Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лозен и приятели 24.01.2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Лозен и приятели 24.01.2010

    Първоначално публикуван от Petkova_Vania Преглед на мнение
    ЗДРАВЕЙТЕ! АЗ СЪМ КРАСИ С КАМЕРАТА, ДЕТО СНИМАХ НА ЗАЙКО ОНЗИ ДЕН. ИМАМЕ ВИДЕО ОКОЛО ЧАС И ПОЛОВИНА, САМО ЧЕ НЕЗНАЕМ КАК ДА ГО КАЧИМ И КЪДЕ. МОГА ДА КАЧВАМ КЛИПЧЕТА ВЪВ VBOX7.COM И ДА ВИ НАПИША ПРЕПРАТКА, НО ЩЕ БЪДАТ КРАТКИ И С ЛОШО КАЧЕСТВО. АКО ИМА ПО-ЛЕСЕН НАЧИН НЯКОЙ ДА МИ КАЖЕ И ЩЕ ГИ КАЧИМ. ИНАЧЕ НА ДВД ДИСК СМЕ ГО ОТТРЕНИРАЛИ - ВЪРВЯТ НА ВСИЧКИ ДВД ПЛЕЪРИ. ПИШЕТЕ МИ НА ЕЛЕКТРОННАТА ПОЩА - PETKOV_KRASIMIR@ABV.BG

    ЯСЕНЕ, ПОМОГНИ НИ ДА КАЧИМ ВИДЕОТО ОТ 24.01.2010г., ЗАЩОТО ТРУДНО СЕ ОРИЕНТИРАМЕ В ТЕМИТЕ
    Ау! Не пишете с тези големи букви че ще ви залющят за правопис. Това прилича на истерични крясъци.

    Иначе - форумът не позволява качване на големи файлове, за целта има FTP, за което пък има тема, която се казва подходящо. Лошото е, че ми е счупен нещо акаунта и не мога да я намеря.

    Коментар


    • До: Лозен и приятели 24.01.2010

      Пиши ми на скайпа след 20:00ч и аз ще ги кача на фтп то.
      Скайп-PERITOL.

      Коментар


      • До: Лозен и приятели 24.01.2010

        такаа, акаунта ми го оправиха, ето я и темата:
        http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=46

        там е обяснено.

        Коментар


        • До: Лозен и приятели 24.01.2010

          Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
          Ето и снимките от "навигатора":



          Тук май малко се пързаляше, но кобри кобри, те като се изхабят стават пистарки

          Ми пързалят се кобрите ти неми даде резервната ти гума да пробвам с нея!

          Коментар


          • До: Лозен и приятели 24.01.2010

            Колеги какво стана с видеото ?
            Николай Георгиев 0+
            тел.0887357722

            Коментар


            • До: Лозен и приятели 24.01.2010

              Първоначално публикуван от Shveps_bg Преглед на мнение
              Ми пързалят се кобрите ти неми даде резервната ти гума да пробвам с нея!
              Ааа не е вярно, предложих ти я даже и втора ти намерихме, ама ти - 1 инч не ти бил достигал, лакомия През по-голямата част от времето карах зад теб, гумки ти трябват. Аз като карах с летни гуми така свикнах да натискам газта до дупка, че сега ми е трудно да се отуча. Както ме учеше един мой приятел, пилота на "Баба Яга" - Като не става с много газ, става с всичката газ

              Коментар


              • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                важното е, че не бях аз най-голямата закъсвация пък вие си мерете подметки и обувки

                Коментар


                • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  важното е, че не бях аз най-голямата закъсвация пък вие си мерете подметки и обувки
                  Нивата с едни нови гуми ще прелита тези локвички в които джапахме в неделя.
                  Николай Георгиев 0+
                  тел.0887357722

                  Коментар


                  • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                    Първоначално публикуван от turbo d Преглед на мнение
                    Колеги какво стана с видеото ?
                    Утре вечер ще имате малко клипове.В момента се обработват и утре ще ги кача на фтп-то и ще дам линк.

                    Коментар


                    • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                      Здравейте! Видеото се обработва в момента и ще бъде готово до утре. Благодаря на PERITOL за съдействието! Надявам се да качим успешно клипчетата.

                      Коментар


                      • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                        Ето малко видео от мен :
                        http://www.youtube.com/watch?v=rA3wjFgAIG8
                        http://www.youtube.com/watch?v=2ZbuYYoo5wI
                        http://www.youtube.com/watch?v=2SM2F6BaDOU
                        http://www.youtube.com/watch?v=-OzLM9SK6bI
                        Извинете човека с камерата за първи път му е.

                        Коментар


                        • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                          Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                          Ааа не е вярно, предложих ти я даже и втора ти намерихме, ама ти - 1 инч не ти бил достигал, лакомия През по-голямата част от времето карах зад теб, гумки ти трябват. Аз като карах с летни гуми така свикнах да натискам газта до дупка, че сега ми е трудно да се отуча. Както ме учеше един мой приятел, пилота на "Баба Яга" - Като не става с много газ, става с всичката газ
                          Ми вземете ми съберете общо 4 за следващата разходка за да не ви бавя! А за размера на гумите няма значение хубаво е да бъдат по до добри на кал.

                          Коментар


                          • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                            Първоначално публикуван от Petkova_Vania Преглед на мнение
                            Здравейте! Видеото се обработва в момента и ще бъде готово до утре. Благодаря на PERITOL за съдействието! Надявам се да качим успешно клипчетата.
                            Здравей Краси и аватара ти е ок но за следваштия път и оазката треба да се качи на попов дел
                            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                            Коментар


                            • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                              Първоначално публикуван от PERITOL Преглед на мнение
                              Утре вечер ще имате малко клипове.В момента се обработват и утре ще ги кача на фтп-то и ще дам линк.
                              ура!
                              не бързам за никъде...
                              XJ 2.5TD '98

                              Коментар


                              • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                                Здравейте! Видеото става много бавно. Цяла нощ и цял ден се мачкат 20GB, за да станат на три парчета по около 700МВ и са готови само две от тях. Третото ще се обработва тая нощ. Досега да бяхме направили 100-тина диска! Направих и опит да се свържа със сървара, но така и неуспях. Много са Ви сложни правилата! Ще изпратя клипчетата на PERITOL и ако ги качи ще гледате. Ако някой иска диск да се обади на Краси - GSM 0888395930.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X