Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от Postman Преглед на мнение
    За който не е ходил на мястото на срещата, ето как се стига от главния път до поляната при санаториума:
    http://goo.gl/maps/hx2Vj
    Благодаря колега,а тебе ще те видим ли там?

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Ако не се разпилее жиба дотогава ще дойда.
      V70-T5 / GR 2,8 / XV1900A

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от Postman Преглед на мнение
        Ако не се разпилее жиба дотогава ще дойда.
        Нали нисаня е здраво джелезо,а и нема кой да ни сеца като затънеме

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Тва е шот не го гостихме подобаващо последният път... Зел си некаква наденица от тенджерету, па тя....
          Са ни е Убиден!
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Абе я и аз да питам - тези разходки достатъчно софт ли са за сток фронтера с нови летни гуми .

            едит: Сега попаднах на видеото от последния излет... моите представ за "софт" нямат нищо общо с горното
            Последно редактирано от _kalata_; 31-01-13, 21:31.

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от Postman Преглед на мнение
              Ако не се разпилее жиба дотогава ще дойда.
              Чак се чудя какви коли карат колегите.А аз никога не съм предполагал че моя ще се разпилее.Илия ,а ти?
              Пък после ,легенди за фронтерите.
              Румен Николов

              0888 358 572

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Софта от Бистрица до телепорта в Плана май може да се случи Август месец
                Кала, отивай смело. Малко ще дернеш Фронтерата и ще те вадят няколко пъти но пък е забавно.
                LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                  Абе я и аз да питам - тези разходки достатъчно софт ли са за сток фронтера с нови летни гуми .

                  едит: Сега попаднах на видеото от последния излет... моите представ за "софт" нямат нищо общо с горното
                  Кое е видеото? Дай линк, защото ако си гледал люлинското ледоразбиване и гмуркане на Трол си направил грешни изводи
                  My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от jumboframe Преглед на мнение
                    Софта от Бистрица до телепорта в Плана май може да се случи Август месец
                    Кала, отивай смело. Малко ще дернеш Фронтерата и ще те вадят няколко пъти но пък е забавно.
                    Ако ще е в лозенската, там софт нема, а и като гледам групата.....стокова фронтерка с Уетни гуми НЕ

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                      Кое е видеото? Дай линк, защото ако си гледал люлинското ледоразбиване и гмуркане на Трол си направил грешни изводи
                      Това е видеото http://www.youtube.com/watch?feature...&v=SaTrIA-R2yw

                      Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                      Ако ще е в лозенската, там софт нема, а и като гледам групата.....стокова фронтерка с Уетни гуми НЕ

                      И аз стигнах до такова заключение.. разгледах снимките и не видях нищо толкова непроходимо

                      А пък да го играя ремарке... сигурен съм, че не влиза в представата ви за приятна разходка

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Е тоя клип не е от там дето са снимките преди това.
                        My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Мии
                          на Лозен и Плана си беше супер яко кръщене и няма да го забравя!
                          А Митко Пънев какво преживя, не знам защо не разказа!
                          LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                          2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Калата правилно реши, че с летни гуми в тва време е за никъде, еле па за Лозен.
                            Мите, кво си преживял?
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                              Калата правилно реши, че с летни гуми в тва време е за никъде, еле па за Лозен.
                              Остава да кажете, че и аз със зимните не съм за там?
                              Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                              Seat Leon 2007 1.9 TDI

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Насе една приятна разходка беше, но бях куфар-навигатор на колегата

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X