Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лозен и приятели 24.01.2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Лозен утре

    Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
    За тези които се претесняват важно е да прочетът пос номер две този на Влади колегата е експерт и никой нема да остане в гората.

    Опс, някой се е объркал.
    LZ1VMH

    Коментар


    • До: Лозен утре

      Ей и да снимате много!

      Коментар


      • До: Лозен утре

        Първоначално публикуван от PERITOL Преглед на мнение
        Ей и да снимате много!
        Ха ха ти нема ли да идваш с моторчето час от трасето ше бъде от онзиден кадето на вучкарника доиде от пасарел и го спуснахме сега ще е по обратния ред харесалити ?можеш и да доидеш с моита маршутка достатъчно место има 8 седяшти и поне още толкова правостояшти.
        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

        Коментар


        • До: Лозен утре

          Ако съм С моторчето ще трябва да ми ампутират ръцете послеПътя дето ми го показа беше хубав и никога не бях минавал по него.Иначе може да мина сутринта да видя колко джипове сте.

          Коментар


          • До: Лозен утре

            Първоначално публикуван от rado_3456 Преглед на мнение
            Въжета имам. Утре в 10.00 съм на самолета.

            Машината е TOYOTA 4RUNNER. Евентуално и един DEFENDAR ще дойде.
            Мерси за потвръждението колега и цом тойотата е червена и бялото дефендарче готин екип се навярно вие бехте онази вечер кадето търсихте изгубения шнорхел
            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

            Коментар


            • До: Лозен утре

              Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
              Ей близнак защо ? са ви тия важета и колани бре да не искате да дърпате самолета от зборния място бре за лозен
              Не за да дърпаме закъсалите джипки по трасето .А довечера ще отмъкнем самолета.Хората ще се чудях къде ли е сборния пункт
              Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
              Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

              Коментар


              • До: Лозен утре

                Да, ние сме, но TOYOTAта не е червена а е синя. Шнорхела го намерихме.

                Коментар


                • До: Лозен утре

                  Първоначално публикуван от pensionera65 Преглед на мнение
                  А аз може ли да чекам на Половрак у "БАБА ДОРА" на вино и сланинка
                  ако не се льжа ПОЛОВРАК е най високия врьх в лозенската планина, даже под него има и хижа, колега сигорно за там става дума...
                  SUZUKI SAMURAJ SJ413 BMW

                  Коментар


                  • До: Лозен утре

                    За съжеление аз отпадам,че съм на работа.Приятно прекарване.

                    Коментар


                    • До: Лозен утре

                      Първоначално публикуван от rado_3456 Преглед на мнение
                      Да, ние сме, но TOYOTAта не е червена а е синя. Шнорхела го намерихме.
                      евала бате ми то така ви испреварих че чак и не съм видел и боята
                      Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                      Коментар


                      • До: Лозен утре

                        Според вас, стандартна Нива с ВлИ-5 ще оцелее ли? Имам джек, но с въжетата съм зле.

                        Коментар


                        • До: Лозен утре

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Според вас, стандартна Нива с ВлИ-5 ще оцелее ли? Имам джек, но с въжетата съм зле.
                          идвай и повече не питаймодераторите са кът нали нема да се бесиш с тия важета да не кажа че ше осигора и платформа .
                          Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 23-01-10, 17:59.
                          Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                          Коментар


                          • До: Лозен утре

                            До всички колеги който са заявили участие или смятат да идват или без да са писали в тематав в утрешния хард .Очаква ни едно хард време и един много хард район . Още от сега да предопредя че ЕКИПАЖИ С АГРЕСИВНО ПОВЕДЕНИЕ ПОДОБРЕ ДА НЕ ИДВАТ НЕ СЕ ДОПУСКА ИСПРЕВАРВАНЕ И НАЙ ВЕЧЕ ОБИЖДАНЕ КЪМ ДРУГИ ОЧАСНИЦИ В ХАРДА водештиа кола ше съм аз затваращия джип ще е ГОЛДИ асистенция це е Ради Раденков и Гришан само чакам потвраждение от последния каде ше кара дали от нови хан или с лозенската група . Уважаеми колеги утре е времето да докажете вашите умения и наи вече способностите на вашата машина .
                            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                            Коментар


                            • До: Лозен утре

                              Вярно е. Направо ни отвя.

                              Коментар


                              • До: Лозен утре

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Според вас, стандартна Нива с ВлИ-5 ще оцелее ли? Имам джек, но с въжетата съм зле.


                                Взимам те под крилото си!
                                LZ1VMH

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X