До: При Дядо Владо
Около 13.30 - 14.00 часа отивам да спамя с бира и ЛР (лимонови резенки
). Други ще ходят ли?
Около 13.30 - 14.00 часа отивам да спамя с бира и ЛР (лимонови резенки
))),ние ще довършваме Кукера
Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар