Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лозен и приятели 24.01.2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Лозен и приятели 24.01.2010

    Първоначално публикуван от glinski Преглед на мнение
    ми вземай този на голди, гледам - продава се...
    Ми скучно му бе вчера и на Влади и на джипа гледам и в края на деня ние се бехме окаляли като прасета а неговия си е чис неможах да осигоря достатачно кал . А и под секред да ти кажа подучух нешто от Влади че се замисля вече за продажба .
    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

    Коментар


    • До: Лозен и приятели 24.01.2010

      Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
      Ми скучно му бе вчера и на Влади и на джипа гледам и в края на деня ние се бехме окаляли като прасета а неговия си е чис неможах да осигоря достатачно кал . А и под секред да ти кажа подучух нешто от Влади че се замисля вече за продажба .
      Ахахахах добре де, защо просто не си ги разменят с Ясен за 1 разходка, да видим дали е от машината или от пилота Тъкмо на Влади няма да му е скучно, а на Ясен ще му хареса и ще си купи най-накрая гумии.......или джип
      Незнам, помислете .........

      Коментар


      • До: Лозен и приятели 24.01.2010

        Нищо такова няма да правя. Гуми ще си купя до 2-3 месеца, УАЗ може би по-натам (но ще е фургон и разходките му ще са повечето от по-различен характер), а за УАЗа на Голди ще трябва сериозно да преосмисля бюджета си за развлечения. Пък е криза и ако тръгна да преосмислям, не се знае дали ще е в тази посока.

        Коментар


        • До: Лозен и приятели 24.01.2010

          Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
          Ахахахах добре де, защо просто не си ги разменят с Ясен за 1 разходка, да видим дали е от машината или от пилота Тъкмо на Влади няма да му е скучно, а на Ясен ще му хареса и ще си купи най-накрая гумии.......или джип
          Незнам, помислете .........

          Супер идея! Разменям скука, срещу приключение
          LZ1VMH

          Коментар


          • До: Лозен и приятели 24.01.2010

            Определено ще е приключение. Но първо трябва да изкарам ПУЦ по управление на Голдиевския УАЗ. Нива всеки може да кара.

            Коментар


            • До: Лозен и приятели 24.01.2010

              Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
              Адмирации за Мариана - справи се чудесно, както и Ферозата.

              Само на пасажерската седалка ще трябват още колани, че навигаторът щеше да изхвърчи на няколко пъти
              Приятели аз съм скромната личност от пасажерската седалка на Ферозата ... много добре си изкарах и ще ми бъде много приятно ако ме вземате от време на време и мен на такива разходки - аз съм навигатор и виното е от мен ... ако някой иска снимки ника ми в Skype е същият като тоя тук ...
              Живи и здрави и да се видим скоро отново ...

              А до сега качените снимки са перфектни евала ви правя значи...
              Последно редактирано от parafoil252; 25-01-10, 19:44. Причина: коментар
              LZ2GWN skype: parafoil252
              e-mail:vector3micron@abv.bg

              Коментар


              • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                Страхотно сте си прекарали. Благородно ви завиждам, адмирации на всички колеги!
                Наско тел: 0884133260; 0898605088

                Коментар


                • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                  Първоначално публикуван от parafoil252 Преглед на мнение
                  Приятели аз съм скромната личност от пасажерската седалка на Ферозата ... много добре си изкарах и ще ми бъде много приятно ако ме вземате от време на време и мен на такива разходки - аз съм навигатор и виното е от мен ... ако някой иска снимки ника ми в Skype е същият като тоя тук ...
                  Живи и здрави и да се видим скоро отново ...

                  А до сега качените снимки са перфектни евала ви правя значи...
                  помисли за едни четриточкови колани че мани като ви видях на последното спускане
                  Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                  Коментар


                  • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                    Поздрави за яката разхока, 'дето сте си спретнали ! За Пламен-всичко е ясно. Марианчето е със "специални" гуми,а Нейко...с тази сними- отново нямам думи ! Разбира се, поздрави и за всичките останали участници,които нямам честта да се познавам лично !

                    Коментар


                    • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                      Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                      помисли за едни четриточкови колани че мани като ви видях на последното спускане
                      Абе то някой предложи и през устата един колан да му минава
                      Успял е да направи една снимка при последното спускане, ето я:



                      След снимките с перфектно качество не знам какво може да се добави, но има няколко добри кадъра и с риск да се досади ще ги кача след малко

                      Коментар


                      • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                        Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                        помисли за едни четриточкови колани че мани като ви видях на последното спускане
                        на парашутист (тоест на мен) колани не му трябват само сериозен отоплител на краката (някой може да е забелязал че си го носех с мен)
                        3 литрова бутилка голяма и неудобна но се свиква .....
                        LZ2GWN skype: parafoil252
                        e-mail:vector3micron@abv.bg

                        Коментар


                        • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                          Ето и снимките от "навигатора":

                          Най-сниманата ужаска Влади, както ти казах ти си позьор, само се чекнеш за снимки А джипа като види фотоапарат и прави така:

















                          Опс:


                          И после се крие


                          Тук май малко се пързаляше, но кобри кобри, те като се изхабят стават пистарки


                          Е и аз позирам, но рядко. А и е малко студеничко хихи:


                          Участниците:




                          Я да видим сега аз ли не довиждам или Ферозата си е с по-малък клирънс? А някой ми говореше, че била по-висока с тези гуми......оправданияяяяя:
                          Последно редактирано от GOLDY-Владиан Христов; 25-01-10, 20:30.

                          Коментар


                          • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                            Значи пак да съм навигатор?
                            899152366

                            Коментар


                            • ЗДРАВЕЙТЕ! АЗ СЪМ КРАСИ С КАМЕРАТА, ДЕТО СНИМАХ НА ЗАЙКО ОНЗИ ДЕН. ИМАМЕ ВИДЕО ОКОЛО ЧАС И ПОЛОВИНА, САМО ЧЕ НЕЗНАЕМ КАК ДА ГО КАЧИМ И КЪДЕ. МОГА ДА КАЧВАМ КЛИПЧЕТА ВЪВ VBOX7.COM И ДА ВИ НАПИША ПРЕПРАТКА, НО ЩЕ БЪДАТ КРАТКИ И С ЛОШО КАЧЕСТВО. АКО ИМА ПО-ЛЕСЕН НАЧИН НЯКОЙ ДА МИ КАЖЕ И ЩЕ ГИ КАЧИМ. ИНАЧЕ НА ДВД ДИСК СМЕ ГО ОТТРЕНИРАЛИ - ВЪРВЯТ НА ВСИЧКИ ДВД ПЛЕЪРИ. ПИШЕТЕ МИ НА ЕЛЕКТРОННАТА ПОЩА - PETKOV_KRASIMIR@ABV.BG

                              ЯСЕНЕ, ПОМОГНИ НИ ДА КАЧИМ ВИДЕОТО ОТ 24.01.2010г., ЗАЩОТО ТРУДНО СЕ ОРИЕНТИРАМЕ В ТЕМИТЕ
                              Последно редактирано от Ясен; 26-01-10, 00:57.

                              Коментар


                              • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                                Май на тази разходка повечето навигатори бяха загряки с винце.
                                Прикачени файлове
                                Николай Георгиев 0+
                                тел.0887357722

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X