Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организираните разходки на плевенчани

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Организираните разходки на плевенчани

    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
    Браво. Попаднали сте на най рошавият водач .
    Момчета, да кажа и тука. Има проблеми с карането по Чернелка. Кметът на Къртожабене недоволства и лошото е, че недоволството му се стоварва въху мен . Може ли да се обмисли въпросът.
    Жоро, затова и предложих, следващите разходки да са в Тученица - там няма екопътеки, защитени местности и др. подобни. Има си река за форсиране, баири и поляни колкото щеш. Само барбекюто трябва да е преносимо, че няма направени такива из района.
    Дано само и тези, които не четат тук, да възприемат идеята.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • #77
      До: Организираните разходки на плевенчани

      Аз съм за!Относно барбекюто, колегата Жоро Витлиемоф беше предложил някаква вила.
      Радослав Йончев

      Коментар


      • #78
        До: Организираните разходки на плевенчани

        Абе според мене става и по чернелка ама да идем да запалим барбекюто а пък който иска преживяване блатото е отзад, а не като на последната разходка като видяха поляна и почнаха едни дрифтове......

        Коментар


        • #79
          До: Организираните разходки на плевенчани

          Първоначално публикуван от dorian Преглед на мнение
          Абе според мене става и по чернелка ама да идем да запалим барбекюто а пък който иска преживяване блатото е отзад, а не като на последната разходка като видяха поляна и почнаха едни дрифтове......

          Ще подкрепя.... Дрифт е малко по-различна дисциплина от оффроуда.... Който иска да се докаже като можещ да кара - да влезе в реката от единия брод, и да излезе от другия. А разорани поляни носят само негативи.....
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #80
            До: Организираните разходки на плевенчани

            авчо кога ще ме викнеш и мене.не мога да пия но мога да развивам и завивам болчета. или пък елате вие да покараме в троянския балкан
            Seat Alhambra TDI
            Kawasaki KVF650
            Honda CRF250X
            Suzuki Vitara

            Коментар


            • #81
              До: Организираните разходки на плевенчани

              Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
              .... Който иска да се докаже като можещ да кара - да влезе в реката от единия брод, и да излезе от другия. А разорани поляни носят само негативи.....
              И преминаването от единия на другия бряг на реката, също носи негативи, когато с "калните" гуми се "изоре" естественото й корито.

              Затова призовавам - занапред да се въздържаме (както с "джипки", така и с мотоциклети и АТВ) от подобни посещения на екопътеките.
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • #82
                До: Организираните разходки на плевенчани

                Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                И преминаването от единия на другия бряг на реката, също носи негативи, когато с "калните" гуми се "изоре" естественото й корито.

                Затова призовавам - занапред да се въздържаме (както с "джипки", така и с мотоциклети и АТВ) от подобни посещения на екопътеките.

                Никога не е било проблем преминаването по екопътека...... Там и без това има набит път. Чак беше част от трасето на Адвенчер 2008
                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                Коментар


                • #83
                  До: Организираните разходки на плевенчани

                  Първоначално публикуван от PIJO78 Преглед на мнение
                  авчо кога ще ме викнеш и мене.не мога да пия но мога да развивам и завивам болчета. или пък елате вие да покараме в троянския балкан
                  Пиже, благодаря за поканата.Ще видя какво ще организирам и ще се чуем с троянската група за нещо съвместно.Ако не пиете по-добре елате вие.
                  Радослав Йончев

                  Коментар


                  • #84
                    До: Организираните разходки на плевенчани

                    ти вярваш ли ми за пиенето
                    ама аз джип нямам движа с атв 4х4
                    Seat Alhambra TDI
                    Kawasaki KVF650
                    Honda CRF250X
                    Suzuki Vitara

                    Коментар


                    • #85
                      До: Организираните разходки на плевенчани

                      Първоначално публикуван от Avcho Преглед на мнение
                      Аз съм за!Относно барбекюто, колегата Жоро Витлиемоф беше предложил някаква вила.
                      Предложението е в сила . КАжете ден в който да идем и да обмислим какво може да се направи. Дворът е достатъчно голям . Махаме коловете от лозето и паркингът е готов. После "отпъваме" едно барбекю от Чернелка (без Бочев да види щото все пак е полицай ) а може да е в комплекект и с беседка и проблемът е решен. В последствие ще се разберем в кой край ще направим фермата за прасета, защото нали трябва да има материал за пържоли .

                      Коментар


                      • #86
                        До: Организираните разходки на плевенчани

                        Така и така ще се разкарваме да откраднем барбекю от Чернелка.Предлагам да натоварим "Разцепен камък" и хижа "Капчука" и да ги закараме на Жоро в мястото.
                        Радослав Йончев

                        Коментар


                        • #87
                          До: Организираните разходки на плевенчани

                          Браво колеги добре сте покарали ние тука си нямаме сняг и нее интересно

                          Коментар


                          • #88
                            До: Организираните разходки на плевенчани

                            тази неделя разходката беше мнго добра . имам малко снимки ще ги кача
                            КИА "SPORTAGE"2000 16V
                            КАЛОЯН ТРИФОНОВ

                            Коментар


                            • #89
                              До: Организираните разходки на плевенчани

                              Неделя 31.01.2010 - поредната разходка на плевенчани, а за мен първата организирана разходка с групата.

                              От 11.00 до 11.30ч. се събирахме на традиционното място - бензиностанцията на изхода за Ловеч. След това потеглихме към с.Тученица, естествено не по пътя.
                              Водеше Емо с Вранглера, след него беше Ренди с ''тунингования'' с нова броня Дифендър.

                              Ето и малко снимки:

                              Първата спирка в гората над парк Кайлъка. Ренди и неговия екипаж.


                              Джипки в гората...




                              ...и хора


                              Вездесъщата Киа в която Ренди се кълнеше по - късно.


                              Моят индианец.


                              ''Немската овчарка'' или иначе казано Самурая на Радо, а пред него е Исузуто на Димо.


                              Отново потегляме в посока с.Тученица


                              Следваща спирка за да си ''отдъхнат'' джипките









                              Потеглихме отново и след малко шоуто започна.

                              Исузу в действие...




                              И Вранглера не закъсня за купона...




                              Ренди и компания се включиха подобаващо.




                              Следва продължение...
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • #90
                                До: Организираните разходки на плевенчани



                                За къде без Avcho


                                Калоян и непобедимата Киа.


                                Малко по - късно след атаката на едно баирче, някой почивахме...


                                а други...


                                В крайна сметка Ренди и неговите ''навигатори'' излекуваха Дифендъра и всичко беше наред.
                                Колегите продължиха в посока Плевен, естествено оffroad, а аз за съжаление трябваше да се прибирам...

                                Това беше моята първа разходка с Плевенската група, но със сигурност няма да е последната.

                                Поздрави на всички от групата!
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X