Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Ма някои патки могат да хвърчат.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Ма някои патки могат да хвърчат.
      Могат, ама тая е

      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
      ...
      - Голяма, дебела и шарена
      ...
      и най-много да е долетяла до някой спа-център "Раховец"
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Сигурно вече някой е пийнал няколко питиета за здравето и късмета на патока, че му е дошъл на крака.

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          Може да се е прибрал по родните места, краката му са бая по-длъжки от на патката.
          По непотвърдена информация (слуховете това казват) с дългите крака е стигнал до един фризер Преди това случайно и за малко се е мернал през един оптически мерник Пак казвам това са само слухове
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Оставете съдбата на животинчето-то е там,където трябва. На мен ми е интересно,кога някой ще пита Деди дали е виждал едно куфарче,а не само за патки го питат(търсят)!!!
            088пет722пет99
            http://www.hydropompi.com/

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
              На мен ми е интересно,кога някой ще пита Деди дали е виждал едно куфарче...!!
              А,
              моля ти се ,това ми е портфейла.

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                А,
                моля ти се ,това ми е портфейла.
                Ииибряяя!!!!Да ти се цаним за персонал возач!!!
                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                0888854582
                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                  На мен ми е интересно,кога някой ще пита Деди дали е виждал едно куфарче,.....
                  В интерес на истината, са ме питали, а аз попитах за цената и........ течението ме изхвърли в сивата кал.
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Ино куфарче с кабели , за диагностика.Та а са кротнат.Ей само кинти Ф куфАрчета се мотат.
                    По повод на патката се сетих за :Бе да сте виждале тука един куч шарен по гърба малко мъжки да се мерка?
                    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Деди, куфарче'ата не знам, ама кутийчето не връши ли работа?
                      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                        ...... кутийчето не връши ли работа?
                        За кое питаш?
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          За кодогрешкочетеца бре!
                          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                            За кодогрешкочетеца бре!
                            Че при дедо и токова ли има Щото на истинските автомобили няма какво да им четеш
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              Че при дедо и токова ли има Щото на истинските автомобили няма какво да им четеш
                              Истинските са пред "Ал. Невски" на Тодоровден, а тия при Деди стигат и на носилка.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от gferen Преглед на мнение
                                Деди провери си кутия с манометер като е получиш од Ради. Благодаря за неделя.
                                Малко със закъснение-моля, пак си ми добре дошъл. Днес си го получих обратно и ми се струва че всичко си е вътре.

                                Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                                За кодогрешкочетеца бре!
                                Кодочетеца си чете, ама е като куче дакелче, абе куче, ама дакелче.....

                                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                                Истинските са пред "Ал. Невски" на Тодоровден, ......
                                Като да са за Спасов, ама знам ли, може и за Тодоров да има......
                                .....и да питам някой да има ( не разбира се на цената на почерпка ) излишен работещ електродвигател 5-6-700W без значение моно или трифазен, но да е с лапички а не с челно зафланцване?
                                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 2 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X