Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лозен и приятели 24.01.2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Лозен утре

    Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
    Здравейте колеги изминаха точно две години от началото на тази разходка та предлагам да я обновим замислил съм силен хард в района тази неделя направих и трак добре се окалях . Спицялна покана за Тролчето Голди и всички колеги от лозен и района датата я предложете вие
    Ние сме насреща, чакаме датата да я кажеш ти.

    Коментар


    • #47
      До: Лозен утре

      Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
      Здравейте колеги изминаха точно две години от началото на тази разходка та предлагам да я обновим замислил съм силен хард в района тази неделя направих и трак добре се окалях . Спицялна покана за Тролчето Голди и всички колеги от лозен и района датата я предложете вие
      Ние сме на среща,кажи дата.

      Коментар


      • #48
        До: Лозен утре

        Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
        Здравейте колеги изминаха точно две години от началото на тази разходка та предлагам да я обновим замислил съм силен хард в района тази неделя направих и трак добре се окалях . Спицялна покана за Тролчето Голди и всички колеги от лозен и района датата я предложете вие
        Зайко,изкарай тая тойота да не и раждясат буталата,

        Коментар


        • #49
          До: Лозен утре

          Е Гриша от теб не моем да зема думата май се нахъсал яко ше видим. Трасето не е сложно при спускане каза Ради Раденков но пи искачване е малко кофти лебетки не трябват но под връх ПОПОВ ДЕЛ Е НЕШТО ГОТИНО кал и пак кал ама много кал и локви
          Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

          Коментар


          • #50
            До: Лозен утре

            Самия той каза от толкова години карам атеве но този трак е идялния
            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

            Коментар


            • #51
              До: Лозен утре

              Дам трябва да направим една хард разходка да раздвижим малко витарката
              Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
              Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

              Коментар


              • #52
                До: Лозен утре

                Първоначално публикуван от CZ 350 Преглед на мнение
                Дам трябва да направим една хард разходка да раздвижим малко витарката
                Евала баце само очаквам ВИП ПОКАНЕНИТЕ ОТ МЕН ДА СЕ ОБАДЯТ и сме на линя Водештите джипки по трасето са бялата тойота и червения нисан
                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                Коментар


                • #53
                  До: Лозен утре

                  Първоначално публикуван от GRI6AN Преглед на мнение
                  Ние сме насреща, чакаме датата да я кажеш ти.
                  Ше я кажа обезателно няма да остане в тайна но очаквам обаждане от вип гостите прочети пос едно от тази тема
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=50570
                  Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                  Коментар


                  • #54
                    До: Лозен утре

                    На драго сърце се присъединявам, единственото ми желание е разходката да е динамична, без застоявания покрай разни кални локви с часове. Иначе съм фен на продължително каране, по-изключително тежки терени с възможност за наслаждаване на природата и променящия и се ландшафт.
                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • #55
                      До: Лозен утре

                      Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                      На драго сърце се присъединявам, единственото ми желание е разходката да е динамична, без застоявания покрай разни кални локви с часове. Иначе съм фен на продължително каране, по-изключително тежки терени с възможност за наслаждаване на природата и променящия и се ландшафт.
                      Здравей Влади , мерси че се преисединяваш мършута це бъде тръгване от Нови Хан посок а Чукурово слет това месноста Ракита посока Лозен. И тъи като съм с дълга база няма да се въртим на едно и съцо място в разни дерета и локви. Дължина на трака е около 40 километра черно за сложноста и одоволствието коментара ще е слет това. Бях го замислил да караме в събота или неделя но този сибирски стут ме плаши а с сигорнос горе це е още по студено може и антифриза да ни замръзне.
                      Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                      Коментар


                      • #56
                        До: Лозен утре

                        Къде ще се чакаме? На самолета удобно ли е ?
                        LZ1VMH

                        Коментар


                        • #57
                          До: Лозен утре

                          Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                          Къде ще се чакаме? На самолета удобно ли е ?
                          Удобно е да го одложим за следваштата седмица че тази го дават яко студ
                          Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                          Коментар


                          • #58
                            До: Лозен утре

                            Е как ше отлагате?!
                            Тъкмо падна сняг в планината. Сега е играта у гората.
                            Като се спука леда под колелата се образува перфектен капан за машините, няма мърдане.
                            А и студа не е нищо особено за това време от годината.
                            Сега е изпитание и за човек и за машина.
                            Какво по хубаво от това?!

                            Коментар


                            • #59
                              До: Лозен утре

                              Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                              Е как ше отлагате?!
                              Тъкмо падна сняг в планината. Сега е играта у гората.
                              Като се спука леда под колелата се образува перфектен капан за машините, няма мърдане.
                              А и студа не е нищо особено за това време от годината.
                              Сега е изпитание и за човек и за машина.
                              Какво по хубаво от това?!
                              И знам че си прав колега . Лошо време Силна рекия И лоша жена за ЛОВЕЦ НЕМА и аз съм от това тесто хора но прогнозата за събота и неделя ще е приближена до боината и едвали ше се себерем от повече от четри джипа .
                              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                              Коментар


                              • #60
                                До: Лозен утре

                                Вземете Раденков с вас и няма да ви липсва тонус
                                Ще забравите и за студ и за всьо...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X