Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    То деленето отдавна е измислено - според класификацията на джипарите
    Страшна препратка! Много се смях, но май не ми разбра идеята. Не да се разделяме на видове джипари, а по-скоро да разделим разходките, така че да нямат стоковите жипки щети за по 5-600лв и все пак да се налага да се блокират дифове и да се копае около гумите. Аз още не съм приключил със съживяването на моя от предния му собственик, та да започна да го троша умишлено. Тази разходка от вчера, като гледам снимките си е била по-скоро софт или сток до разломчето (като не броим по-високите коловози), като от там хората със сток могат разбира се да си преценят дали да скачат в дупките. Надявам се да мога да дойда на една такава разходка следващия уикенд за да добия представа от първа ръка, пък и да поснимам малко кални жипки.

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от solomyr Преглед на мнение
      Дайте тогава вместо да ги делим на софт и хард, да ги делим на сток и хард.
      Абе нема,нема и земе някой та се изхвърли като ч....я на мокър песък.Колега,дай да не оспамваме излишно темата с тва що е софт и що е хард,вместо да пишеш щуротий-поразгледай темата-174 страници са,поне от снимковия материял можеш да понаучиш това-онова.Никой не се е родил научен.Ако просто ти се пише-отвори си една тема в спама и там обсъждай колкото ти душа иска.

      Дайте да оставим тая тема само за организиране на разходки и споделяне на снимки и впечатления.

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от solomyr Преглед на мнение
        Страшна препратка! Много се смях, но май не ми разбра идеята. Не да се разделяме на видове джипари, а по-скоро да разделим разходките ...
        Ами те разходките, според джипарите ... Примерно, описаната по-горе "софт" разходка без включване на предния мост идеално пасва за "Барбекю джипари".

        А майтапът настрана, ама който иска да не включва предното, по това време на годината няма работа в планината извън асфалта. Най-хубавата калчица се получава като се топи снегът ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: Разходки около София

          А тия дето не могат да изключат предното и горките имат избор само между фул тайм 4х4 и парт тайм, какво да правим?

          И ние сме хора, не ни отлъчвайте от скарата съвсем, пък ние ще обещаем да не включваме парт тайма
          Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
          Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

          0885372997 - Дани

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Прекрасна разходка стана, весела група, добри приятели, снимки и видео...тук е мястото да поздравя Владо за хубавия разказ в картинки, както и останалите фотографи....
            Благодаря ви много!!!

            А, сега по същество....Идеята за обиколка на язовир Искър е страхотна и съм готов да се включа. Но, поради все още късия ден е хубаво да се организираме и тръгнем по първи петли..., защото и за скара да остане време и за..., пък и преди полунощ да се приберем....
            Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
            Стефан, 0888851800

            Коментар


            • От: Разходки около София

              http://www.offroad-bulgaria.com/show...33#post2070433

              Я вижте старозагорци какви ги вършат.Е това е кал-браво.

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от chefo39 Преглед на мнение
                пък и преди полунощ да се приберем....
                Абе на последната обиколка,някои се прибраха към 4 сутринта.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Като гледах групата от Стара Загора и се сетих защо харесвам Офроуда. Заради тази задружност на хората в него, която никъде другаде не съм виждал. Наистина "Всички за един и един за всички"....................................е и накрая всички на Илийката около тиганя

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от danvan_ Преглед на мнение
                    А тия дето не могат да изключат предното...
                    Лада и Лендровър? Те са си софтъри по определение.

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Лада и Лендровър? Те са си софтъри по определение.
                      Йес! Радвам се още някой да ме определи като софтаджия!
                      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                        Радвам се още някой да ме определи като софтаджия!
                        А не си ли?Май си най-видния софтаджия от ентусиастите.

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                          А не си ли?Май си най-видния софтаджия от ентусиастите.
                          Румбата и той е ентусиаст А аз се си мисля, че не съм достатъчно софт и се стремя да се софтивизирам още
                          Освен да махна единият кардан и да се включа в некоя разотка с Тигъра
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                            Абе на последната обиколка,някои се прибраха към 4 сутринта.
                            Е, надявам се да не сме 19 джипа все пак.....що-то, до мръкване няма да сме стигнали и до мина Чукурово. Поне до събота снега ще е намалял до минимум, а калчицата ще е станала по-лепкава....
                            Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                            Стефан, 0888851800

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Сериозни хора Натиснете снимката за да я уголемите

Име:smiley20.gif
Прегледи:1
Размер:2.2 КБ
ID:5445460
                              Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                              Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                              0885372997 - Дани

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Нали му бехме обещали на Кокича да го водим из Лозен - дали е готов за сериозен преход според теб?
                                Иначе брои и мен
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X