Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от Volodia.Petkov Преглед на мнение
    Ники (Николай Савов) !
    Погледни във Фейсбук, групата е Offroad Sofia, те са софт-група, рядко влизат в кални коловози / гъсти храсти; дори когато такива има - има и път покрай проблема...
    Илийката (gimax) знае Лозенска както вероятно никой друг, и винаги се съобразява с колите на участващите: прати му лично или му звъни по телефона
    (Иначе до блатото до Волуек пътя едва ли минава през море от кал...)

    Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
    Здрасти, Володя,

    Нямам никаква идея защо се обръщаш към мен. Предполагам е грешка. Благодаря и за информацията за групата Offroad Sofia. Аз участвам там и заедно с другите момчета я "създадохме". Всеки, който желае да кара с нас е добре дошъл. За съжаление в момента съм далеч от Родината и не мога да карам с тях. Но и това ще се поправи скоро. Повярвай ми, може да се водим ''софт'', но момчетата никога не заобикалят кофти местата. Ще се радвам да покараме и заедно с теб.

    Поздрави,
    Ники
    Последно редактирано от Nikolay Savov; 31-08-16, 20:25.
    Николай Савов
    Опел Фронтера А КБ, 2.0
    +359885 07 00 92

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
      Минахте ли после да запалите свещичка за глупавият начин, по който се опитвате да се извадите? Щот кебиците там можеха да захапят по едно въженце, тъй мъдро изпънато с бесният патрул.
      Мислете, Алекс, преди да правите таквиз неща, независимо, че сте софтаджии... А и всички други начини на вадене, странно, щяха да имат значително по-голям ефект...
      Да не сте същата група, дето на Елешница вкарахте въжето през задният жам преди 1-2 години?
      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
        Минахте ли после да запалите свещичка за глупавият начин, по който се опитвате да се извадите? Щот кебиците там можеха да захапят по едно въженце, тъй мъдро изпънато с бесният патрул.
        Мислете, Алекс, преди да правите таквиз неща, независимо, че сте софтаджии... А и всички други начини на вадене, странно, щяха да имат значително по-голям ефект...
        Да не сте същата група, дето на Елешница вкарахте въжето през задният жам преди 1-2 години?
        Ти пък, тогава бяхме само професоналисти с Jeep па и едни мацки ни снимаха за телевизора. Иначе си абсолютно прав за начина на вадене, че през цялото видео тук ти настръхва косата.

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
          Ти пък, тогава бяхме само професоналисти с Jeep па и едни мацки ни снимаха за телевизора. Иначе си абсолютно прав за начина на вадене, че през цялото видео тук ти настръхва косата.
          Ми не съм ви гледАл - де ви даваа - по планета или по платиниум
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Масо, знаеш как в един момент адреналинът взема превес: "Още веднъж и излизам"
            Радвам се че нямаше щети в човешкия фактор. Ламарини и въжета/колани се купуват.

            П.П. Софтаджиите отдавна не сме софт - това е проблемът на темата.
            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Nikolay Savov / Ники:
              Извинявай, грешката е налице - "подсказвах" на bearblood4271, човека с Range Rover Sport - когото обърках с тебе:
              - той търсеше по-лека разходка, ти пък спомена" че уж сте софт-група...
              С удоволствие ще покарам с тебе/с твоята група - мисля да тръгна от Унгария за България, за тех.преглед на Тойота-та (до края на септември) на 16-17-и септември:
              - ако пътувам директно за София = ще съм на линия за разходки от 17.09.;
              - ако мина през Босна, Црна Гора, Албания = ще съм на линия за разходки от 24.09.

              Не между другото:

              - използвам случая да поканя (но очаквам от поканените идва за мястото и деня) на "курбан"
              колегите от форума (по-горе видях коментари от Илийката, Кокича, може да е имало и други),
              които не пожалиха време, разходи, опит да извадят от дерето над дефилето Тойотат-та, която
              майсторски обърнах там на 23-24 Февруари

              - с мнооого зор, немалко пари, време, чаркове Тойота-та възкръсна, готова е за преглед, разходки
              и пътешествия = дай боже: безаварийно ! (обицата е много яка !)

