Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    И аз тази седмица се обещах на едни приятели и вече много ме е яд, а е късно да им откажа. Но следващата седмица съм вече на линия и ако има някой, на който му е било малко тази събота, ще идем да повторим.

    А и трябва да пробвам лифта
    тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Бройте ме и мен, че като гледам колко страници са се изписали след питането ми за лека разходка от понеделник... (явно многото празници отварят апетита за гората)

      П.С. Бройте ме и за дърпането, явно няма да има кого да влачите
      Honda Africa Twin RD07 '95

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Споко де - сезона е пред нас Ще има още
        Еле па за Кокича! Сега е сезона да го прекараме по маршрута, по който се запали по офф-а с каптивата
        Да усети разликата! Каптива лятно време из Лозен vs Бронко на мокро
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Една дума каза Насо и ме убеди, ей. Следващият път месото е от мен, огъня от вас.
          Ще ми е интересно да видя как Насо пуфка електронно пушек

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
            Една дума каза Насо и ме убеди, ей. Следващият път месото е от мен, огъня от вас.
            Ще ми е интересно да видя как Насо пуфка електронно пушек
            Това го разбрахме,ама нищо не каза -ще даваш ли бронко с пълен багажник мръвки?

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
              .....
              Ще ми е интересно да видя как Насо пуфка електронно пушек
              "Сецам фазомеру" му се вика
              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                Това го разбрахме,ама нищо не каза -ще даваш ли бронко с пълен багажник мръвки?
                Мръвките в багажника ще са като и аз участвам в яденето. Инак давам бронкото, стига да има кой да го кара...................само да не е Насо, че да не ми го връщате в найлонова торбичка събрано

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Последно....Събота, 19.01.2013 г., 10.00 ч., площада на Бистрица?
                  Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                  Стефан, 0888851800

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                    Среща 10.00-10.15ч на Кокалянско ханче.Който не знае-това е последната спирка на автобус №1.

                    За закъснелите-8-ми канал.

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      За ботушите разбрах...
                      А за обувките на колата?.....31-ци, БФ Гудрич-М/Т...или 32-ки, Фулда Трак-трамп (сняг и кал)?.....
                      Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                      Стефан, 0888851800

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Утре ще по-вероятно софта да се превърне в хард. За Неделя ще има условия и за BBQ. http://sinoptik.bg/sofia-bulgaria-100727011/5-days/2
                        Ама гледам много хора се настройват за хард, та май няма значение де.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                          Утре ще по-вероятно софта да се превърне в хард..
                          Стоянчо,то сега където и да излезнеш от асфалта си е кал-просто сезона е такъв.Ако искаш софт-по асфалта само,всичко останало си е турбо-софт или хард,а пък важното е да ни е весело и забавно.

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Както казах, в Неделя ще има условия И за BBQ. Не че ще е сухо за каране!?
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                              Среща 10.00-10.15ч на Кокалянско ханче.Който не знае-това е последната спирка на автобус №1.

                              За закъснелите-8-ми канал.
                              За тукhttps://maps.google.com/maps?q=%D0%9...garia&t=h&z=18 ли иде реч и на улицата ще има ли място за спиране или се чакаме на обръщалото на автобуса?

                              П.С. С или без сняг BBQ e задължително в програмата за утре
                              Honda Africa Twin RD07 '95

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от kiketo Преглед на мнение
                                За тукhttps://maps.google.com/maps?q=%D0%9...garia&t=h&z=18 ли иде реч и на улицата ще има ли място за спиране или се чакаме на обръщалото на автобуса?

                                П.С. С или без сняг BBQ e задължително в програмата за утре
                                На обръщалото е леко забранено, но вдясно (като идваш от София) има по-широко място, както и по улицата вдясно. Абе, ще се видим
                                Със софт жипове ще си е софт, това, че ще имат проблеми, ще се дърпаме и помагаме не означава хард.
                                Няма да има кал до колене, напреко през дерета и т.н.
                                Така хората ще могат да преценят по-сериозният офф за тях ли е или не. Често се почва точно от такива разходки
                                Мене все ми напомнят една подобна разходка от преди няколко години, където бях с 29' АТ... За продължението се сещате...

                                п.п. Някой по-назад казваше, че знае Панчарево, а Кокаляне ще го търси - те са сляти - като караш покрай езерото първо е Панчарево, после Кокаляне, обръщалото е почти на края на Кокаляне и се вижда вляво.
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X