Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да полудуваме край Шумен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да полудуваме край Шумен

    Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
    ....................и като изпозатънете из балкана ,ми се обадете да дойда да ви вадя лЮбедката ми работи вече!
    Е, аз се каня утре след обяд да пия кафе с вас. Няма ли да се приберете. Коле, гледай да не закъсваш, че да се видим.
    GSM 0877 08 99 19
    Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

    Коментар


    • От: Да полудуваме край Шумен

      Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
      Е, аз се каня утре след обяд да пия кафе с вас. Няма ли да се приберете. Коле, гледай да не закъсваш, че да се видим.
      А да се обзаложим че ще се приберат по тъмно!
      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

      Коментар


      • От: Да полудуваме край Шумен

        Това е приказка...
        Ице, ще гледам да се приберем навреме. Много ще се радвам да се видим.
        Обади се когато решиш.

        Относно стила на разходката-след разговор с един стар разходкаджия стигнахме до извода "Каква разходка ще е, ако няма огънче..."
        Като се замисли човек-какво лошо има в това да си запалим огънче в снега, да хвърлим някакви мърве да омиришат гората...
        Вземете си някакво печиво. Ще видим как ще търсим дърва под снега, ама ще си запалим огънче за обяд.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Да полудуваме край Шумен

          Върнахте ли се?
          Как мина тренировката днес?
          Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

          Коментар


          • От: Да полудуваме край Шумен

            Стига сте тренирали.Вече пазете джипките,че не остана време за ремонт.
            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

            Коментар


            • От: Да полудуваме край Шумен

              Аз уж нямаше да излизам .....но направих си разходка и джипа се влюби в едно голямо дърво но целувката беше болезнена!
              Поражения....вече нямам броня,фар и голяма част от калника
              Еди час след това си монтирах фар от донора поопънах калника но ще се прави нова броня!
              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

              Коментар


              • От: Да полудуваме край Шумен

                Днешната разходка беше лека. Е, имаше няколко заигравки, ама ако ги нямаше-по добре да тръгнем с колите на пикник...

                След клипчето "витара дърпа патрол" вече има и "витара дърпа G klasse":



                На връщане(по точно на отиване към заслона за барбекюто) намерихме един закъсал форд. Разбира се, че го дръпнах... Не си направих труда да се обръщам и да дърпам напред, ваденето беше леко, и няма проблем да дърпам и назад...



                После имаше барбекю и вино...

                А малко след като се прибрах ми звънна Бързашки, и досега бяхме на сладка приказка с него.
                Последно редактирано от Кольо; 22-01-12, 20:07. Причина: Грешен клип
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Да полудуваме край Шумен

                  Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                  Аз уж нямаше да излизам .....но направих си разходка и джипа се влюби в едно голямо дърво но целувката беше болезнена!
                  Поражения....вече нямам броня,фар и голяма част от калника
                  Еди час след това си монтирах фар от донора поопънах калника но ще се прави нова броня!
                  Защо ми се струва, че утре ще се заема активно с твоят старец...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Да полудуваме край Шумен

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Защо ми се струва, че утре ще се заема активно с твоят старец...
                    Ма той нищо му няма вече!Оправих го!Само трябва да си купя бяла блажна боя и четка и албиниз ще му докарам!
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • От: Да полудуваме край Шумен

                      Пичове, хубаво си правите екшъна.
                      Само да ви помоля да като подбирате маршрутите си да избягвате Шуменското плато или поне територията на Природния парк, че после едни коловози остават, няма минаване. Щото освен вас и други джъткат из района. Добре поне че тая година нещо не виждам гадни камиони с дървосекачи. Направо промениха релефа на спускането към халваджийските чешми.

                      Коментар


                      • От: Да полудуваме край Шумен

                        Първоначално публикуван от Katzumoto Преглед на мнение
                        Пичове, хубаво си правите екшъна.
                        Само да ви помоля да като подбирате маршрутите си да избягвате Шуменското плато или поне територията на Природния парк, че после едни коловози остават, няма минаване. Щото освен вас и други джъткат из района. Добре поне че тая година нещо не виждам гадни камиони с дървосекачи. Направо промениха релефа на спускането към халваджийските чешми.
                        Коловози от редови джипове?
                        После няма минаване с какво?
                        Ние на правим коловози след нас, ние търсим вече направени такива за да опитаме да ги преминем......ако можем
                        TG

                        Коментар


                        • От: Да полудуваме край Шумен

                          Първоначално публикуван от gen4 Преглед на мнение
                          Коловози от редови джипове?
                          После няма минаване с какво?
                          Ние на правим коловози след нас, ние търсим вече направени такива за да опитаме да ги преминем......ако можем
                          Точно това мисля и аз.

                          Колега, ти виждал ли си какви коловози може да направи джип? Това в нормален терен, не блато, не река, просто гора или поле?
                          Ние като минаваме само замазваме най-горния слой на терена, колкото и да е кално и хлъзгаво. За дълбаене на коловози не ни стига тегло.
                          За сведение-най-тежкия джип който се движи из шуменските околности е може би на гробаря. Почти 2,5 тона. Даже и той не може да направи коловози в нормална по плътност почва. Тези дълбоки коловози са от дърводобива, и не се заличават с години. Ние съзнателно търсим такива трудни за минаване места за да може да се покажем и докажем колко сме печени, и как джипките ни минават отвсякъде.
                          Друг е въпросът, ако се случи заблатено място или речни наноси например. Но по тези места никой друг освен нас-празноглавците няма да се набута с някакво превозно средство... Та коловозите които ние можем да направим не пречат никому.

                          Не те знам какво практикуваш из платото, но ако искаш може да се видим наживо и да поговорим по темата за опазване на природата и дали офроудърите спомагат за това, или вредят.

                          Ако имаш желание-ще намериш и телефона ми. Доскоро стоеше в подписа ми, но вече не.
                          А може да питаш и направо тук в темата-ще ти го кажа.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Да полудуваме край Шумен

                            Момчета вие кога ще се организирате да дойдете във Варна да ви разходя из нашите терени за забавления? Няма само по състезания да идвате де.
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • От: Да полудуваме край Шумен

                              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                              Момчета вие кога ще се организирате да дойдете във Варна да ви разходя из нашите терени за забавления? Няма само по състезания да идвате де.

                              Добра идея,трябва да го обсъдим!То за идването ще дойдем ама Витарите как ще ги приберем.......
                              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                              Коментар


                              • От: Да полудуваме край Шумен

                                Не вливай в сърце ми отрова...
                                Отдавна си мечтая за такова нещо, ама сега не му е времето.
                                На дневен е ред купуването на една омега с 2 литра мотор, раздатката от ГАЗ69 е осигурена, купето ме чака в Ракитника, ама пустото време-не мога да започна.
                                А искам за Трявна да съм готов. Ако успея-може да дойда на тест по вашия край.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X