Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Демек - дали по тривиалния начин, дали ще гръмне матора - нема проблеми със спирането.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Наборът рече механиката е наред.Има съмнение.Той навсякъде казва , че такива нафтови печки не умее.
      Все пак е чул повече от един мотор.И подсказва.
      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        В колко часа на колелото?
        Ми както говорихме - 11.00. Плюс-минус 10 минути, щото идвам от Бистрица.
        Телефона ми е в подписа.
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Разбрахме се.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Що за нафтова печка е това?
            Не би ли трябвало,ако ще мре и е от клапани да има некви цветни пушеци,разни течности да намаляват или да се увеличават?
            Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              2 страници уговорки, които отнемат 30сек. по тел.
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Първоначално публикуван от Валери Недялков Преглед на мнение
                Що за нафтова печка е това?
                Не би ли трябвало,ако ще мре и е от клапани да има некви цветни пушеци,разни течности да намаляват или да се увеличават?
                2.5 VM-ски дизел монгиран на ZJ - стария "гранд", не е най-добрата комбинация. Още Марин като го сваляше от платформата го чух че е шумен по един специфичен за клапаните начин ( нещо между пляскане и съскане ). Проблема при мен е, че освен няколко патологични трупове(липса на сили и време), нищо не разбирам от VM-ци, а да го отворя само за да си потвърдя диагнозата няма смисъл
                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                2 страници уговорки, които отнемат 30сек. по тел.
                Не им завиждам на твоите подчинени, сигурно се стрелкат като лястовички подгонени от ястреб (кафе)
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Организацията може и да беше сложна (некой се затревожил за сървърите на форума ли!...), но затова пък успешна. Хората си свършиха работата, аз пих кафе. Кафето беше супер, лафът - по три. Имаше един, дето приказваше нещо за геронтофилски срещи, ама то трябва да беше от жегата.

                  ПП
                  На Божич маторилото, че е зле - зле е. Много е зле.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Много добро возилище! Въпреки сички прогнози, прокоби и кармична обремененост, въпросният таралясник, дори 10 години след прегледа от ясновидци, продължава да си върши работата. Особено сега след професионалната намеса на Дедо. Че ще се сменя, няма съмнение, ама още не съм намерил превъзхождаща машина!
                    Впрочем, без davc, още щях да се мъкна по влакове и рейсове и нито щях да вкуся от превъзходното Дедово кафе тип "негърска пот", нито щях да се кефя на вървежа на почти разпадналата се кошница.
                    Та двете страници уговорки, съвсем добре си свършиха работата.
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                      Много добро возилище! Въпреки сички прогнози, прокоби и кармична обремененост, въпросният таралясник, дори 10 години след прегледа от ясновидци, продължава да си върши работата. Особено сега след професионалната намеса на Дедо. Че ще се сменя, няма съмнение, ама още не съм намерил превъзхождаща машина!
                      Впрочем, без davc, още щях да се мъкна по влакове и рейсове и нито щях да вкуся от превъзходното Дедово кафе тип "негърска пот", нито щях да се кефя на вървежа на почти разпадналата се кошница.
                      Та двете страници уговорки, съвсем добре си свършиха работата.
                      Па и лимоновите резанки не ви били "баш".Ми закарайте ина кафе машина , дет се не поти на нигрО!Па и ш коментирате кафето!
                      Пипируди!
                      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Ми одавна мислим дето е добре да му земем един робот, ама пусти машини мноо пари, бе та търсим спонсори.
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Аз за това кафе и тия лимонени резени чета от години. И още нямате кафемашина там?! Срамота! Ако ще събирате кинти за машина, свиркайте, вътре съм /де да знае човек, може един ден и аз да опитам от това кафе/.
                          И баш “робот”- НЕ. Капризна техника, по лодките все това се чупи. Нещо добро, ама елементарно. И 2 чувала с кафе и сте готови.
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Резенките беха едни такива, шоколадови бъбречета - имаше новоодядил се (за пореден път) дядо (не Владо де, да няма недоразумения).
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              И аз днес ще направя посещение при Деди. Трябва да си взема пуканката, вече с нови лагери на предния диф. А кафе не знам ама ракийка ще почерпим Деди. По обед ще пийнем при него по глътка за безаварийно прибиране.

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                                По обед ще пийнем при него по глътка за безаварийно прибиране.
                                Ъъъъъъ алкохол по време на работа - категорично НЕ!
                                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X