Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчвам това място!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Препоръчвам това място!

    1.Къща за гости "Синчец" в с.Орехово /Родопи/. Пепа и Атанас Калинови. Мили и добри хора, мъжът е много ерудиран събеседник, голям познавач на Родопи. Който иска мога да му изпратя тел. на ЛБ.
    2. Хотел "При Спаска" в с. Баня до Банско. Чисто нов, отлични условия, сносни цени дори и за зимата. За него има инфо в нета май, но пак мога да почогна с тел. на ЛБ.

    Коментар


    • #92
      До: Препоръчвам това място!

      Първоначално публикуван от Kent Преглед на мнение
      в с. Баня до Банско.
      В селото има и басейн с топла минерална вода. Голям кеф е да отидеш в 7:00 и да изчакаш изгрева (там слънцето се показва по-късно), плувайки. После съм свежарка цял ден.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #93
        До: Препоръчвам това място!

        Еий отдавна не бях посещавал темата и много и се зарадвах сега.
        Да препоръчам и аз едно място, тъкмо да попълним празнините за София, както Алекс почна.
        Та ресторанта се казва Шефс http://www.chefs-bg.com/ и всичко което съм опитвал там е оставило незабравими спомени на вкусовите ми рецептори.
        Собствениците са и готвачи практикуващи "Готвене на живо", а сервитьорите са на ниво което не съм срещал в друг ресторант тук (а и не само). Кухнята е разнообразна, от модерния тип (но много вкусна).
        Менюто е на една черна дъска по 4-5 вида от курс. Абе супер.
        Цените...., ами не са ниски, но преживяването си заслужава всеки петак. Не съм ходил там от Февруари, но явно скоро ще съм там.
        ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
        lre-bulgaria.org

        Коментар


        • #94
          До: Препоръчвам това място!

          Обновеният ресторант "Шумако" (за по-младите намира се над Симеоново по пътя за Бистрица в ляво), Много добра кухня и атмосфера!!!

          А нашето ново откритие Хотел - ресторант "Диана" (до банка ПИБ между Драгалевци и Симеоново), Много добра кухня, добра атмосфера, чудесно обслужване и Много Прилични Цени!!!

          Коментар


          • #95
            До: Препоръчвам това място!

            http://www.hostelkashtata.com/

            Препоръчвам това хотелче,много уютно,невероятна кухня,перфектно отношение към клиента!Цени напълно нормални!

            Коментар


            • #96
              До: Препоръчвам това място!

              Да ви препоръчам и едно място , собственост на наш колега .
              Намира се в Пловдив , Стария град .
              Обсъждаме го и в друга тема . Посетете го ! Ще бъдете очаровани ! Намира се в Стария град, до черквата Света Неделя, с 50 места на закрито и 10 в двора, работи от 14 до 23 часа, цените са народни.
              Последно редактирано от zzlatev; 15-11-09, 17:56. Причина: линк към комерсиален сайт, нужните данни дописани

              Коментар


              • #97
                До: Препоръчвам това място!

                Този уикенд бях на хижа "Бунтовна". Уникално красиво място.
                Стаите в новата част са наистина чисто нови, със санитарни възли във всяка и парното пука - та не се живее направо.
                Препоръчвам горещо мястото.
                Наблизо са Панагюрище, Старосел... Копривщица - все места който си заслужават да се видят.
                За жеалещите има възможност и за офроуд заигравки. С лека кола се стига през село Кръстевич, с джип от Копривщица и Стрелча
                телефон 1 0889713672 - Телефон 2: 031701 262
                Последно редактирано от zzlatev; 01-12-09, 08:20. Причина: линк към комерсиален сайт, нужната информация дописана
                Георги Тонев

                Коментар


                • #98
                  До: Препоръчвам това място!

                  Здравейте, по празниците попаднахме случайно (пък може би и не толкова случайно) на едно страхотно място в "дън гори тирилейски" както се изразява и самият собственик

                  Намира се в село Оряховец на 2 км. от гр. Баните (Смолян) координатите са N 41 37.164 / E 024 59.354.

