Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Ямбол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около Ямбол

    Моите разходки свършиха до към септември октомври ,почва бачкане и то яко , а много ми се ходи около камчия
    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

    Коментар


    • От: Разходки около Ямбол

      Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
      Нещо така по софт като за менеза в неделя?
      Да,и аз за Неделя съм навит,че утре съм дежурен.
      Хайде допълнително ще пишем утре вечер в темата да уговорим мястото на срещата и часа.

      Коментар


      • От: Разходки около Ямбол

        Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
        Моите разходки свършиха до към септември октомври ,почва бачкане и то яко , а много ми се ходи около камчия
        Джими,Камчия ми е един от любимите язовири-страхотна Природа,"перфектни" пътища за оф-роуд,.......разбираш ме какво искам да ти кажа:когато имаш възможност пиши,минавам през Карнобат,събираме се,оттам Вълчин,Лозарево и слизаме на Подвис или Прилеп.
        А нищо не ни коства да се пуснем и до Манолич и оттам през гората да посетим безлюдното село Рупча-/абе идеален преход може да стане/.
        Малко архив от яз.Камчия и района...
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Разходки около Ямбол

          Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
          Нещо така по софт като за менеза в неделя?
          Живко,да не се отказа,ще раздвижваме ли новата машина?
          Аз след 12ч. съм на линия за нещо в района.

          Коментар


          • От: Разходки около Ямбол

            Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
            Скапа ми се гуменото каре,докато го сменя в бокса.
            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

            Коментар


            • От: Разходки около Ямбол

              А, аз и двама съфорумци от Бургас бръмчахме по турско с моторетките.
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • От: Разходки около Ямбол

                Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                Джими,Камчия ми е един от любимите язовири-страхотна Природа,"перфектни" пътища за оф-роуд,.......разбираш ме какво искам да ти кажа:когато имаш възможност пиши,минавам през Карнобат,събираме се,оттам Вълчин,Лозарево и слизаме на Подвис или Прилеп.
                А нищо не ни коства да се пуснем и до Манолич и оттам през гората да посетим безлюдното село Рупча-/абе идеален преход може да стане/.
                Малко архив от яз.Камчия и района...

                Откопча ли се ,там сме , ще има доста желаещи от наша страна
                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                Коментар


                • От: Разходки около Ямбол

                  Здравейте любители на оффроада от Ямбол,предлагам в неделя да направим една разходка до Долно езерово да подкрепим Николай в натпреварата.Ако има желаещи да се уговорим за тръгването.При мен вече има много място.
                  не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                  Коментар


                  • От: Разходки около Ямбол

                    Аз съм желаещ,даже мисля да участвам!Ще се видим на Долно Езерово.
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • От: Разходки около Ямбол

                      Мисля да тръгна към 8ч. старта е от 10ч.
                      ТЛК-120 Николай Колев
                      0898521295

                      Коментар


                      • От: Разходки около Ямбол

                        Първоначално публикуван от Николай Колев-Krasio 46 Преглед на мнение
                        Мисля да тръгна към 8ч. старта е от 10ч.
                        От 8 до 9 часа е тегленето на жребия, мисля че в 8,30 най късно трябва да сме там.
                        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                        Коментар


                        • От: Разходки около Ямбол

                          Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                          Аз съм желаещ,даже мисля да участвам!Ще се видим на Долно Езерово.
                          Първоначално публикуван от Николай Колев-Krasio 46 Преглед на мнение
                          Мисля да тръгна към 8ч. старта е от 10ч.
                          Успех на състезателите!

                          Коментар


                          • От: Разходки около Ямбол

                            И да пишете как е минало представянето. Мене ме досрамя да тръгна, няма да мога да почерпя за празника, както подобава, а много ми се иска...
                            P.S. Антоне, много съм доволен от Неси кола. И на работа колегите я харесаха. Само дето мезе не мога да и натаманя. Само водчица като че ли уйдисва....
                            Георги Кулишев
                            Ямбол
                            0889 42 00 74

                            Коментар


                            • От: Разходки около Ямбол

                              Ами как,естествено че се изкъртихме тотално
                              На Никито мостовете се разкикериха като жаби,скъса и карето на задния кардан,може да има и други поражения.Аз скъсах предна полуоска/за втори път тази семдмица +1 каре/ и нацентрих Златко от Карнобат във вратата.На мен ми се счупи само фара,защото имам булбар.
                              Благодаря за рекламата,колата върви с всякакви концентрати
                              0887/400121 Антон Донев

                              Коментар


                              • От: Разходки около Ямбол

                                Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                                Ами как,естествено че се изкъртихме тотално
                                На Никито мостовете се разкикериха като жаби,скъса и карето на задния кардан,може да има и други поражения.Аз скъсах предна полуоска/за втори път тази семдмица +1 каре/ и нацентрих Златко от Карнобат във вратата.На мен ми се счупи само фара,защото имам булбар.
                                Благодаря за рекламата,колата върви с всякакви концентрати
                                Материяла излезе слаб, ще подсиля тези локумени мостове и готово, незнам карданите какви да са вече.

                                Ето го фронтовака:



                                ТЛК-120 Николай Колев
                                0898521295

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X