Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за разходка Бургас - Карандила .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    2 дни эваня на хижата-никой не отговаря,,,не сьм ходил,эащото няма файда да и гледам фасадата,,,иначе с моита витарка иэлеэе по-сериоэен проблем-спукан блок ;( така че аэ сьм аут
    Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
    Mercedes w212 E350 4matic
    Ducati Monster 600
    O888795575

    Коментар


    • #32
      РЕ:

      torozoff: Нищо, ще се оправим, говорил съм твърдо със собствениците, за сега сме 16 човека + ALFA155Ts ( Сам ли ще дойдеш ? ) .
      Другото което е, пригответе се за софт разходка, т.е. до там по асфалт, няма джипъри а там горе аз и брат ми ще се поокаляме и толкоз, скука обаче тва е положението, аз направих каквото можах но явно в Бургас няма мераклии - т.е. има обаче се броят на пръстите на едната ръка - буквално .
      Най-добрия реглаж на преден и заден мост

      Коментар


      • #33
        Съжалявам ама ще работя, пожелавам ви приятно прекарване и дано да се задържи такова времето ама като гледам прогнозите за едни дъждове и снегове...

        Коментар


        • #34
          аз и жената ще сме само кажете в събота от каде как и в колко часа и ... и аз може да се кална имам мерачец

          Коментар


          • #35
            РЕ:

            Предлагам в събота ( утре ) да се съберем на паркинга на метро в 10 часа първата група и в 2 часа 2-рата група пак там . Аз съм в първата със зелен тракер ( витара ) - къса, брат ми е със втората черна витара - дълга .
            Със сливналиите и други извън Бургас не знам как ще се уговорим, най добре елате направо горе на хижа карандила сме, хижарите казват че до там се стига лесно и лесно ще се ориентираме за всеки случай оставям моя телефон :
            0878 197 903 - Добрин Господинов .
            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

            Коментар


            • #36
              не мога,прецакаха ме! ако успея да се иэмькна ще ти се обадя v0id
              mnogo da se okalqte
              Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
              Mercedes w212 E350 4matic
              Ducati Monster 600
              O888795575

              Коментар


              • #37
                Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
                не мога,прецакаха ме! ако успея да се иэмькна ще ти се обадя v0id
                mnogo da se okalqte
                Окей, ти поне си наблизо може и вечета да дойдеш само за напиването, само звънни преди това да ти кажа дали са останали места .
                Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                Коментар


                • #38
                  за съжаление, аз ще пропусна разходката... по технически причини
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • #39
                    РЕ:

                    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                    за съжаление, аз ще пропусна разходката... по технически причини
                    Нищо, ще очакваме следващия път да се реваншираш като организираш разходка в странджата

                    И дано бързо да се излекува джипката ти !
                    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                    Коментар


                    • #40
                      Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                      Нищо, ще очакваме следващия път да се реваншираш като организираш разходка в странджата

                      И дано бързо да се излекува джипката ти !
                      Много е болна горката

                      Коментар


                      • #41
                        РЕ:

                        Разходката приключи благополучно, имаше много сняг, малко кал, много красиви гледки ... довечера или утре ще разказвам повече че пак се разболях деба ...
                        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                        Коментар


                        • #42
                          Ами хайде пусни малко снимки де .....

                          И пусни онова ... посвещението на дървото
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • #43
                            много сьжалава че не успях да доида v0id аэ също чакам да видя снимки и разкази! накъде се забихте??
                            Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                            Mercedes w212 E350 4matic
                            Ducati Monster 600
                            O888795575

                            Коментар


                            • #44
                              РЕ:

                              Както вече писах по рано, до там стигнахме по асфалт и добре че не се объркахме да тръгнем по черно че както сме неподготвени щеше да пристигнем другата седмица
                              И така малко след пристигнето на първите 3 джипа, CarTest™ ни показва тайните на GPS системите

                              Пристигна и останалата част от групата

                              И първата наздравица


                              Хижаря направи това специално за нас :

                              А това го продаде на търг който завърши доста бързо защото веднага беше предложена блиц цена ( 2.50 Лв )

                              Тука единия джпър показва че е силен не само извън пътя а и на масата :

                              Малко картички :





                              Тук сме почти всики :

                              Малко дрифтинг :

                              https://htftp.offroad-bulgaria.com/v...a/MOV02295.MPG
                              https://htftp.offroad-bulgaria.com/v...a/MOV02297.MPG
                              И малко от разходката :





                              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X