Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лозен и приятели 24.01.2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Лозен утре

    ех, Влади, хич не си подстрекател...
    не бързам за никъде...
    XJ 2.5TD '98

    Коментар


    • До: Лозен утре

      Лозенската група се распадна жените не ги пускат даже еди от тях заеви дано се засечем чудно каде ли ? тук на компа ли ? е за сметка на тях це има една група с ужаска видио репортери приятно четене и гледане
      Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

      Коментар


      • До: Лозен утре

        Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
        Взимам те под крилото си!
        Ясно, корупционен натиск.

        Коментар


        • До: Лозен утре

          Първоначално публикуван от glinski Преглед на мнение
          ех, Влади, хич не си подстрекател...


          Не! Даже хич.
          Това са най красивите моменти. Студ, който е изчистил атмосферата и гледките са красиви . Особено в очите на професионален фотограф.
          Мога само да завиждам на такива хора, който запечатват тези гледки. Аз ще се задоволя само със спомените.
          LZ1VMH

          Коментар


          • До: Лозен утре

            Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
            ... Уважаеми колеги утре е времето да докажете вашите умения и наи вече способностите на вашата машина .
            Ама не им даваш да изпреварват!
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • До: Лозен и приятели 24.01.2010

              Гришан на лични ми написа че нема да може по ред причини на негово място за асистенция ще бъде колегата
              rado_3456
              Младши участник
              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

              Коментар


              • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                Никой не се е отказал Лозенската група е на лице 5 джипки сме.Моя телефон е 0886274711-Николай. Ако искате звъннето като сте близо към Лозен може да се срещнем някъде
                Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                Коментар


                • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                  Първоначално публикуван от CZ 350 Преглед на мнение
                  Никой не се е отказал Лозенската група е на лице 5 джипки сме.Моя телефон е 0886274711-Николай. Ако искате звъннето като сте близо към Лозен може да се срещнем някъде
                  ние никак не сме далеко вашите снимки срешту наште а моя е на послеписа
                  Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                  Коментар


                  • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                    Утре в 10:00 съм на самолета. Сива Фероза......абе ще ме познаете. Аз май не се познавам с никой от участниците утре (поне не на живо). Днес бях на разходка и времето е страхотно, нормално зима е има сняг и е -едисиколко. До утре

                    Станцията на 8ми свободен канал нали?

                    Коментар


                    • До: Лозен утре

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      Ама не им даваш да изпреварват!
                      да чаво треба да има РЕД И ДИСЦИПЛИНА иначе става тунинг пред махалата не визирам естествения които природата ти го нанася
                      Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 23-01-10, 21:56.
                      Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                      Коментар


                      • До: Лозен утре

                        Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                        Това са най красивите моменти. Студ, който е изчистил атмосферата и гледките са красиви . Особено в очите на професионален фотограф.
                        Днеска кръстосвах из Лозенската планина...
                        На север не можах да погледна, но на юг гледката беше някакси мъглива и доста неясна.
                        Ще се насладите обаче на заскрежените гори... Повече от седмица Плана и Лозенската са обвити със скреж...
                        Това е присъщо повече за късна есен, а не за края на януари, ама какво да се прави, времето тотално се обърка, дори и в планината.

                        Коментар


                        • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                          Сега ми се ще да живея във Варна! Ежедневен хард до скъсване.
                          LZ1VMH

                          Коментар


                          • До: Лозен утре

                            Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                            Днеска кръстосвах из Лозенската планина...
                            На север не можах да погледна, но на юг гледката беше някакси мъглива и доста неясна.
                            Ще се насладите обаче на заскрежените гори... Повече от седмица Плана и Лозенската са обвити със скреж...
                            Това е присъщо повече за късна есен, а не за края на януари, ама какво да се прави, времето тотално се обърка, дори и в планината.

                            Включвай се Жоро! Гледки ще намериме.
                            LZ1VMH

                            Коментар


                            • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                              Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                              Утре в 10:00 съм на самолета. Сива Фероза......абе ще ме познаете. Аз май не се познавам с никой от участниците утре (поне не на живо). Днес бях на разходка и времето е страхотно, нормално зима е има сняг и е -едисиколко. До утре

                              Станцията на 8ми свободен канал нали?
                              И ДЪЛБОКО ви мерси колешке а некой маже пред...........ат да претакат зелето и то нали аз съм заек ше пропусна този момент
                              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                              Коментар


                              • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                                Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                                Утре в 10:00 съм на самолета. Сива Фероза......абе ще ме познаете. Аз май не се познавам с никой от участниците утре (поне не на живо). Днес бях на разходка и времето е страхотно, нормално зима е има сняг и е -едисиколко. До утре

                                Станцията на 8ми свободен канал нали?

                                Днес привечер те засякох на бриколажа (баба парашкева) в Люлин. Стига да е била твоята Фероза (беше с гуми Сахара).

                                Станцията на свободен обхват.
                                LZ1VMH

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X