              Та мисля си, на 24/25-и септември или на 01/02- октомври, евентуално с преспиване близо до лобното място
              (ЕкоФерма Чемерник - имат десетина комфортни стаи, кухня, барбекю и прочее) или на друго, по-удобно за желаещите място - да направя "курбан", на който каня всички участвали в нощната акция (четвъртък срещу петък),
              както и колегите, които два дни по-късно, в събота доведоха започнатото да успешен край

              Моля колегите да подскажат (до следващия петък, 16.09.) коя събота/неделя + кое място е по-удобно,
              че да мога да организирам бира-скара и - ако има желаещи за преспиване в ЕкоФермата / ако това ще е мястото
              - да се свържа с управителя и да проверя дали приемат гости по това време

              ххх

              Софт - до обръщането в дефилето, а след него още повече - за мен е разходка, при която няма нужда от лебедка;
              още по-добре, ако храсталака покрай (офроуд) пътя не ми одира червата - за да не залягам зад кормилото докато колата ми следва водещите
              Кал(ни "пътища", коловози) - може; блато, заигравки тип "подводница" - предпочитам да гледам, не да правя

              ххх

              Естествено, когато дружинката е истинска - проблеми няма



              Sent from my iPad using Tapatalk

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Очаквам от поканените ИДЕЯ за деня/мястото за "курбана" - грешката (идва) е самоволие на таблета


                Sent from my iPad using Tapatalk

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                  Масо, знаеш как в един момент адреналинът взема превес: "Още веднъж и излизам"
                  Радвам се че нямаше щети в човешкия фактор. Ламарини и въжета/колани се купуват.

                  П.П. Софтаджиите отдавна не сме софт - това е проблемът на темата.
                  Знам, затова и пиша - от грешките си да се учим. Добре, че ме познаваш и не ми се връзваш, че езика ми е рязък, но намеренията - добри
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Абеееее, аз като съм с жената и децата как почти никъде не стигам да се вадя с лебедка?

                    Въпреки че със всякакви софтаджии съм карал и почти всеки път измъквам някого от някоя софт кал.

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Абеееее, аз като съм с жената и децата как почти никъде не стигам да се вадя с лебедка?

                      Въпреки че със всякакви софтаджии съм карал и почти всеки път измъквам някого от някоя софт кал.
                      Калта за УАЗа е като водата за водолаза - Драго от Бяла Слатина .
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Абееее, като ги няма жената и децата е по-различно.

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Днес или утре (24-25.09.) ще има ли разходки ? Бих се включил, макар и да съм без жената и децата


                          Sent from my iPad using Tapatalk

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Днес правихме разходка над Банкя. Бяхме 5 джипки. Кал нямаше почти никаква, с изключение на едно блато. Повечето време карахме по поляните. Домакинът беше любезен и се съобразяваше с подготовката и възможностите на хората. В частност моите. Ето и няколко снимки:
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14573008_1446974285316930_6440755533524075076_n.jpg
Прегледи:1
Размер:97.4 КБ
ID:5730808
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14600936_1446974485316910_309136393320251428_n.jpg
Прегледи:1
Размер:93.8 КБ
ID:5730809

                            Уау, колко съм як:
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14650482_1446974545316904_5050031360711491339_n.jpg
Прегледи:1
Размер:133.3 КБ
ID:5730810
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14522984_1446974628650229_961267672881098820_n.jpg
Прегледи:1
Размер:130.8 КБ
ID:5730806

                            Лигавщини и чупене на стойки:
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14523098_1446974701983555_3032480304823740027_n.jpg
Прегледи:1
Размер:151.1 КБ
ID:5730807

                            В блатото:
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14670740_1446974078650284_782384860109010574_n.jpg
Прегледи:1
Размер:109.5 КБ
ID:5730811
                            Николай Савов
                            Опел Фронтера А КБ, 2.0
                            +359885 07 00 92

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Не е хубава тая работа ! Никой не свирка , че ще има разходка и изведнъж снимки в темата ! Що дразните желаещите да се включат ? Аз все пак бях на работа , ама има желаещи колеги и разчитат на тая тема да се понаучат и те ! То , че постоянно някой кара около София и по Люлин в частност е ясно !

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                                Не е хубава тая работа ! Никой не свирка , че ще има разходка и изведнъж снимки в темата ! Що дразните желаещите да се включат ? Аз все пак бях на работа , ама има желаещи колеги и разчитат на тая тема да се понаучат и те ! То , че постоянно някой кара около София и по Люлин в частност е ясно !
                                Мдаа, всички минават покрай мен и не се обаждат предварително!
                                יעבור
                                «И това ще мине»

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X