Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да полудуваме край Шумен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да полудуваме край Шумен

    Няма да ходим до Любен Каравелово бе... Аз само подметнах, но днес с Данчо като си говорихме-ако тръгнем в 10 по черно(както е кално) можем и да не стигнем за награждаването...
    Та ще си караме в околностите...
    Аз ще се возя де, витарата е в бокса. А щом ще се возя-може да се отпусна(ще нося от новото вино, а и задължително ще си запалим огън и ще печем разни неща...), а ако се отпусна много ще се радвам, че ти няма да си някъде наблизо, и да папарачнишиш...

    Баси и думата измислих...

    Хайде, утре в 9:30 на Пенис​ маркет на Боян Българанов.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Да полудуваме край Шумен

      Първоначално публикуван от diablo Преглед на мнение
      Понеже не ми се иска да намачкам семейната фронтера поне за сега съм уредил да бъдем с Нисан Патрул заедно с един колага от Търговище.Той пък до последно имаше проблем с динамото но го разрешихме.Така че утре сме на линия.Само имам леки притеснения относно гумите с които е обут.Но ще гледаме на не се навираме умишлено в много големи калища
      Заповядайте......а като гледам как валя на места днес...кал ще има за всички
      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

      Коментар


      • От: Да полудуваме край Шумен

        Той диаблото е с никакви гуми... А и фронтерата е лъскава. Ама досега не сме оставили никого в калта, та и утре няма да оставим никого.
        Май ще има още едно диско, скоро закупено, и поради тази причина без гуми(все още). И него няма да го оставим...


        Офффф.... Кой да прочете, че няма да е с фронтерата... Надявам се да са взели добри гуми за патрола, та да ни дърпат нас ако се наложи.

        Ама то патрол...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Да полудуваме край Шумен

          Точно заради по неподготвените колеги трасето, ще го измислим като се видим!Че пътища много но не за всеки....
          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

          Коментар


          • От: Да полудуваме край Шумен

            Кольо,кажи на оператора на следващия клип да ти монтира субтитри...

            Коментар


            • От: Да полудуваме край Шумен

              Срещу почерпка мога да превеждам...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Да полудуваме край Шумен

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Срещу почерпка мога да превеждам...


                Опааа....ти сигурен ли си че е от поркането?!?Сигурно е имало магнитни бури или слънчево изригване-да знаеш!Коле утре дека ще си возиш малкото дупе бре?Да не дойдеш с батмобила оп бъгимобила да кажа....
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • От: Да полудуваме край Шумен

                  Да бе, да... Бъгито нали е само на задно-фърля кал до небето, а не върви. Силата му е в сухите и много криви терени. В калта не върви...

                  Май ще се возя при Цецо, поне така се разбрахме при последния ни разговор по телефона.
                  Пък ако не е при него-все ще се намери едно местенце за моето скромно дупЕнце...
                  Просто няма как да изпусна откриването на калния сезон!!!
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Да полудуваме край Шумен

                    [QUOTE=Кольо;1647344]Да бе, да... Бъгито нали е само на задно-фърля кал до небето, а не върви. Силата му е в сухите и много криви терени. В калта не върви...

                    Май ще се возя при Цецо, поне така се разбрахме при последния ни разговор по телефона.
                    Пък ако не е при него-все ще се намери едно местенце за моето скромно дупЕнце...
                    Просто няма как да изпусна откриването на калния сезон!!![/QUOT

                    ЕЕЕ знаем че скромните ти задни части няма да се возят в Патрол.....шъ си ходиш пеш някой път да знаеш
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • От: Да полудуваме край Шумен

                      Първата за сезона разходка с кал завърши. Събрахме се 9 джипа, някои се отказаха по средата на деня, а други продължихме до тъмно. Накрая си запалихме огънче, и пекохме разни неща на него, и пихме вино...
                      Аз започнах деня във витарата на Цецо, а завърших в патрола на Гробаря.
                      То патрола си е трагичен на кален баир, ама с тези 35-ци Silverstone MT117 extreme се справя доста добре.

                      Цецо счупи май преден диференциал, но докато не се отвори-нищо не може да се каже.

                      Абе за първа кал си беше добре.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Да полудуваме край Шумен

                        За да не съм голословен:
                        Патрол срещу витара:





                        На един и същи баир, два различни джипа...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Да полудуваме край Шумен

                          И още едно клипче-как се бута тойота по кален баир:

                          <sup>

                          На същото място гробарския патрол си мина без грижи. Заради гумите. Абе страшни гуми ви казвам...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Да полудуваме край Шумен

                            дааа и същия тоя патрол дърпа витарата като си строши предния диф!То здрава витара рядко се вижда да се прибира от разходка !И Коле ти къде си вози "малкото добре отгледано с много инвестиция дуПе"ъъъ у моя Патрол и го възхваляваше постоянно.....имам докъзателства!
                            Страхотна разходка ,аз съм мн.доволен имаше от всичко и кал и баири .....счупени витари
                            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                            Коментар


                            • От: Да полудуваме край Шумен

                              Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                              у моя Патрол и го възхваляваше постоянно.....имам докъзателства!
                              Аз възхвалявах гумите. Те са си за хвалене отвсякъде.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Да полудуваме край Шумен

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Аз възхвалявах гумите. Те са си за хвалене отвсякъде.

                                Предател.....а кой ги мъкне гумите бе Витара ли
                                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X