Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организираните разходки на плевенчани

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Организираните разходки на плевенчани

    Започвам темата от името на Радослав (Avcho), с покана към всички офроуд-ентусиасти от Плевен и околностите, за организиране на разходки в интересни места около града и в областта.

    Предложението е, ежеседмично, в неделя, всички желаещи да се срещат около 13 часа на паркинга при бензиностанция "Еко" (на изхода за Ловеч), след което да се потегля към набелязаното място.



    PS. За документиране на събитията, моля, носете фотоапарати, че често се случва да няма такива, поради което направените с телефон снимки не са сполучливи или "изчезват".

    Носете си и торби за събиране на отпадъците, които могат да се появат при организиране на пикник.

    PPS. Моля, който има подходящи инструменти (моторна резачка, брадва, ножици за храсти и др.), да ги вземе, за да може при разходките да се извършва и полезна работа - разчистване на паднали дървета по пътеки и мостове, на откършени клони и храсти около и в речни корита, създаващи опасност от наводнения и др.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

  • #2
    До: Организираните разходки на плевенчани

    Благодаря за темата!
    Утре разходката ще е по река Чернелка!Всички желаещи да заповядат на безиностанция Еко в 13,00.За ориентир съм оставил джипа на безиностанцията още от тази вечер
    Радослав Йончев

    Коментар


    • #3
      До: Организираните разходки на плевенчани

      Колеги, къде точно по Чернелка ще карате ? Каньона ще е част от маршрута ли ?

      Коментар


      • #4
        До: Организираните разходки на плевенчани

        Първоначално публикуван от redex Преглед на мнение
        Колеги, къде точно по Чернелка ще карате ? Каньона ще е част от маршрута ли ?
        Да!Трчгваме от с.Къртожабене към Гурталово по каньона!На "Сцепен камък" ще се пие бира.
        За връзка с мен:0885 38 48 00
        Радослав Йончев

        Коментар


        • #5
          До: Организираните разходки на плевенчани

          Късно видях отговора и няма да успея за уречения час . Пуснете един трак на каньона. При следващата разхотка съм на линия почивните дни дето идват ако ходите.
          Приятно каране

          Коментар


          • #6
            До: Организираните разходки на плевенчани

            Колеги, ходихте ли до Чернелка ?

            Коментар


            • #7
              До: Организираните разходки на плевенчани

              Първоначално публикуван от redex Преглед на мнение
              Колеги, ходихте ли до Чернелка ?
              Днес на уреченото място се събрахме 4-5 "джипки", но повечето имахме различни ангажименти, а някои (vili_dls) по същото време бяха още "в бокса" .
              Така че, на разходка отидоха май само двама: Емил (iceking) с неговия Wrangler и Радослав (Avcho) със Самурая. За съжаление, нямаха фотоапарат, така че, ако са снимали нещо с телефон - това ще е.
              Към 18:30 ч., в големия дъжд, ги забелязах, че се прибраха в изходната точка за измиване на калта.
              Ще чакаме отзиви.
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • #8
                До: Организираните разходки на плевенчани

                Колеги, как беше трасето, проходимо ли е по целия каньон от Къртожабене до Горталово ? Има ли проблеми с нивото на реката ?

                Коментар


                • #9
                  До: Организираните разходки на плевенчани

                  За тази неделя ще има ли маршрут защото няма да ме има в града от отре и да знам дали да си докарвам джипката в събота ще се обадя по gsm на Avcho за инфо

                  Коментар


                  • #10
                    До: Организираните разходки на плевенчани

                    Първоначално публикуван от katericata Преглед на мнение
                    За тази неделя ще има ли маршрут защото няма да ме има в града от отре и да знам дали да си докарвам джипката в събота ще се обадя по gsm на Avcho за инфо
                    За тази неделя маршрута е от Гoрталово към Ралево през горите и единия ръкав на каньона.За наше улеснение ще има човек от с.Горталово с джип Сузуки Самурай!!Срещата е в неделя 13,00 на бензиностанция "ЕКО" Плевен.
                    Радослав Йончев

                    Коментар


                    • #11
                      До: Организираните разходки на плевенчани

                      Здравейте. С Ники все пак ще дойдем. Ще носим и фотоапарат, нали трябва да има и снимки.

                      Засега смяната на задните накладки на джипа се отлага за другата седмица.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Организираните разходки на плевенчани

                        Жените утре ще са повече от мъжете.
                        Радослав Йончев

                        Коментар


                        • #13
                          До: Организираните разходки на плевенчани

                          Разходката беше супер!Събрахме се 8 джипа,което е похвално за Плевенските Офроудъри!Ето и първите снимки от мен!Очаквам от Ники Бочев да качи повече и по-хубави снимки!
                          Прикачени файлове
                          Радослав Йончев

                          Коментар


                          • #14
                            До: Организираните разходки на плевенчани

                            и много скучно беше.нямаше екстремни препядствия.а пък на мене ми липсват такива.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Организираните разходки на плевенчани

                              Първоначално публикуван от Avcho Преглед на мнение
                              Разходката беше супер!Събрахме се 8 джипа,което е похвално за Плевенските Офроудъри!Ето и първите снимки от мен!Очаквам от Ники Бочев да качи повече и по-хубави снимки!
                              А'така. Няма да пускате повече от три снимки. Даже и три са много. По една .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X