Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да полудуваме край Шумен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да полудуваме край Шумен

    ами таратайката е диско 1 и е доста прежалено за в гората иначе си е сток отвсякаде и нищо не е доработвано а за разходката ако кажете номер на човека който ги организира ще му звънна да се разберем кога ще карате понеже като прохождащ офроудър съм силно зарибен засега

    Коментар


    • От: Да полудуваме край Шумен

      пропуснах да спомена моя номер 0883341941

      Коментар


      • От: Да полудуваме край Шумен

        [QUOTE=go6o126;1657481]Ако решите нещо за разходка на 31 или на 1 пишете кЪде ще е срещата![/QUOTE/

        Днес се запознахме......колегата има едно прежалено диско единица и е голям мераклия!Но има доста да се учи и още толкова въпроси!
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • От: Да полудуваме край Шумен

          За утре не се ли очаква някоя разходка.Мислех да пробвам фронтерата.Ако все пак на някого му трябва компания да звънне.
          0885022939 Нед
          0885022939 Недрет

          Коментар


          • От: Да полудуваме край Шумен

            Първоначално публикуван от diablo Преглед на мнение
            За утре не се ли очаква някоя разходка.Мислех да пробвам фронтерата.Ако все пак на някого му трябва компания да звънне.
            0885022939 Нед
            До колкото знам два Патрола една Тойота и едно Диско ....ще се разхождат!Но без мен две седмици че много работа имам
            з..адушница.....пък после б..айрАм....бе работа
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • От: Да полудуваме край Шумен

              ами прекарахме си много добре ,покарахме хапнахме и зе запознахме а дано занапред да ставаме все повече и повече та да е по-интересно

              Коментар


              • От: Да полудуваме край Шумен

                Първоначално публикуван от go6o126 Преглед на мнение
                ами прекарахме си много добре ,покарахме хапнахме и зе запознахме а дано занапред да ставаме все повече и повече та да е по-интересно
                Може да стане и по интересно но трябва да си пооправиш джипката!
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • От: Да полудуваме край Шумен

                  Еее, Светльо, най после да стигна до клипчетата! Супер сте си изкарали - съвсем ме убеди да дойда и аз някой път...като багаж де, че моята въшка за таквоз не става...пп. - мини довечера край клуба да ти дам баретата.
                  Руският шофьор нарича "път", мястото през което възнамерява да мине.
                  ...Българския коледен дух е духът на заклано прасе...[COLOR="#008000"][/COLOR]

                  Коментар


                  • От: Да полудуваме край Шумен

                    Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                    Може да стане и по интересно но трябва да си пооправиш джипката!
                    ............поне хапвате на нас не ни остава време от каране.....
                    а няма само ти да си с катафалка ...........само дето трябва доста да е преобразя
                    Последно редактирано от dido197; 10-11-11, 07:35.
                    ЕКШЪНА ЗАПОЧВА ТАМ КАДЕТО СВЪРШВА ПЪТЯ

                    Коментар


                    • От: Да полудуваме край Шумен

                      Сложих новите гуми само чакам предложения

                      Коментар


                      • От: Да полудуваме край Шумен

                        Първоначално публикуван от dakata_75 Преглед на мнение
                        Сложих новите гуми само чакам предложения

                        Е дай някоя снимка да му се порадваме!
                        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                        Коментар


                        • От: Да полудуваме край Шумен

                          За тази неделя дали се очертава някоя разходка.Решил съм да пробвам фронтерата все пак
                          0885022939 Недрет

                          Коментар


                          • От: Да полудуваме край Шумен

                            Първоначално публикуван от diablo Преглед на мнение
                            За тази неделя дали се очертава някоя разходка.Решил съм да пробвам фронтерата все пак

                            Като я продадеш/ако още става за продаване /тогава ще те взема за навигатор.......не я пробвай ще я счупиш....
                            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                            Коментар


                            • От: Да полудуваме край Шумен

                              Мерси за съвета.Може и да си прав.Но какво да правя като ме сърбят ръцете да хващам волана и да влизам в някоя кал.Всяка вечер гледам прогнозаята за времето кога ше завали снежец.
                              0885022939 Недрет

                              Коментар


                              • От: Да полудуваме край Шумен

                                Ей ще ме накараш да изкарам "стареца"от гаража и да ти поохладя страстите! но да се разберем трошим фронти и го оставяме в гората..... после си купуваш джип/знаеш какъв/ аз ще се включа в разходките като започне калния сезон,сега е сухо и не е интересно!Пък и трябва да си ревизирам лебедката/само тя ми остана да я пипна/
                                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X