Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лозен и приятели 24.01.2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Лозен утре

    Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
    Супер време! За неделя аз съм на линия ! Никакво отказване.
    Предлагам среща в 10ч. на самолета в Нови Хан. Организатора да не се крие.
    Трол в този студ не вярвам да намериш кал... Предимството е на колите с зимни гуми. Черокито Белчо с зимния Мишелин ще ни покаже лекота на преминаване...
    Ние с агресивните да му мислиме. Купона предстои!
    Паджерото на СтарГазар също се подготвя с всесезонки, кубинки ,очила за ски и бидон с чай.

    влади, аз по тривиални причини няма да мога ... освен ако не ми мине бяла котка път. ама следя темата с интерес че се не знае...
    не бързам за никъде...
    XJ 2.5TD '98

    Коментар


    • #92
      До: Лозен утре

      Първоначално публикуван от CZ 350 Преглед на мнение
      Винаги тръгваме с мисълта че ще направм само едно кръгче, а после какво се оказва прибираме се по нощите кални и мокри
      Ъ аз не тръгвам за кръгче, ама съм на рожден ден в неделя ...... ма к'во пък ще отида загряла и за веселата част. Щом ще си ме влачите с вас идвам. ДА нося ли ракия??? Абе много далече тоя Нови Хан ЩЕ има ли по-близка група в Лозен все пак или всички заедно в калъп?

      Коментар


      • #93
        До: Лозен утре

        Първоначално публикуван от glinski Преглед на мнение
        влади, аз по тривиални причини няма да мога ... освен ако не ми мине бяла котка път. ама следя темата с интерес че се не знае...


        Дано бялата котка те настигне . Ако това стане ще те чакаме .
        LZ1VMH

        Коментар


        • #94
          До: Лозен утре

          Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
          Ъ аз не тръгвам за кръгче, ама съм на рожден ден в неделя ...... ма к'во пък ще отида загряла и за веселата част. Щом ще си ме влачите с вас идвам. ДА нося ли ракия??? Абе много далече тоя Нови Хан ЩЕ има ли по-близка група в Лозен все пак или всички заедно в калъп?


          Тръгвам в 9 от Г.Баня и по път ако иска някой ще го събирам. Ракията запази за разтривка на рожденния ден. За деня ще ти трябва пълен резервоар с гориво и малко смелост. Всъщност Лозен е сигорно на около 5км. от Нови Хан.
          Прогнозата е по-възможност да не се излиза от къщите. Това ми звучи като бойна тръба зовяща за збор.
          LZ1VMH

          Коментар


          • #95
            До: Лозен утре

            Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
            Прогнозата е по-възможност да не се излиза от къщите. Това ми звучи като бойна тръба зовяща за збор.
            А на мен ми звучи като ония "предупреждения" да не си инсталираш телевизора под душа
            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

            Коментар


            • #96
              До: Лозен утре

              Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
              Тръгвам в 9 от Г.Баня и по път ако иска някой ще го събирам. Ракията запази за разтривка на рожденния ден. За деня ще ти трябва пълен резервоар с гориво и малко смелост. Всъщност Лозен е сигорно на около 5км. от Нови Хан.
              Прогнозата е по-възможност да не се излиза от къщите. Това ми звучи като бойна тръба зовяща за збор.
              5км по черно обаче Резервоара е 30л (40 но събира 30) газ. На бензин не работи - няма и да проработи. Аз не се чудя дали да идвам, а както казах не искам да съм ремарке Все пак виждам в кой раздел е темата.

              Коментар


              • #97
                До: Лозен утре

                Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                5км по черно обаче Резервоара е 30л (40 но събира 30) газ. На бензин не работи - няма и да проработи. Аз не се чудя дали да идвам, а както казах не искам да съм ремарке Все пак виждам в кой раздел е темата.

                Със 30 кила гориво и ракийката чудеса ще направиш.
                LZ1VMH

                Коментар


                • #98
                  До: Лозен утре

                  А новобранци приемате ли?

                  Коментар


                  • #99
                    До: Лозен утре

                    Първоначално публикуван от rado_3456 Преглед на мнение
                    А новобранци приемате ли?

                    Каква е подготовката и машината. Въжета имаш ли?
                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • До: Лозен утре

                      Попринцип въжета и колани ние си нямаме.Кой колкото може да изкара и на обратно ако не напролет .Затова носете принадлежности за дърпане да има в повечко
                      Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                      Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                      Коментар


                      • До: Лозен утре

                        Първоначално публикуван от rado_3456 Преглед на мнение
                        А новобранци приемате ли?
                        Здравей колега ако си прочел от самото начало възрас и ограничения не са поставени навярно си прочел зборното място и час . То и казармата бе тешка ама за сметка на това продължителна
                        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                        Коментар


                        • До: Лозен утре

                          Първоначално публикуван от CZ 350 Преглед на мнение
                          Попринцип въжета и колани ние си нямаме.Кой колкото може да изкара и на обратно ако не напролет .Затова носете принадлежности за дърпане да има в повечко
                          Ей близнак защо ? са ви тия важета и колани бре да не искате да дърпате самолета от зборния място бре за лозен
                          Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                          Коментар


                          • До: Лозен утре

                            Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                            Пък и спасителни акции не сме провеждали скоро.....
                            За тези които се претесняват важно е да прочетът пос номер две този на Влади колегата е експерт и никой нема да остане в гората.
                            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                            Коментар


                            • Въжета имам. Утре в 10.00 съм на самолета.

                              Машината е TOYOTA 4RUNNER. Евентуално и един DEFENDAR ще дойде.
                              Последно редактирано от Чавдар (V93); 23-01-10, 09:43. Причина: Последователни публикации

                              Коментар


                              • До: Лозен утре

                                А аз може ли да чекам на Половрак у "БАБА ДОРА" на вино и сланинка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X