Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заноге - Ком

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Заноге - Ком

    От мен поздравления. Браво.

    Коментар


    • #77
      От: Заноге - Ком

      Браво! Много хубави снимки!
      Радвам се, че сте си покарали и сте се повеселили добре!
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #78
        От: Заноге - Ком

        Екологичните крави са биволици
        К мирной жизни не пригоден.
        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

        Коментар


        • #79
          От: Заноге - Ком

          Браво, добра разходка. Има и други маршрути из Понор и Петрохан. Като си събера дзверо, може пак да се разходим, да покажа и аз некои тайни местенца.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #80
            От: Заноге - Ком

            Хубава разходка Забелязах ви аз индийската нишка към 10.30 когато минахте покрай вилата ми на Заноге Онзи път по който сте се качили от Лъкатник до Косовица (билото над гората преди асфалта) често го ходя пеша заради невероятните гледки надолу, мястото е невероятно. Горе по Понор над Зимевица към Локвите и Тодорини кукли има интересни пътища. Орела който сте снимали е от двойка скални орли която често наблюдавам. Реят се в кръгове с часове над дефилето.
            Бъдещето принадлежи на онези, които вярват в красотата на мечтите си.

            Коментар


            • #81
              От: Заноге - Ком

              Не знам как са пътували, но на връх Ком заварих компанията в отлично здраве и настроение!

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:f1043136.jpg
Прегледи:1
Размер:134.4 КБ
ID:5295187
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • #82
                От: Заноге - Ком

                Дори не сте изкаляли жипките!?! Остаряваш Търтьо! Остаряваш... Аз вече и на плаж да тръгна си става екстрем (егати как неусетно на човек спира да му пука за жипа) и в сряда съм на морски тенекеджия... Прекрасна разходка сте си спретнали. Не съм карал хич по този красив край и при следваща възможност ще се включа (стига да не съм убил Глигана до тогава...).

                Поздрави

                Коментар


                • #83
                  От: Заноге - Ком

                  Първоначално публикуван от Yassen1978 Преглед на мнение
                  Хубава разходка Забелязах ви аз индийската нишка към 10.30 когато минахте покрай вилата ми на Заноге Онзи път по който сте се качили от Лъкатник до Косовица (билото над гората преди асфалта) често го ходя пеша заради невероятните гледки надолу, мястото е невероятно. Горе по Понор над Зимевица към Локвите и Тодорини кукли има интересни пътища. Орела който сте снимали е от двойка скални орли която често наблюдавам. Реят се в кръгове с часове над дефилето.
                  Е що не се обади. Моеше да ударим по бирица.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #84
                    От: Заноге - Ком

                    Прекрасна турбо-софт разходка!
                    За 2 (два) дни минахме цели 60 (шейсет) километра черно
                    Такова мотане никога не бех виждал... За тва и под онаа снимка пише "Бързакоф" Ма - ора айляци - немат б'рза работа...
                    Маршрута е прекрасен, пейзажите са потресаващи (както и пише на плочата горе на Ком).
                    Търтьо е направил доста добра панорамна снимка, апарата си го бива!
                    Жалко, че Ясен (дано не бъркам името) не ми каза, че ще си ходи вечерта, щях да ръчкам повече водача, че да превалим Ком още първият ден...
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар


                    • #85
                      От: Заноге - Ком

                      Верно остарява Търтьо
                      Преди време карахме от сутрин до мрак с кратко хапване, а сега......
                      NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
                      SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
                      GSM: О887б97З79

                      Коментар


                      • #86
                        От: Заноге - Ком

                        Той вика, че ти остаряваш... ти, че той. Не може да се разбере
                        Комплименти за хубавата разходка! Много ми се кара с вас, и дано се наканя.
                        Ама , трябва първо Търтьо да ми оправи ръждилката.
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Заноге - Ком

                          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                          Прекрасна турбо-софт разходка!
                          За 2 (два) дни минахме цели 60 (шейсет) километра черно
                          ...
                          С тези темпове сигурно сте бутали джиповете по баира и сте ги пускали после по инерция

                          Коментар


                          • #88
                            От: Заноге - Ком

                            Да и аз ги срещнах със скутеро на слизане от комщица
                            0885 297985,мтел-Радо
                            0876 556870,виваком като домашен

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X