Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
    Тази фирма не изчезна ли с последният движещ се жийп?
    Ако не - значи не мож се доредим до тех от вазе

    Ти са с тоз голем и як дзвер - да му разтъпчем малко гуменетките? Да има кой да ни вади, че ний сме страхливи
    Насо,продадох го още лятото и за тва са ми е едно такова заядливо и хапливо. Търся си Ровър с мощен двигател, ама не намирам още

    Иначе там дето за закъсали не е ташак.Има сняг,сериозен наклон и трева от жилавата под него. Единственото утъпкано за излизане пък е коловоз, за който си трябват големи гуми и топки да се засилиш, за да се качиш. Не са единствените дето са умирали там.
    Нали знаеш, че има места, които се чудиш кво им е ама не се минават лесно. Особено ако и двигателя няма душа.

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
      Насо,продадох го още лятото и за тва са ми е едно такова заядливо и хапливо. Търся си Ровър с мощен двигател, ама не намирам още

      Иначе там дето за закъсали не е ташак.Има сняг,сериозен наклон и трева от жилавата под него. Единственото утъпкано за излизане пък е коловоз, за който си трябват големи гуми и топки да се засилиш, за да се качиш. Не са единствените дето са умирали там.
      Нали знаеш, че има места, които се чудиш кво им е ама не се минават лесно. Особено ако и двигателя няма душа.
      Неизбежният край за всички жеепове Що така или ги продавате или ги надинасвате
      Харесваш ми когато си заядливо-хаплив, споко
      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
        Еми за който голямо приключение е да отиде до неравностите в квартала им - не може да разбере старите лафове за софийските квартали
        И всичко по-твърдо от това го наричат хард
        Довечера се събираме отново. Срещата е в 19:00 ч. Заповядай. Телефона ми е в подписа.

        Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
        Насо,продадох го още лятото и за тва са ми е едно такова заядливо и хапливо. Търся си Ровър с мощен двигател, ама не намирам още

        Иначе там дето за закъсали не е ташак.Има сняг,сериозен наклон и трева от жилавата под него. Единственото утъпкано за излизане пък е коловоз, за който си трябват големи гуми и топки да се засилиш, за да се качиш. Не са единствените дето са умирали там.
        Нали знаеш, че има места, които се чудиш кво им е ама не се минават лесно. Особено ако и двигателя няма душа.
        На кратко случката ни: 4 джипа- фронтера с 31-ци Гудрич АТ (аз), паджеро с цивилни 31-ци Дуратрак, Витара с 31-ци Кайман и Чероки с 35-ци Силвърстоун.
        Аз и витарата качихме баира от първия път, явно успяхме да се засилим добре. Черока мина като на парад от всякъде, включително и през доста по-тегаво място. Паджерото може би не успяваше да се засили хубаво поради много сняг, заледена почва и наклон. Фактор са и гумите, които му бяха доста напомпани. Извод: Може би Дуратраците не са по-добри за подобно препятствие от Гудрич АТ. Паджерото, в случай, че идва довечера, ще е с бойните 33-ки Силвърстоун и този баир няма да му е проблем.

        Поздрави
        Николай Савов
        Опел Фронтера А КБ, 2.0
        +359885 07 00 92

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
          са ми е едно такова заядливо и хапливо.
          Преготви от онея мезелъци,па ще повозиме и ще ти мине,па може и пак каптива да си купиш.

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Мерси за поканата - мен ме търси за такивз, не за половинчаски зад блока Просто ми мина времето да се забавлявам 3 часа на площадката.
            Или като онази, постната нагоре от Търтьо - щото като си на майната си, на 10-15 км. от най-близката помощ - там се вижда истинската ти подготвеност - твоята и на жипа.
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
              Преготви от онея мезелъци,па ще повозиме и ще ти мине,па може и пак каптива да си купиш.
              Според мен той като видя колко ядем и пием и се уплаши за третото
              Затва се покри, продаде жеепа, са и профила тъдява ще си изтрие
              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от Nikolay Savov Преглед на мнение
                Довечера се събираме отново. Срещата е в 19:00 ч. Заповядай. Телефона ми е в подписа.



