Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Приятна разходка и от мен - аз ще пропусна тази седмица.
    тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Доста джипки събрахте. Весело изкарване и чакаме видеото

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
        Доста джипки събрахте. Весело изкарване и чакаме видеото

        Както винаги,ама сме им приготвили първоначален тест -един як баир до един връх,който го мине идва на расотка ,който не го мине-остава на пикник до реката. И видео ще има доста,абе цел филм.

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Тъкмо и аз да се наканя и рейса фърли горна помпа на съединитела преди малко и се наложи да слеза 1м надолу,демек возя се с колата за пътуване.Безаварийно и до следващия път!
          Борис 0888 999 едно едно9
          PATROL Y260 RB30S

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от a26 Преглед на мнение
            Аз съм сам - кажи отде да те взема, ако ще ти е по-лесно. Само да знаеш, че към 17.00, айде 18.00 най-късно ще гледам да съм обратно в София, че имаме хепънинг някакъв вечерта...
            Имаш ЛС
            Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
            Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

            0885372997 - Дани

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Да се набутам и аз, "магарето", всред "атовете" и да си кажа думата. Следя темата от доста време и в мен се появява "сърбеж" да се присъединя, но това ще стане "когато му дойде времето" или както се казва в една течаща в момента реклама за бисквитки - "не съм готов"!
              Та по същество: Ако ще минете през Долни Пасарел в посока север към Лозанската планина, пожертвайте половин час за да се отбиете преди това до Долнопасарелския манастир, там има едно много кефещо преминаване през брод на р Искър. Ако после не се отправите директно към Лозен, а кривнете леко в дясно към Габра (Чукурово) се отбийте до Габренския манастир. Пътят до него през този сезон, макар и относително хоризонтален, си е доста кален и предлага емоции. Освен това там си е супер за BBQ.
              Подробности за двата манастира с GPS координати и упътване, ще намерите тук http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=19351&page=5
              Аз ще се отдам на основното ми хоби, спотинг, и ще дебна да отснимам един карго Boeing-747, който се очаква да кацне в София около обяд. Ако ви е интересно търсете инфо на сайта на БГ спотърите.
              Пожелавам ви приятна, емоционална, безаварийна високо адреналинова и ниско холестеролнаразходка!

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Май и аз ще пропусна. Не съм карал в кал и с АТ на кал, май нестава, да имаше малко сняг поне.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Аз снощи запразних и станах те преди малко... чакам снимките да видя какво изтървах

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Дааа поне око да заплакнеме!Мисля че би трябвало да е добър каляк имайки предвид топлото време и топящия се сняг
                    Борис 0888 999 едно едно9
                    PATROL Y260 RB30S

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Имаше калчица и коловози, имаше някое друго въже и лебедка. 17 джипа, една част не стигнахме заслона, че стана късно и трябваше да се прибираме, другите продължиха. Има клипчета, има и снимки. Аз имам малко, трябва да бягам-само няколко слагам - да държим публиката гладна








                      Nissan Patrol GR Y60 2.8TD (отлетя)
                      Grand Cherokee 3.0

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        За утре нещо?
                        0889 38 43 67 Милен

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Колеги,не разбрах за утре ще има ли разходка и ако да къде и кога?
                          +359 889 301 623 Явор
                          Suzuki Grand Vitara 2,0л.2007

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от MIKROBI-SUZUKI VITAR Преглед на мнение
                            Май и аз ще пропусна. Не съм карал в кал и с АТ на кал, май нестава, да имаше малко сняг поне.
                            Аз пък минах цялата разходка с АТ. И кал, и сняг имаше.

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Над Габра до Борика днес, имаше предоволно кал, пък с АТ, без да се налага лебедене се минава спокойно.
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Евентуално ако свършим ангажиментите, може да направим една вечерна (не софт),тоест от към 18.00 до.... ..Имам няколко идей за трасе.. ще пиша веднага щом знам към колко можем да тръгнем...
                                Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X