Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    И какво е?

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      И какво е?
      Феродо.
      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
      0888854582
      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        мммм чудно. Стъклените нишки от феродото.

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Не бе.....тва е вуна!Ама не се знае от мъжко или женско!
          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
          0888854582
          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Попадал съм на случай ,в който новия комплект съединител и маховик "обират" свободния ход на долната "помпа" ,и се получава полусъединител. Ама постоянен. Частите на цена 2700 лв бяха сменени в сервиз по спешност в Бургас,а 8к километра по-късно (с постоянно оплакване от миризма на феродо) проблема беше отстранен от мен. "Косата" от феродото обаче отиде в кофата. В последствие "отрязах" 5 мм от "ябълката" на която лагерува вилката,и нещата дойдоха по местата си. Не се установи коя част не е била с необходимите размери.
            А това от днес,ама на бмв
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0071.JPG
Прегледи:1
Размер:326.5 КБ
ID:5744087
            Последно редактирано от kalin09; 23-02-17, 21:15.
            Калин Владов,09РСПБЗН

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
              ТО се сети и отиде да орЕ на нивата (в гаража) и понеже е доказан професионалист, от цял разсадник с елхички отново откОпа борче.
              Дабъл ю бастун или "Гранд wj 4.7" неритмична работа и загуба на антифриз. Коледна дисекция - класика за "измит цилиндър".
              [ATTACH=CONFIG]901808[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]901810[/ATTACH]
              Главите в "Норена" пълен комплект нови гарнитури, сглобяваме и друм, да ама нейде в Балкана няколко седмици по-късно палейки го една убийствено стуена сутрин нещо не било така. Върна се при мен. Първо си преброих пръстите на ръцете - не съм си оставил някой, после подгоних любимите си токове и жици, нъцки, днес аутопсия и МЯУ две кобилици паднали ба`ааму.
              [ATTACH=CONFIG]901809[/ATTACH]
              Въпрос към колеги, на този мотор случвало ли ви се е, и какви възможни причини да търся. Разпределителния вал поне за сега ми се струва здрав, няма и разхлабени лагерни черупки ..........ба`ааму ш` съ изям
              П.П. това е на едната глава, вгади ми се и спрях аутопсията, но според това което съм диагностирал и на другата трябва да има поне един сходен проблем.
              Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
              По скоро е задържащ клапан. На Деди утре ще му се отгади и ще продължи аутопсията и ще разберем.
              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              В "Норена" какво им правиха на главите? Ако са сменяни клапани/водачи, там ровичкай за причината. Освен задържащ клапан само на студено, не виждам какво друго може да е - или клапаните са нефелни, или водачите им....
              ........да, сменяли са клапани, за водачи не знам (не питах), първо поръчах от нови хидрокомпенсатори монтирах ги и ясно се видя че едната кобилица седи на перпендек старану
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06176.JPG
Прегледи:1
Размер:84.0 КБ
ID:5744321и после аутопсията продължи.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06177.JPG
Прегледи:1
Размер:72.0 КБ
ID:5744320
              Приемам че силния студ онази утрин в Балкана (твърди се за нещо под -22) е стегнал клапаните и те са задрали, но все пак други предложения
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Кофти масло, маслена помпа?

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  айде сега еретично за да ме ядът след това. Кофти измислен хАмерикански мотор просто. Що па на руските дриги при -40 не се случва това без значение от маслото?!
                  Георги Танев (0+)
                  Land Rover Discovery 1 300 TDi
                  Land Rover Club Bulgaria
                  0887 930 238, 0878 797 768

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                    айде сега еретично за да ме ядът след това. Кофти измислен хАмерикански мотор просто. Що па на руските дриги при -40 не се случва това без значение от маслото?!
                    Еми то като М16 и Калашников луфтове баце.

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                      Кофти измислен хАмерикански мотор просто.
                      Трябваше по-често да се случва. От един случай не може да се направи генерален извод за причината. Дядо Владо много го фалеше този мотор, па к'во излиза - че досега не е бил виждАл такъв ли?
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Трябваше по-често да се случва. От един случай не може да се направи генерален извод за причината. Дядо Владо много го фалеше този мотор, па к'во излиза - че досега не е бил виждАл такъв ли?
                        Разбира се, че не може да се вади заключение от един или два случая. Шегувам се просто. Друг е въпроса, че лично мен не ми харесва този мотор. Да не кажете, че съм голосвовен виждал съм го разглобен. Ма това няма значение, щото не съм инженер по ДВГ, а по друго.
                        Георги Танев (0+)
                        Land Rover Discovery 1 300 TDi
                        Land Rover Club Bulgaria
                        0887 930 238, 0878 797 768

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                          Еми то като М16 и Калашников луфтове баце.
                          Няма лошо луфтове да има
                          Георги Танев (0+)
                          Land Rover Discovery 1 300 TDi
                          Land Rover Club Bulgaria
                          0887 930 238, 0878 797 768

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Език мой, враг мой ( в случая български ).....та неделно си работя нещо пред гаража и виждам човек да се разхожда по дигата на реката, ама нещо не е така.
                            Вдигам поглед докато срещна очите му, установява се негласен протокол и чувам:
                            - Виждал ли си ми патката?
                            -
                            - Голяма, дебела и шарена
                            -
                            - Не затворих вратата и излетяха. Женската е хванах, но мъжкия някъде насам дойде.
                            Вдянах, това е съседа който скоро купи една малка къщичка зад мен и отглежда разни пернати, сега притеснен от загуба на домашен любимец.........
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                              - Виждал ли си ми патката?
                              -
                              - Голяма, дебела и шарена
                              .
                              За някой любимец за някой вечеря . Вече вероятно е изядена с ориз или зеле Преди 5-6 години по моя край (врачанско) загубиха така един щраус . Още го търсят
                              Последно редактирано от sek.1; 07-03-17, 06:07.
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                                За някой любимец за някой вечеря . Вече вероятно е изядена с ориз или зеле Преди 5-6 години по моя край (врачанско) загубиха така един щраус . Още го търсят
                                Може да се е прибрал по родните места, краката му са бая по-длъжки от на патката.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 2 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X