Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
    На мен срещу тукашните цени направо ми се струва без пари.
    ...
    Щото не местиш лодки по Искъро.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Лапароскопско или с рЕзане, че май лапароскопското не минава по каса ?
      Питам, щото мен ме изненадаха с две, които естествено ше се правят наведнъж, та всичко е дубъл.
      Ебаси тунинга си направИх !
      Ти кво си работил бе братче?
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
        Ти кво си работил бе братче?
        Трудно мога да ти отговоря тук, но не и нЕква хамалогия, въпреки това само частите във врата ми са десетка, а и се очертава арматура за единичка, но май не ми се качва цената.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          Лапароскопско или с рЕзане, че май лапароскопското не минава по каса ?
          Така е, само "резанЬето е по здравна.
          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          Деди, нещо те работят с цените, май.
          Не, това са цени на болницата, не на сайт някакъв някъде, знаеш как е и при авточастите цени и цени
          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
          и ще пропусна данданията.....!
          Няма, планирал съм си я за март някъде (ако съм жив де) щот`сега трябва да храня кокошкш, кокотки, кокучета, та дори и себе си, и да си нося дръФца и въглища за каминката, че иначе стуТ....освен това съм вярващ и знам, че ако се оставя да легна в чужди ръце (били те и приятелски) после Онзи Отгоре няма да ми позволи да стана, за това трябва да си събера за "самоучастие", тогава всичко би трябвало да е наред, че и да останат 2.60 за пакет кафе
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            А случайно да попита кви пари е лапароскопското, че там щетата е по-малка и разправят, че веднага може да сваляш скорости и да цепиш дЪрва ?
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              А случайно да попита кви пари е лапароскопското, че там щетата е по-малка и разправят, че веднага може да сваляш скорости и да цепиш дЪрва ?
              не съм питал точно, спомена се че само консумативите са към 2К, и понеже не е по здравна, нямам идея за цените на престоя и заплащането на екипа.....и не съм сигурен че веднага "ще цепиш дърва" без да си нанесеш щета, лекарите във форума да кажат.....
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Еее, така разправят !

                Мерси !
                Чета, че във Вита имало супер-дупер хернеист, та ще звънна да попитам, а на теб да кажеш в коя болница си ходил, ако не го драснеш тук де.

                P.S. На мен не ми е спешно, че даже и не знаех, но ме сюрпризираха след ЯМР-то, та е добре да се направи Овреме, пък може да се окаже, че няма да има нужда и от арматура, но е добре да съм подготвен за секви варианти.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Момци! Като ще ви кълцат на над 40 годишни, слагайте си арматура, че да не стане да ви повторят.

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Да споделя малко мой "опит".
                    Треаше кадидат зетя да го оперират от херния че уж имал.Понеже аз летото на 2018 се оперирах от жлъчка,лапароскопски,в Света Анна-София,та останАх доволен от тамошните дофтори!
                    И го посъветвах юнака да дойде на контролен преглед в същата болница.Хернията му я "откриха" в Пазарджик.Бех завъдил отношения с доктора,който ме опраЙ мене.
                    Та,идва к.зетя,преглеждат го и се оказва че няма херния и съответно няма нужди от операции.
                    Както и да е,не това е важно в случая!Преди прегледа му се бях осведомил от доктора как стоят нещата с цени,видове операции,престой...
                    Учудването ми бе че операция на херния не се осъществява лапароскопски!!!!Не можело!Изрично ми бе казано там,в Света Анна!!!Само конвенционална.
                    Единствено се плащали двете платна като единичната цена била 300,00 лв!
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                    0888854582
                    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      Момци! Като ще ви кълцат на над 40 годишни, слагайте си арматура, че да не стане да ви повторят.
                      Знаех, че херниите, както и други травми, ако се оставят на спокойствие се възстановяват, но по-бавно, и на оперативно лечение се подлагат активни спортисти или хора които не могат да си позволят почивка от физическо натоварване.
                      За съжаление разбрах, че от херниите само ингвиналната не може да се самооправи и си трябва операция.
                      Дали ше трябва арматура е по преценка на доктора, но предполагам, че е по-добре със, щото мрежата си сраства и спираш да го мислиш.
                      ... а лапароскопско се прави почти всичко, стига да има техника и кой да бачка с нея.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                        Учудването ми бе че операция на херния не се осъществява лапароскопски!!!!Не можело!Изрично ми бе казано там,в Света Анна!!!Само конвенционална.
                        Единствено се плащали двете платна като единичната цена била 300,00 лв!
                        Да бе, да! Значи са ме излъгАли мен преди няколко години! Само са ме надупчили леко и нищо не са правили!
                        יעבור
                        «И това ще мине»

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Наскоро говорих с познат за патилата му покрай хернииите му...Шест операции през сравнително къси интервали, на едно и също място, като предпоследните два пъти- във ВМА..Тежко не е носил..Та просто-просто, ама да се разпитва и внимава или си е късмет. А братовчед ми го резаха три пъти, като все дава платно, докато третия път се оказа, че ни платнo ни нищо са му слагали предните пъти...Шашкъни пълно..Успех пожелавам, дано се оправите бързо !
                          Последно редактирано от sonda; 24-01-19, 20:56.
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                            се оказа, че ни платни ни нищо са му слагали предните пъти
                            Какви шашкъни, това са абсолютни престъпници! Нищо ли не последва от страна на братовчед ти?
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                              Така е, само "резанЬето е по здравна.
                              Не, това са цени на болницата, не на сайт някакъв някъде, знаеш как е и при авточастите цени и цени

                              Няма, планирал съм си я за март някъде (ако съм жив де) щот`сега трябва да храня кокошкш, кокотки, кокучета, та дори и себе си, и да си нося дръФца и въглища за каминката, че иначе стуТ....освен това съм вярващ и знам, че ако се оставя да легна в чужди ръце (били те и приятелски) после Онзи Отгоре няма да ми позволи да стана, за това трябва да си събера за "самоучастие", тогава всичко би трябвало да е наред, че и да останат 2.60 за пакет кафе
                              Кажи колко ти трябва , да събереш .
                              Ще ти пратя един японски труп , да го пазиш, докато се върна от Африка .( знам че точно тези не ги работиш )
                              Таксувай ме за пазенето, така че освен кафе , да има и за резенки .
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                                Да бе, да! Значи са ме излъгАли мен преди няколко години! Само са ме надупчили леко и нищо не са правили!
                                Абре пич,що да си измислям!?!?!Тая информация ми бе дадена от доктор Адем,хирург във втора хирургия на Света Анна!!!!Ако наистина к.зетя имаше херния щяхме да го оперираме и естествено щяхме да изберем най доброто....
                                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                                0888854582
                                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X