                На кратко случката ни: 4 джипа- фронтера с 31-ци Гудрич АТ (аз), паджеро с цивилни 31-ци Дуратрак, Витара с 31-ци Кайман и Чероки с 35-ци Силвърстоун.
                Аз и витарата качихме баира от първия път, явно успяхме да се засилим добре. Черока мина като на парад от всякъде, включително и през доста по-тегаво място. Паджерото може би не успяваше да се засили хубаво поради много сняг, заледена почва и наклон. Фактор са и гумите, които му бяха доста напомпани. Извод: Може би Дуратраците не са по-добри за подобно препятствие от Гудрич АТ. Паджерото, в случай, че идва довечера, ще е с бойните 33-ки Силвърстоун и този баир няма да му е проблем.


                Поздрави
                Много са ви черно бели снимките
                Само да попитам черока какъф цвят е?
                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                  Мерси за поканата - мен ме търси за такивз, не за половинчаски зад блока Просто ми мина времето да се забавлявам 3 часа на площадката.
                  Или като онази, постната нагоре от Търтьо - щото като си на майната си, на 10-15 км. от най-близката помощ - там се вижда истинската ти подготвеност - твоята и на жипа.
                  Красива разходка сте си направили, преди години. Сигурен съм, че си минавал и ще минеш на много по-тежки места от мен.
                  Аз не парадирам с моята лична подготовка и тази на джипа ми. За мен това е хоби, което практикувам при възможност от време на време и където мога. На мнение съм, че роб на джипа си няма да ставам. Предпочитам да инвестирам в апартамента, вилата и в себе си. Казвам го с добри чувства, да не се обиди някой.

                  Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                  Много са ви черно бели снимките
                  Само да попитам черока какъф цвят е?
                  Хаха, прав си, сега се загледах. Черока май е черен. Впрочем, колегата не го беше мил от последната му разходка и вчера се омазах целия при опит за качване на задните седалки..

                  Поздрави.
                  Николай Савов
                  Опел Фронтера А КБ, 2.0
                  +359885 07 00 92

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Споко бе, никой не е се родил научен. Е тука някъде в тая тема стр 18 и нататък примерно е на Масо първото расотка
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Тъй е - и 370 страници по-късно още не съм стигнал нивото на Търтея И дори и за него не бих казал, че парадира! Парадират тези, дето само говорят/пишат, а всъщтност ги е страх да не си нацапат жипките
                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Споко бе, никой не е се родил научен. Е тука някъде в тая тема стр 18 и нататък примерно е на Масо първото расотка
                      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Страхът от изцапване на джипката е съвсем легитимен. Особено когато наблизо Търтея си троши джипката.

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          когато наблизо Търтея си троши джипката.
                          Търтея отдавна не се е мяркал по разни кални мероприятия,може и самотен войн да го раздава. А отделно още не сме му виждали френската гега.

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Е той троши, троши, па после го продаде А язе само гледам стари клипове и цъкам къф ми е бил убаф
                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Страхът от изцапване на джипката е съвсем легитимен. Особено когато наблизо Търтея си троши джипката.
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                              Търтея отдавна не се е мяркал по разни кални мероприятия,може и самотен войн да го раздава. А отделно още не сме му виждали френската гега.
                              Илийка, търтьо с тая лятна френска гега чак на пролет ще го видиш

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                                Мерси за поканата - мен ме търси за такивз, не за половинчаски зад блока Просто ми мина времето да се забавлявам 3 часа на площадката.
                                Или като онази, постната нагоре от Търтьо - щото като си на майната си, на 10-15 км. от най-близката помощ - там се вижда истинската ти подготвеност - твоята и на жипа.
                                ООооххххххххххх! НЕ!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X