Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Ямбол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около Ямбол

    Ето и някои от нашите снимки.Разходчицата беше скромна,ама като за в късния следобед си я биваше...
    Прикачени файлове

    Коментар


    • От: Разходки около Ямбол

      Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
      Аз съм спокоен, просто не е нужно да пишеш и в 2-те теми едни и същи работи без да има нагледно какво да видят колегите. Не си натрапвайте манията за закъсване навсякъде, раздела е "Разходки", а не "Закъсвания"! Занапред сериозно ще си помисля дали да пускам мои снимки в този раздел...
      Найдене що се караш тъй на колежката бе?На нея днес това и беше първата разходка и е малко развълнувана.Поне сме карали не веднъж с теб заедно и си наясно,че е нормално щом някой прави разходка някъде той да закъса в даден момент.Мен поне не ми пука от това и често качвам снимки тук.Ако на някой не са му приятни просто да не ги гледа.
      Последно редактирано от Янко Желязков; 28-02-11, 00:59.

      Коментар


      • От: Разходки около Ямбол

        И аз бях там и аз карах.Яка разходка с много емоции
        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

        Коментар


        • От: Разходки около Ямбол

          Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
          Найдене що се караш тъй на колежката бе?На нея днес това и беше първата разходка и е малко развълнувана.Поне сме карали не веднъж с теб заедно и си наясно,че е нормално щом някой прави разходка някъде той да закъса в даден момент.Мен поне не ми пука от това и често качвам снимки тук.Ако на някой не са му приятни просто да не ги гледа.
          Ти сам го каза, за вас е нормално и ви харесва да закъсвате, това не значи че всички сме така! Колежката щом дава такива експертни оценки да покаже най-сетне своята прословута Нива, да я видим и да й напишем по някой "компетентен" коментар на снимките.

          Коментар


          • От: Разходки около Ямбол

            Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
            Ти сам го каза, за вас е нормално и ви харесва да закъсвате, това не значи че всички сме така! Колежката щом дава такива експертни оценки да покаже най-сетне своята прословута Нива, да я видим и да й напишем по някой "компетентен" коментар на снимките.
            Що се правиш на луд бе Найдене?Знаеш,че тя няма Нива.Остана само на нея и на Пламен да купим.
            Последно редактирано от Янко Желязков; 28-02-11, 14:17.

            Коментар


            • От: Разходки около Ямбол

              Е Нива все още нямам,но желание за разходки и емоций имам.Ето и някоя снимка от последните вечери с двете Ниви,снимани в Ямболската околия...
              Прикачени файлове

              Коментар


              • От: Разходки около Ямбол

                Снимки от неделната разходка:















                ТЛК-120 Николай Колев
                0898521295

                Коментар


                • От: Разходки около Ямбол

                  Рекичката наистина беше сериозно предизвикателство.
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • От: Разходки около Ямбол

                    Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                    Рекичката наистина беше сериозно предизвикателство.
                    Трудно препядствие, но и щетите по джипките са доста,на мен ми струва само един стартер. Виж Ламята си е друга тема,там останах без телефон докато разпъвах лебедката за Диското.
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • От: Разходки около Ямбол

                      Банда, идват 4 дни празници......!!!Ко ша прайм
                      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                      Коментар


                      • От: Разходки около Ямбол

                        Първоначално публикуван от Николай Колев-Krasio 46 Преглед на мнение
                        Трудно препядствие, но и щетите по джипките са доста,на мен ми струва само един стартер. Виж Ламята си е друга тема,там останах без телефон докато разпъвах лебедката за Диското.
                        Ники,ми ходе ли да го търсиш?Той си е там...само трябва да го намерим!

                        Коментар


                        • От: Разходки около Ямбол

                          Честит празник на всички Българи!!!
                          ТЛК-120 Николай Колев
                          0898521295

                          Коментар


                          • От: Разходки около Ямбол

                            За утре се заформя една разходка в Бакаджика. Ако има мераклий да заповядат, около 10ч.
                            ТЛК-120 Николай Колев
                            0898521295

                            Коментар


                            • От: Разходки около Ямбол

                              А съм в бокса
                              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                              Коментар


                              • От: Разходки около Ямбол

                                Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                                А съм в бокса
                                Аз съм още по зле

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X