Обява

Свий
Няма добавени обяви.

съботно-неделни разходки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • и аз не съм разбрал кога е станало ....видях ги чак след 3 дни...задните калници са подгънати навътре от задния краи ...амортесиорите са слабички и не удържат а оригиналните които са много здрави са ми къси след смяната на ресорите...мисля да сложа някякви от БУС дали ще има ефект? по-краиният вариант е да изрежа калниците.../истината е че гумите са големички но нямя да ги сменям/
    ------------------------------------
    тел. O878 9ЧЧ 999

    Коментар


    • Моето мнение е че трябва да излезнеш на няколко хард разходки и смятам че всичко ще се нагласи
      LZ1VMH

      Коментар


      • Добре е ако има желаещи за неделна разходка да го заявят ясно.
        LZ1VMH

        Коментар


        • Желание има! Но възможност няма - джипа е пред разпад! Надявам се другата седмица, да изкочи малко време, да го закарам на доктор! И после ако ме искате бих дошъл ( гумите са за мъгла и то, не много гъста )
          RB Patrol Team

          Коментар


          • Първоначално публикуван от goldy
            Добре е ако има желаещи за неделна разходка да го заявят ясно.
            Казвам го точно и ясно за да не се окажа единствения мераклия за разходки
            LZ1VMH

            Коментар


            • Здрасти накъде ще се кара в неделя

              Коментар


              • Първоначално публикуван от ceco Lj
                Здрасти накъде ще се кара в неделя
                Здрасти. Когато никой не предлага определен маршрут както е и сега , си определяме среща на която решаваме за посоката. Предлагам да не е далеч от софия.
                LZ1VMH

                Коментар


                • ще чета и ще доида с на тедо старата тойота

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от ceco Lj
                    ще чета и ще доида с на тедо старата тойота
                    Давай и Тедо да го организираме.
                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • ок ще гледам да дойда за неделя... но още не съм 100% сигурен...
                      Сесо, ако искаш, мини през нас да сложиме гуми за сняг
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                        ок ще гледам да дойда за неделя... но още не съм 100% сигурен...
                        Сесо, ако искаш, мини през нас да сложиме гуми за сняг.[/img]
                        Да не го базикаш нещо .
                        LZ1VMH

                        Коментар


                        • въобще не го бъзикам /гумите са ми в гаража - слагаме краме, връщаме се и ги сваляме/, но за съжаление току-що ми изникна ангажимент за неделя след 12ч и няма да мога да дойда
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • даваи събота утре

                            Коментар


                            • Май-май тази неделя няма да се излиза на разходка. Като гледам няма мераклий . Пък и времето ще е лошо. , ще вземе да се намокриме .
                              LZ1VMH

                              Коментар


                              • ako iska6 az sum svoboden v nedelya, moje da se porazhodim nyakude na blizo. Tuko6to si sglobih bolkajite
                                Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                                0884837709
                                0878383528

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X