Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Ако не стане някоя беля идвам с кемпера. Не се смейте!

    Коментар


    • От: Разходки около София

      С кемпера начи ще е разходка с преспиване
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Някои може и да спим. Други, ...

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Само на задно? Дали ще има машина от твоя калибър да те дръпне кат се окопаеш?
          Калин Владов,09РСПБЗН

          Коментар


          • От: Разходки около София

            В очертаващата се група има (не само Pin) майстори за дърпане; зная го на собствен гръб, на два-три пъти, на някои ливади, както и, например: вадене от лобно дефиле;
            Струва ми се, че доста по-интересни ще са дъдбочки коловози в стръмни завои, където и някои малко по-дълги джипки имат проблеми; макар че задкормилното устройство на кемпера (и по-широк, та и по-висок) вероятно ще се справи по-добре от моето...
            (някой беше писал, че не е зле просвета да е достатъчно голям, а мотора достатъчно як); така или иначе, завиждам ви за предстоящия кеф; безавариен !!!

            Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от Volodia.Petkov Преглед на мнение
              В очертаващата се група има (не само Pin) майстори за дърпане; зная го на собствен гръб, на два-три пъти, на някои ливади, както и, например: вадене от лобно дефиле;
              Струва ми се, че доста по-интересни ще са дъдбочки коловози в стръмни завои, където и някои малко по-дълги джипки имат проблеми; макар че задкормилното устройство на кемпера (и по-широк, та и по-висок) вероятно ще се справи по-добре от моето...
              (някой беше писал, че не е зле просвета да е достатъчно голям, а мотора достатъчно як); така или иначе, завиждам ви за предстоящия кеф; безавариен !!!

              Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
              Твоето лобно дефиле го знам,по тия балкани съм израснал,карайки. Физиката никой не я е отменил (къде ли съм го чул това ) та дано няма голяма кал ,че кемпера си е камион под прикритие...
              Калин Владов,09РСПБЗН

              Коментар


              • От: Разходки около София

                За з.Рай по дългия маршрут май ще стане само на задно...макар днес-утре да понамокри малко.
                А, за Живата вода става на задно на отиване (абе май и на отиване няма да го бъде)...на връщане може през Боснек и по магистралата...
                Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                Стефан, 0888851800

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Аз ще взема и УАЗа. И голямата макара с въже.

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Ако имах преден диференциал и аз щях да се радвам да дойда, ама уви, ще почакам малко. Приятна разходка.
                    тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Аз ще взема и УАЗа. И голямата макара с въже.
                      И Насо да ви прекара през едно пътче от космична право нагоре и баш за Рай,изчистили сме го от клони и дръвета.Ама на онуй твойто бялото ще му е тесно и ниско.Ма пробвайте де.

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Здравейте, искам и аз да се включа за неделя, но понеже съм нов и до сега не съм участвал в такива разходки, моля да напишете къде е мястото на срещата и в колко часа. Поздрави!

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Последно за Рай ли да се гласим? Или за другаде?
                          Час и място за среща.
                          Имайте предвид, че в неделя в 04 и нещо часа сутринта връщаме часовниците с час назад. И денят съответно ще е по-къс...
                          Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                          Стефан, 0888851800

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Момчета, това софт разходка ли ще е или "СОФТ" Имам едно усещане, че ще се окопаваме сериозно...

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Стига бе! Та то на е валяло.
                              Георги Танев (0+)
                              Land Rover Discovery 1 300 TDi
                              Land Rover Club Bulgaria
                              0887 930 238, 0878 797 768

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Сериозно окопаване гласят за утре едни приятелчета в Люлин планина.
                                А колкото до маршрута за неделя - проходим е с 31-ци МТ

                                Жалко, че за момента съм теоретик, но още малко остана и се включвам.
                                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X