Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
    Електронната цигара била първата стъпка към гумената жена...
    Направо изтепа вождовете.

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Към Ком зимата не съм се качвал, но ми е много мерак. Не мога да си намеря компания да помагат с пробиването иначе тръгвам веднага. Докъдето стигнем, дотам
      Аз съм готов за събота. Само, че джипа е "сток" - Паджеро 2, 2.8 tdi, Super select, зимни гуми-нови.Без подобрения. Имам лопата , джек и мерак
      Последно редактирано от Ясен; 23-01-13, 09:43.

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
        Електронната цигара била първата стъпка към гумената жена...
        Втората. Първата стъпка е безалкохолната бира.

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от shaprtooth Преглед на мнение
          Аз съм готов за събота. Само, че джипа е "сток" - Паджеро 2, 2.8 tdi, Super select, зимни гуми-нови.Без подобрения. Имам лопата , джек и мерак
          И на мен ми се иска да дойда, но и аз съм със сток Паджеро 2 с АТ гуми. Лопата нямам, ама практикер ми е близо.

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Втората. Първата стъпка е безалкохолната бира.
            Знаех си, че прескачам нещо... Щом съм прескочил първата стъпка - начи и до целта нема да стигна! Наздраве за което, падна ми камик от сърцето
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • От: Разходки около София

              За къде се гласи маршрута, щот моите преговори са успешни и ме пускат да си троша главата, джипката и стомаха.

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                За къде се гласи маршрута, щот моите преговори са успешни и ме пускат да си троша главата, джипката и стомаха.
                Първоначално публикуван от Postman Преглед на мнение
                Бих си позволил да предложа Ржана - 1450 м е средната НВ на платото и няма големи наклони, а уикенда може би ще натрупа доволно сняг. Не ми пречи да пробивам пътя доколкото е по възможностите на машината ми...
                Звучи добре
                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Давайте предложения за разходка за събота....
                  Моето е за Плана и Лозенска по маршрут: Обсерваторията, заслон Рай-(хапване, пийване....тия три неща), хижа Пейова бука, село Пасарел, паметника на Списаревски, Кокаляне...
                  В зависимост от метеорологичните условия, може да се наложат промени....
                  Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                  Стефан, 0888851800

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Май няма да ми е готов гранда дотогава...
                    Някой ще се прежали ли пак да ме повози? Закачане на лебедка, Мръвката и бирата са от мен
                    Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                    Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                    0885372997 - Дани

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Аз съм за разходка, но оставям маршрута на по-разбиращите.
                      тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от danvan_ Преглед на мнение
                        Май няма да ми е готов гранда дотогава...
                        Някой ще се прежали ли пак да ме повози? Закачане на лебедка, Мръвката и бирата са от мен
                        Ще слушкаш ли?

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Мнение на Postman Бих си позволил да предложа Ржана - 1450 м е средната НВ на платото и няма големи наклони, а уикенда може би ще натрупа доволно сняг. Не ми пречи да пробивам пътя доколкото е по възможностите на машината ми...


                          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                          Звучи добре
                          Това беше предложение към Владо като алтернатива на Ком, а не като цяло към групата желаещи. Платото е широко и равно, и дори да има дълбоки преспи е възможно да има обиколен път встрани

                          За добро или лошо Ржана е по-далеч от Лозенската и Плана и се кара и асфалт - респективно всички участници е желателно да имат изрядни документи (преглед, винетка и т.н.), а също и изразходванто гориво ще е повече по всяка вероятност...
                          То може и от Кремиковци да идем и да се върнем, но няма да стигне деня дори групата да е стегната...
                          Та ако понатрупа петък на тази височина, и вали целия ден събота, според мен не е удачно за голяма група. Особено ако се окаже тотално непроходимо... тогава ще се бие маса път за нищо...
                          V70-T5 / GR 2,8 / XV1900A

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Ще слушкаш ли?
                            И ще папкам даже
                            Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                            Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                            0885372997 - Дани

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Аз мисля, че трябва да редуваме - масовка, после каране, масовка, каране. Иначе едното от двете омръзва
                              Миналата седмица беше масовката - сега е ред на по-сериозно каране
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                                Звучи добре


                                Ще си взема и гумената кукла, ако случайно замръкнем някъде

                                Събота?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X