Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    От 1-ви до 8-ми съм отпуска та който каже ще се разхождаме дет кажете
    Лудак

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
      От 1-ви до 8-ми съм отпуска та който каже ще се разхождаме дет кажете
      Предлагам вече да си сложиш и кобрите дето 2 години не са излизали от мазето...хихихи.
      Николай Георгиев 0+
      тел.0887357722

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
        Предлагам вече да си сложиш и кобрите дето 2 години не са излизали от мазето...хихихи.
        Тва не са гуми !Просто са кенефи.......... .А и Витарата на 1-ви влиза в бокса за смяна да моторетка,дифове,окачване и други
        А и е време да си одера малко паркетника ,че от 2 години не е стъпвал тоя Галопер на кална почва
        Лудак

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
          Миии за 07,01 и аз се записвам, че напоследък доста пропуснах
          Едвам ме нави за 07-ми. Не , че нещо , ама бирата ще е от мен. Като гледам снега навън ще стане гот. . Може да поканим и колегите от Самоков и да стане по-голям купон . Румен ще ги доведе от Рельово , а ако текезарката не запали ще дойде със Самарата . Аз със Витарата нямам проблем да разбивам в снега и да се прибера с нея на самоход. Случвало се е да дърпам и по две на куп различни "истински" джипки , като патрул и гега .
          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
            .......Случвало се е да дърпам и по две на куп различни "истински" джипки , като патрул и гега .
            А, Ванка аз си мислех, че на Витарката силите са й само себе си да носи

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
              ]]]]... Случвало се е да дърпам и по две на куп различни "истински" джипки , като патрул и гега .
              За две на веднъж не знам,ама съм те виждал да дърпаш и двете в един ден На оная разходка дето счупих Сузи, а после се трошеше всеки, при когото се качвах.

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                За две на веднъж не знам,ама съм те виждал да дърпаш и двете в един ден На оная разходка дето счупих Сузи, а после се трошеше всеки, при когото се качвах.
                Точно за тогава става въпрос. Накрая за да ги изкарам до главния път за Бистрица ги бях вързал на веднъж. Патрола нямаше предно , а беше голеем . Гето нямаше подходящи гумета и в големия сняг си беше зор. Трябваше им малко помощ , а разстоянието беше километър и за това ги вързах заедно . Може и да имам снимка в някой тел. Картинката беше впечатляваща.
                0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Уж щях да работя днес но се оказа ,че няма ТА
                  11:00 който иска на ОМВ-то на бул.България , нищо оффроуд няма да има ами разходка до Златните мостове и нагоре ............ .Като за начало да обява ,че ше съм с Импрезата да дрифтим
                  Лудак

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Днес пак ще има дрифт и забавление но ще ходим към Бухово ,срещата е на Дунев при ЦСКА в 13:30 !
                    Лудак

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Лудак

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                        Уж щях да работя днес но се оказа ,че няма ТА
                        11:00 който иска на ОМВ-то на бул.България , нищо оффроуд няма да има ами разходка до Златните мостове и нагоре ............ .Като за начало да обява ,че ше съм с Импрезата да дрифтим
                        Само ме чакаш да замина някъде и веднага се изнизваш сам! ...Тая седмица да ми звъннеш,ако ти се правят глупости!
                        Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          То имало и 4 снимки ама нема кой да ги види
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12.jpg
Прегледи:1
Размер:114.4 КБ
ID:5330748Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13.jpg
Прегледи:1
Размер:99.6 КБ
ID:5330749Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14.jpg
Прегледи:1
Размер:121.4 КБ
ID:5330750Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15.jpg
Прегледи:1
Размер:168.2 КБ
ID:5330751
                          Лудак

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Честита Коледа на всички.Искам да попитам колегата Стоян Боюков мина ли Тараторското,как е трасето ? Ако си решил нещо за тази седмица бих искал да се включа,ако може де.Няколко пъти съм ходил по Лозенския балкан ама сам човек за никъде не е. Поздрави

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Завчера,Гошко беше писал в съседната тема за една лекинка расотчица,ама съответно никой не се яви и ний двамцата ръгнахме към гората.Абе да избегаме от мъглата.Уж трябваше да е по Плана,ама решихме да е по Лозенската за по-интересно.Много добре си покарахме,само на едно местенце от около 30м.,разпънахме около 20 лебедки по всякъкви възможни и невъзможни начини ,но минахме геройски.Е имаше и мъничко щети,аз замалко да остана без заден джам ,а Гошко лекинко пукна едно стопче и поизкриви малко едно калниче-ами много голема тая тойота,направо като кораба Радецки .Но беше весело.Скоро пак.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Мдаааа,30-те метЪра ги минахме за около 2 часа.А на заигравката с лебедката и всевъзможните ъгли и самия Спайдермен щеше да завидиА на това мое тойотско стопче(ляво) хич не му върви.Едно счупих на Иракли.После едно отдиде над село Мостово(Родопи)и сега едно в Лозенската..Май требе да му се лее куршум.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X