Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да полудуваме край Шумен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да полудуваме край Шумен

    И аз ще дойда.
    GSM 0877 08 99 19
    Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

    Коментар


    • От: Да полудуваме край Шумен

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Не вливай в сърце ми отрова...
      Отдавна си мечтая за такова нещо, ама сега не му е времето.
      На дневен е ред купуването на една омега с 2 литра мотор, раздатката от ГАЗ69 е осигурена, купето ме чака в Ракитника, ама пустото време-не мога да започна.
      А искам за Трявна да съм готов. Ако успея-може да дойда на тест по вашия край.
      .....мост от Руска машина сега и раздатка,двигател и скорости от Немец тез Японци как не са се сетили до сега да си оправят грешките
      Коле за пореден път доказваш кой е "истинския"джип
      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

      Коментар


      • От: Да полудуваме край Шумен

        Тц, няма истински и неистински.
        Просто мухата в главата бръмчи все по-силно, и хапе, хапе...

        А и след оправянето на даден проблем се проявява друг, и така малко по малко-става пълна промяна.

        Ице, ако се наканя да ходя към Варна ще ти се обадя задължително.

        Ама надали ще е скоро.
        Време и пари липсват...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Да полудуваме край Шумен

          Обсъдете го и се организирайте , ще ви измисля маршрут който да е интересен и забавен. Коле какво и има на витарата , в Разград се движеше. Ако пък някой се счупи което не вярвам ще ви измисля транспорт или сервиз по желание на пострадалия
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • От: Да полудуваме край Шумен

            В Разград на траяла като се джаснах у ряката купето мръдна напред(щото се държи към рамата главно на маншоните на лостовете и броните на жилата), и счупи дистрибуторната капачка, Е, овързах я с две миши опашки, и така се прибрах. Сега си върви, ама не ми е до каране-няма време и друго...
            Па нали ти казвам-ще се прави пълна промяна, и тя е на дневен ред.

            А за транспорта-ако ще идвам то ще е с камиончето с качена витарата върху него. Така, че не ме е страх от авария, ще имам с какво да се прибера.
            Ама нека първо да направя каквото съм замислил...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Да полудуваме край Шумен

              Хубаво де, направих предложение пък като се наканите ще се радвам да се видим и покараме заедно.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • От: Да полудуваме край Шумен

                Който му се излиза ....неделя 10 часа паркинга на магазин Пени кв.Б.Българанов!
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • От: Да полудуваме край Шумен

                  Времето е идеално за разходка с барбекю, но за съжаление ще съм в командировка.

                  Коментар


                  • От: Да полудуваме край Шумен

                    За неделя съм затрупан със задачи. Започвам подготовка за генерална промяна на витаралясника...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Да полудуваме край Шумен

                      То и аз може да не успея да дойда че нещо работата почна ,но ще има доста други ентусиасти и търсачи на екстремни емоции!
                      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                      Коментар


                      • От: Да полудуваме край Шумен

                        Разходихте ли се? Дайте някой снимка или клипче ако има де.
                        Jeep Grand Cherokee limited LX ZJ 5.9; SUBARU VIVIO 0.66 MPI
                        Land Rover Discovery II V8
                        0898 пет 989 пет 9

                        Коментар


                        • От: Да полудуваме край Шумен

                          Айде тази Неделя 4.3.2012 на разходка. Който е на кеф и има желание и време да се включва.
                          Място и час на срещата - обичайното Пени Българанов 9:30ч.
                          TG

                          Коментар


                          • От: Да полудуваме край Шумен

                            Бройте и мен.Тъкмо да изпробвам новата придобивка-33'' Silverstone MT117 xtreme+джанти модулари.
                            Jeep Grand Cherokee limited LX ZJ 5.9; SUBARU VIVIO 0.66 MPI
                            Land Rover Discovery II V8
                            0898 пет 989 пет 9

                            Коментар


                            • От: Да полудуваме край Шумен

                              Прекрасна разходка стана днес. Все познати маршрути, без много крайни хард елементи. С леки затруднения по останалия 15-тина см сняг. С едно бъги и едни Марути които ни повдигнаха настроението
                              Който снима, нека да качи снимки и видео да се погледаме отстрани...........
                              TG

                              Коментар


                              • От: Да полудуваме край Шумен

                                Първоначално публикуван от gen4 Преглед на мнение
                                Прекрасна разходка стана днес. Все познати маршрути, без много крайни хард елементи. С леки затруднения по останалия 15-тина см сняг. С едно бъги и едни Марути които ни повдигнаха настроението
                                Който снима, нека да качи снимки и видео да се погледаме отстрани...........
                                И нямаше ХАРД ......пу жалко!Добре че не дойдох!
                                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X