Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лозен и приятели 24.01.2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Лозен утре

    Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
    Включвай се Жоро! Гледки ще намериме.
    Искрено съжалявам, че отпадам.
    Захванал съм тотална профилактика на мотора, а само събота и неделя и то понякога, имам свободно време за това нещо.

    Здраве да е, ще остане занапред...

    А и без Гришата ще ми е скучно... щото той все се опитва да ме следва... и понякога успява да ви кажа

    Коментар


    • До: Лозен и приятели 24.01.2010

      Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
      Днес привечер те засякох на бриколажа (баба парашкева) в Люлин. Стига да е била твоята Фероза (беше с гуми Сахара).

      Станцията на свободен обхват.
      Прибирахме се от разходка Банкя манкя и натам
      Беше добра разходка, ферозката си е екстра. Гумите са тези, доволна съм много от тях и не са ли ти познати от някъде?

      Коментар


      • До: Лозен и приятели 24.01.2010

        Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
        Прибирахме се от разходка Банкя манкя и натам
        Беше добра разходка, ферозката си е екстра. Гумите са тези, доволна съм много от тях и не са ли ти познати от някъде?
        Е цом си доволна утре ше може ли да си ги менкаме малко визирам гумитеаз съм със фулда 4х4 става на въпрос за резервите де.
        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

        Коментар


        • До: Лозен и приятели 24.01.2010

          Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
          Е цом си доволна утре ше може ли да си ги менкаме малко визирам гумитеаз съм със фулда 4х4 става на въпрос за резервите де.

          Утре ще ти се посмееме малко... Пък си и първи в групата (ледоразбивача) . Мисли му!
          LZ1VMH

          Коментар


          • До: Лозен и приятели 24.01.2010

            Брей, много добра разходка се очертава. За съжаление аз съм аут (трябва да се работи).
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • До: Лозен и приятели 24.01.2010

              Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
              Утре ще ти се посмееме малко... Пък си и първи в групата (ледоразбивача) . Мисли му!
              е стига де Влади въпреки че съм с мотор 4.2 бензинарец немоем да дърпам сите ама шом става на въпрос за асистенция от жена легам веднага по гръб нема значение дали е кал или не
              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

              Коментар


              • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Брей, много добра разходка се очертава. За съжаление аз съм аут (трябва да се работи).
                а аз те дебна знаеш ли откога мани тая работа се пак е минус 20 града
                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                Коментар


                • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                  Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                  Е цом си доволна утре ше може ли да си ги менкаме малко визирам гумитеаз съм със фулда 4х4 става на въпрос за резервите де.
                  Ще си помисля На мен тези гуми са ми подарък и са несравними (не заради марката). Айде спирам да спамя.....до утре.

                  Коментар


                  • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                    Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                    а аз те дебна знаеш ли откога мани тая работа се пак е минус 20 града
                    Абе знам аз ама ...
                    Няма как да се измъкна утре - следваща седмица живот и здраве

                    А на вас приятно изкарване
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • До: Лозен утре

                      Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                      Не! Даже хич.
                      Това са най красивите моменти. Студ, който е изчистил атмосферата и гледките са красиви . Особено в очите на професионален фотограф.
                      Мога само да завиждам на такива хора, който запечатват тези гледки. Аз ще се задоволя само със спомените.

                      и аз съм така. или карам или снимам... макар че понякога ме боли.
                      не бързам за никъде...
                      XJ 2.5TD '98

                      Коментар


                      • До: Лозен утре

                        Първоначално публикуван от rado_3456 Преглед на мнение
                        Вярно е. Направо ни отвя.
                        Утре ще е по бавно няма да има скорости И внимавай нарочил съм те за асистенция така че ше се движиш некаде по средата да помагаш на колегите от пред и от зад затеб се пак имаш чистонови два блокажа
                        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                        Коментар


                        • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                          Зайко а какъв ви е маршрута.След гарвано камак ще минете по пътя по който ти ме преведе и после...
                          А май кал няма и да видите в тоя студ всичко се е заледило.

                          Коментар


                          • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                            Първоначално публикуван от PERITOL Преглед на мнение
                            Зайко а какъв ви е маршрута.След гарвано камак ще минете по пътя по който ти ме преведе и после...
                            А май кал няма и да видите в тоя студ всичко се е заледило.
                            Значи тръгване от центара после към градиштето кадето се правеше зимния празник на времето после ПАВИТО новия път ГАРВАН КАМАК слет това ГОРНИЯ КРИВУЛ след това ВУЧКАРНИКА после ВРЪХ ПОПОВ ДЕЛ следва ДЖЕЛЕПИЦА престой МИНА ЧУКУРОВО в посока РОСАМА в дясно РАКИТА ловен заслон СВЕТА ПЕТКА новия ЗАСЛОН БРАТЯ РАДЕНКОВИ а кал ли ? кал ше има взел съм кирки и лопати да си намеряти по този трак ще има доминираш за който не иска да си пробва адреналина а просто да си поснима иначе едвали аз от стут кал и прочие ше снимам
                            Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 23-01-10, 21:37.
                            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                            Коментар


                            • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                              Тук е мястото да попитам, по маршрута има ли места кадето много ще одерем колите, в храсталаци и клони? Че още не съм я прежалил.
                              Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                              0884837709
                              0878383528

                              Коментар


                              • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                                Само драскате "нованци" неска на Половрак"беше "вро"
                                От студ и вино чик сега се свестих

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X