Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за разходка Бургас - Карандила .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предложение за разходка Бургас - Карандила .

    Хайде да се организираме този месец и да си направим една разходка до карандила по черно и тук таме по пътищата, вечерта да отседнем в някоя хижа ( там вървят по 5-10 лв. ) на следващия ден да се разходим по планините, може да се пуснем и с лифта и вечерта да си ходим кой от къде е ... аз почти съм го измислил само проблема ми е че не познавам черните пътища до там и ще ни трябва водач за да ни прекара през интересни и красиви места . Другия вариант е да стигнем до карнобат по шосето от там към долината на виното и натам по черните пътища напосоки обаче за целта ще трябва поне GPS ( аз мога да намеря ако никой няма ) . Какво ще кажете за идеята и кой е твърдо за ?
    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

  • #2
    За много години, v0id!
    това добре, ама погледни съседната тема:
    "Предложение за разходка на 13 и 14 януари близо до София."
    Аз ще съм там тази седмица, Джамбазов също, ако не е в чужбина, така че Карандила ще се поотложи...
    А и защо Карандила, като си имаме Страджа и доста баирчета на север, като за последните имаме предложение и от варненската група...
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #3
      РЕ:

      За много години, Джорджо . Мисля за карандила защото съм ходил там отдавна и много ми хареса, освен това е най близката по голяма планина със хубави хижи и най вероятно ще има сняг . За тази седмица виждам че се заформя доста интересна разходка и ви пожелавам приятно прекарване и да не забравите да снимате ! Относно датата за мен е по добре на 20-21ви .
      Най-добрия реглаж на преден и заден мост

      Коментар


      • #4
        Аз тази седмица също немога, но следващата идвам.

        Коментар


        • #5
          Тази седмица на 13 заминавам извън страната , сигурно ще се върна около 22 или 23, така че най вероятно ще пропусна , а как ми се ходеше

          Коментар


          • #6
            РЕ:

            Нищо може да го поотложим, на мен ми се ще да има сняг а в момента не знам как е . Ако има и други желаещи нека да кажат все пак кога им е удобно и дали някой познава района, защото ще е много по добре с водач .
            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

            Коментар


            • #7
              Давайте дата по нататъка и съм твърдо ЗА. Няма ли накой от района?

              Коментар


              • #8
                РЕ:

                Имаше един пич от сливен ще го намеря и ще му пиша ЛС . И освен това ще добавям в първото си мнение хората които са твърдо за .
                Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                Коментар


                • #9
                  Ами ......
                  Аз имам GPS имам и карти имам .... доста неща ...

                  Ама си мисля че ако има сняг ..????
                  Голям ще го .. ядем ..!!!

                  Ама може и да пробваме

                  Само дайте да го измислим ... кога ??
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • #10
                    ако го решите в уикенд който съм свободен, с удоволствие ще се включа! а може и от варненска околия да изскочат желаещи

                    Коментар


                    • #11
                      РЕ:

                      CarTest™: Чудесно, значи те пиша и теб - с деца жени братя сестри ? Датата предлагам да е 27-ми и 28-ми .
                      Сняг ако има ще стане супер ! Аз поне много ще се радвам защото тая "зима" студ и сняг не съм видял а за пътя няма проблем, ако е много труден ще минем по шосето до сливен и от там нагоре по асфалта няма да има никакъв проблем дори и без 4х4 а горе има прекрасни места за каляне, полянки, скали баири и изобщо ще има от всичко по много и за всеки .

                      IvanZ: Кои дати са подходящи за теб ?
                      Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                      Коментар


                      • #12
                        Съгласен съм за 27 28, нека това да е датата, има доста време за планиране на ангажиментите, ако има разходка там съм.

                        Коментар


                        • #13
                          при мен е малко трудно да се планира, така че ще следя как върви организацията и ако не ми излезе нещо ще се включа.

                          Коментар


                          • #14
                            РЕ:

                            Първоначално публикуван от IvanZ
                            при мен е малко трудно да се планира, така че ще следя как върви организацията и ако не ми излезе нещо ще се включа.
                            Окей, дано да успееш че нямаме дайхатсу в групата и ще е нтересно да видим малкия звяр в действие
                            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                            Коментар


                            • #15
                              "малкия" звяр има "голямо" сърце" под капака си ще го видите, ако не сега, то друг път. а и ако дойде CarTest ще бъдем две Роки-та на разходка което си е събитие и на мен ми е интерсно да видя Витара в действие от близо, след състезанието в Шумен съм доста впечатлен от тези джипки. Впрочем ако Карандила ми се размине, за февруари съм си обещал да ида в хижа Чумерна с джипката и от сега си стискам палци да има сняг, а още повече ще се радвам и на компания.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X