Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лозен и приятели 24.01.2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Лозен и приятели 24.01.2010

    Първоначално публикуван от ves1 Преглед на мнение
    Тук е мястото да попитам, по маршрута има ли места кадето много ще одерем колите, в храсталаци и клони? Че още не съм я прежалил.
    Е и тук е мястото да ти кажа чесно ама съвсем чесно и приятелски не я вкарвай повярвай ми че през целия път шете драскат 100 котки от ляво и од дясно това е съвсем чеснотака че лака може и да падне ама боята ше останееее
    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

    Коментар


    • До: Лозен и приятели 24.01.2010

      Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
      Е и тук е мястото да ти кажа чесно ама съвсем чесно и приятелски не я вкарвай повярвай ми че през целия път шете драскат 100 котки от ляво и од дясно това е съвсем чеснотака че лака може и да падне ама боята ше останееее
      Благодаря че ми спаси боята! Значи отпадам и аз за сега.
      Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
      0884837709
      0878383528

      Коментар


      • До: Лозен и приятели 24.01.2010

        Първоначално публикуван от pensionera65 Преглед на мнение
        Само драскате "нованци" неска на Половрак"беше "вро"
        От студ и вино чик сега се свестих
        ми то е хубаво щом си се намерил
        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

        Коментар


        • До: Лозен и приятели 24.01.2010

          оО имало е много емоции

          Коментар


          • До: Лозен и приятели 24.01.2010

            А ние след малко тръгваме 5 - 10 минути ше исчакаме ако някой е закъснял малко теле.... на послеписа.
            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

            Коментар


            • До: Лозен и приятели 24.01.2010

              приятна разходка стана според мене... не много хард, малко калничко , повечко снежно и не до там студено. на някои им бе малко скучно сигурно,ама пък се прибрахме до нови хан без щети общо взето. колегите сигурно още ядат шкембе и други вкуснотии.на мен ми се наложи да се прибера в софия имам 2-3 снимки ще пусна след малко...

              п.с: спецялни благодарности на Зайко за маршрута и отношението към мероприятието!
              не бързам за никъде...
              XJ 2.5TD '98

              Коментар


              • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                Снимки ще има ли колеги
                sigpic УАЗ-452

                Коментар


                • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                  Прекрасна първа за мен разходка! Хиляди благодарности към цялата група, за приятното изживяване!!!

                  Коментар


                  • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                    И аз се прибрах. Благодаря за разходката. На мен ми хареса, имаше заигравки тук там. При мен харда беше да шофирам с "навигатор" опитвайки се да пие вино точно през дупките, но.......нека му простим адреналина му дойде в повечко Снимките са от него, но незнам колко са читави, предвид състоянието му. Ще ги прегледам и ще кача някои.
                    Времето беше страхотно. Маршрута ми се иска да го минем когато е меко и кално На пролет.

                    П.П. Имам бегли подозрения, че част от групата може да продължат с офроуда след шкембетата, но знам ли ..... Отивам на рожден ден - Лека.

                    Коментар


                    • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                      споко,ще има... аз много много не съм снимал, ама колегите ще добавят, а и доста видео има май...

                      и така :

                      ниско, високо, самолет.... така започна всичко


                      водача ни Пламен /Зайко/ и белия дзвер...


                      ариергарда -Голди с Уазика...



                      невинното начало...



                      първа заигравка -поточе с прагче , лед и камъчета...



                      гордо паджеро...



                      кервана пак се нарежда...



                      ама е красота! чуден ден оцелихме днес...



                      опсаа, модераторска нива на калъч...



                      жокер - помощ от приятел...



                      бе, шъ я видиме ние таз работа начи...



                      уф, май нещо зацапахме пейзажа...



                      бела приказка под синьо небе...



                      белият дзвер в естествения му хабитат...



                      вече сме се спуснали над мината... чакаме останалите. прехода свърши май, само едно /последно/ "леко" спускане и може да чзключвате двойното...



                      уазик и тойота над изкопа... /индустриален пейзаж/



                      край! горската "магистрала" , а скоро ще излезнем и на другата...


                      от мен толкова, колегите са на ход
                      Последно редактирано от glinski; 24-01-10, 18:09.
                      не бързам за никъде...
                      XJ 2.5TD '98

                      Коментар


                      • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                        Гладните се нахранихме и вече сме си по къщите
                        И аз благодаря за добрата организация и интересния преход. Снимки ще качвам утре, сега мисля да отмарям.
                        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                        Коментар


                        • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                          Първоначално публикуван от rado_3456 Преглед на мнение
                          Прекрасна първа за мен разходка! Хиляди благодарности към цялата група, за приятното изживяване!!!
                          не си и помисляи само да се повишът тем..те ше е оште ...............
                          Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                          Коментар


                          • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                            Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                            Гладните се нахранихме и вече сме си по къщите
                            И аз благодаря за добрата организация и интересния преход. Снимки ще качвам утре, сега мисля да отмарям.


                            ми отмаряй качвайки снимки бре от тебе се очаква запълване на тази празнина!
                            не бързам за никъде...
                            XJ 2.5TD '98

                            Коментар


                            • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                              Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                              не си и помисляи само да се повишът тем..те ше е оште ...............
                              Не съм си и помислял. Ще участвам пак.

                              Коментар


                              • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                                Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                                И аз се прибрах. Благодаря за разходката. На мен ми хареса, имаше заигравки тук там. При мен харда беше да шофирам с "навигатор" опитвайки се да пие вино точно през дупките, но.......нека му простим адреналина му дойде в повечко Снимките са от него, но незнам колко са читави, предвид състоянието му. Ще ги прегледам и ще кача някои.
                                Времето беше страхотно. Маршрута ми се иска да го минем когато е меко и кално На пролет.

                                П.П. Имам бегли подозрения, че част от групата може да продължат с офроуда след шкембетата, но знам ли ..... Отивам на рожден ден - Лека.
                                колешке просто адмираци за шофиране одбелязвам само че навярно прочете знака на предния про....ц зайгравка имаше след шкембето но бях само аз за повече инфо гледай новините
                                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X