              Коментар


                              • #75
                                Голди внимавай като пресичаш водопровода-оказа се
                                че тези трапове били от ВиК.Имного лед от течове.
                                Ей сега ми снесоха инфо,до колко е вярно...
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X