Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Здравейте на всички.
    Като абслютен новак във форума, а и във офроуда като цяло, си търся компаня за разходки
    Ако има някой, който ще излиза тази събота и/или неделя да кара, ще се радвам да драсне тук и да се уговорим.

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Ако на някой му се прави софт (ама наистина софт, а не форумски софт) с евентуално барбекю може да се джойна събота/неделя!
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
        Ако на някой му се прави софт (ама наистина софт........................
        В тия дъждове,такова животно нема.

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Абе има. Ама изисква обмисляне.

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Също бих се включил...

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Тез, дет обмислят дълго - звънят на Илийката
              А тоз викенд е Лазарово - покарайте си софт натам, има какво да видите
              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                Тез, дет обмислят дълго - звънят на Илийката
                айде-айде. Досега съм звънял аз само веднъж - и то за да ми докарат моя си джип.

                Обикновено ми звънят на мене.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                  Тез, дет обмислят дълго - звънят на Илийката
                  Да,ама не.Утре рано сабахлем изчезвам къде Сръбско-щерката е на състезание там.
                  Последно редактирано от gimax; 20-05-16, 17:28.

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Някакви идеи за маршрут ? За софт

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                      Ако на някой му се прави софт (ама наистина софт, а не форумски софт) с евентуално барбекю може да се джойна събота/неделя!
                      Е точно това ме устройва и мен, само дайте некво предложение.

                      P.S. Понеже ше е тинесто, софта трябва да е колкото да се стигне до барбекюто,
                      а и ако не се тръгва в 8:00 ме устройва идеално.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Е точно това ме устройва и мен, само дайте некво предложение.

                        P.S. Понеже ше е тинесто, софта трябва да е колкото да се стигне до барбекюто,
                        а и ако не се тръгва в 8:00 ме устройва идеално.
                        Колеги, утре /21.05/ ще излезем с още няколко джипки на разходка над Банкя. Очаква се да е много лека. Барбекюто е задължително. Срещата ни е в 11:00 на паркинга на Лидъл в Люлин 5. Дестинацията може да търпи промени.

                        Поздрави,
                        Ники
                        0885070092
                        Николай Савов
                        Опел Фронтера А КБ, 2.0
                        +359885 07 00 92

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          В 11 няма ли да закъснеем много за барбекюто? И много лека ок, ама поне да има нужда от автомивка се надявам после?!?
                          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                            В 11 няма ли да закъснеем много за барбекюто? И много лека ок, ама поне да има нужда от автомивка се надявам после?!?
                            Тамън към 14:00 ч. да режем пържолите. Не съм ходил до сега на разходка там. След дъжда от днес със сигурност ще има нужда от автомивка.
                            Николай Савов
                            Опел Фронтера А КБ, 2.0
                            +359885 07 00 92

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              айде-айде. Досега съм звънял аз само веднъж - и то за да ми докарат моя си джип.

                              Обикновено ми звънят на мене.
                              И колко далеч от хасфалта мислите да стигнете в тоз няколкоседмичен дъжд? Софт де
                              Карайте до някой заслон със сухо огнище и си носете дръвье
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Утре, по обед, ше спасявам колега от форума с чарколяк,
                                та според ситуацията ще звъня да споделяте къде сте.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X