Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заноге - Ком

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Заноге - Ком

    Първия уЙкенд на авгъс мислим да довършим тази разходка.

    Програмата е следната - рано сабахлен се отлепя от София, катерим балкана малко преди Гара Лакатник (разклона за Губислав), Петрохан, Ком и слизаме към Комщица.

    Пътят уж е софт ама е желателно желаещите да имат поне някъв опит, съответно (без да има обидени, поради предишен опит) си запазвам правото да не караме с всички желаещи

    Та тъй
    Ако не затънем шъ е яко, ако затънем безкрайно вероятно пак
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

  • #2
    От: Заноге - Ком

    Що си толкова далеч ...ако не строша нещо в Сливен може и да се опитам да дойда...упс забравих че нямам никакъв опит в офроуда и сигурно няма да приемете един новобранец
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • #3
      От: Заноге - Ком

      Нема да трошиш.
      Освен тва не съм казвал че не съм подкупен
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: Заноге - Ком

        Айде бе с начинаещи е по убаво , гледаме и се учиме
        Лудак

        Коментар


        • #5
          От: Заноге - Ком

          Ако няма промяна в плановете за този преход и все още се очаква да бъде през предстоящия уикенд, бих искал да се "запиша" и аз. Джипът е Патрол Y60 2,8 къса база, към момента без никаква специална подготовка (има само кални гудрич 33"), аз самият имам съвсем скромен опит с няколко леки разходки в района на Искърското дефиле. Ако има вече някаква яснота по организацията, ще се радвам да я видя или пък да помогна.
          V70-T5 / GR 2,8 / XV1900A

          Коментар


          • #6
            От: Заноге - Ком

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Първия уЙкенд на авгъс мислим да довършим тази разходка.

            Програмата е следната - рано сабахлен се отлепя от София, катерим балкана малко преди Гара Лакатник (разклона за Губислав), Петрохан, Ком и слизаме към Комщица.

            Пътят уж е софт ама е желателно желаещите да имат поне някъв опит, съответно (без да има обидени, поради предишен опит) си запазвам правото да не караме с всички желаещи

            Та тъй
            Ако не затънем шъ е яко, ако затънем безкрайно вероятно пак
            За конкретния уикенд, по-добрият вариант е вр. Ком- х. Ком. Тогава е Празникът на Берковския Балкан и ще има цър-пър, палатки и народ...
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #7
              От: Заноге - Ком

              Първоначално публикуван от Postman Преглед на мнение
              Ако няма промяна в плановете за този преход и все още се очаква да бъде през предстоящия уикенд, бих искал да се "запиша" и аз. Джипът е Патрол Y60 2,8 къса база, към момента без никаква специална подготовка (има само кални гудрич 33"), аз самият имам съвсем скромен опит с няколко леки разходки в района на Искърското дефиле. Ако има вече някаква яснота по организацията, ще се радвам да я видя или пък да помогна.
              Четвъртък мисля да се видим да уточним нещата. Нещо съм болен тия дни и не ставам.
              Може и през форума.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #8
                От: Заноге - Ком

                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                За конкретния уикенд, по-добрият вариант е вр. Ком- х. Ком. Тогава е Празникът на Берковския Балкан и ще има цър-пър, палатки и народ...
                Чудесно, отиди карай след палатките
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Заноге - Ком

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Чудесно, отиди карай след палатките
                  Там съм!
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • #10
                    От: Заноге - Ком

                    Ееее - два патрула ли ще дърпам
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Заноге - Ком

                      С тая нефелна броня не знам
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #12
                        От: Заноге - Ком

                        Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                        Ееее - два патрула ли ще дърпам
                        Чудесно е да знам предварително кой ще ме дърпа, тъкмо ще имам време да купя някакъв подарък

                        Първоначално публикуван от turtey
                        Четвъртък мисля да се видим да уточним нещата. Нещо съм болен тия дни и не ставам.
                        Може и през форума.
                        На линия съм за среща в четвъртък, но може и през форума - както дойде...
                        V70-T5 / GR 2,8 / XV1900A

                        Коментар


                        • #13
                          От: Заноге - Ком

                          Ако идвате във събота ще се придружим и ние от годеч ще ви запалим оганя и ще ви чакаме под ком и след хапване и пииииване обилно със прекрасна изворна вода може след това да качим върха и да слезнеме от другата страна,Разбира се това е само предложение
                          0885 297985,мтел-Радо
                          0876 556870,виваком като домашен

                          Коментар


                          • #14
                            От: Заноге - Ком

                            Мое. То по план график ще се прибираме през Комщица.
                            Само да видим дали за събота или за неделя ще се разберем. Или за двата дена
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #15
                              От: Заноге - Ком

                              Първоначално публикуван от godech Преглед на мнение
                              Ако идвате във събота ще се придружим и ние от годеч ще ви запалим оганя и ще ви чакаме под ком и след хапване и пииииване обилно със прекрасна изворна вода може след това да качим върха и да слезнеме от другата страна,Разбира се това е само предложение
                              С удоволствие
                              Първоначално публикуван от Postman Преглед на мнение
                              Чудесно е да знам предварително кой ще ме дърпа, тъкмо ще имам време да купя някакъв подарък


                              На линия съм за среща в четвъртък, но може и през форума - както дойде...
                              Закачката беше за търтея, не за теб, та не се засягай
                              Иначе обикновенно мен не ме слуша главата и мен ме вадят, тъй че не са нужни подаръци - ако сме заедно в гората ще се менкаме кой кого да дърпа
                              Последно редактирано от PinMaster; 01-08-11, 13:38.
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X