                  Страхотно хотелче на много прилични цени както каза един от компанията цена от 25 лв. на човек със закуска се разделя като 20 лв. е закуската и 5 лв. спането Наистина тия хора ни разсипаха от ядене!!!
                  Страхотно място за празнуване на различни поводи с огромния недостатък, че разполагат само със 7 стай и механата е сментата за толкова хора, та капацитета е преко сили 16 човека

                  Наоколо природата е невероятна черните пътища изобилстват във всички посоки.

                  Тук може да се види повече за хотела и евентуално резерваций !
                  TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                  "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                  Коментар


                  • #99
                    До: Препоръчвам това място!

                    Два Прекрасни Ресторанта
                    Първият е в София - кв. Лозенец и е Японски - Казва се "Хамачи" - Прекрасна Кухня, готина атмосфера и Обслужване!!!
                    Вторият е в село Говедарци - "Джамбазки" - Страхотна кухня!!!

                    Коментар


                    • До: Препоръчвам това място!

                      Препоръчвам едно местенце в с.Гинци.Намира се от дясно на изхода за Монтана .На 35км от София
                      Ресторант
                      Рибарник
                      Хотел
                      Невероятна природа
                      Прикачени файлове
                      878511557

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                        Два Прекрасни Ресторанта
                        Първият е в София - кв. Лозенец и е Японски - Казва се "Хамачи" - Прекрасна Кухня, готина атмосфера и Обслужване!!!
                        Вторият е в село Говедарци - "Джамбазки" - Страхотна кухня!!!
                        Джамбазки си правят повечето от нещата които поднасят сами. Една идея са по-комерсиялни, но като общо знаят как да посрещат.
                        Моля който ходи - Поздрави на Ники Джамбазки.

                        Все се каня да драсна един ред и забравям:
                        На пътя София - Търново - Варна .... веднага след моста където е отклонението за Тетевен и Рибарица - на самия ъгъл има едно нищо и никакво заведение - бяло и мъничщо по-скопо прилича на сладкарница - даже пишеше Queens отгоре - като сокчетата.
                        Всъщност е ресторант със сръбски специялитети - Там съм ял най-вкусните вешалица, плетеница и урнебес, а не е като да не съм ходил и по други сръбски ресторанти.

                        А за пътуващите по пътя - малко след този разклон на около 4- 5 км е Български извор - малко след сергиите за туристи (ако се движите Соф- Варна - след тях от дясно)- има един TIR паркинг където има и фирмен магазин за местен месопроизводител . Продаваха много добра шунка, както и страхотен бахур и пастърма.

                        Понеже не съм бил скоро там моля да бъда извинен ако нещата са се променили..
                        Последно редактирано от alex_markov; 08-01-10, 06:55.

                        Коментар


                        • До: Препоръчвам това място!

                          Хотел Ягодина в село Ягодина. Хубави и топли стаи. Прекрасно обслужване и кухня. За околностите, мисля че няма смисъл да говоря.
                          LZ1DWW

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                            На посещаващите Златоград, препоръчвам хотел-ресторант "Здравец", по-известни като "при Славчо". Ще усетите позабравеното вече, прословуто в миналото българско гостоприемство, ще опитате характерни родопски гозби, приготвени по уникален начин...
                            Аз също го препоръчвам... N41 23.114 E25 05.366

                            Първоначално публикуван от Детелина 74 Преглед на мнение
                            Всяка година по най различни поводи и празници си изкарваме много приятно в един от най престижните ресторанти в Русе това е ДУНАВ,там е толкова приятно и готино,че отиваш пак http://www.danubeplaza.com/index_flash.asp
                            Сакън! Правих сватбата си там - ужасно съм недоволен. Първо, порциите им са два пъти по-малки от написаното, цените са им супер високи, сервират манджата студена, изключват климатика за икономия... Тотални злета са! Иди в "Чифлика" и няма да съжаляваш, Хотел "Дунав" sucks отвсякъде. Бекъп вариант - "Луд гидия" и "Ловна среща", стига да издържаш на чалга-механджийска музика. Пратил съм информация за заведенията, така че всички трябва да ги има в картата вече.

                            Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                            Да ви препоръчам и едно място , собственост на наш колега .
                            Намира се в Пловдив , Стария град .
                            Обсъждаме го и в друга тема . Посетете го ! Ще бъдете очаровани ! Намира се в Стария град, до черквата Света Неделя, с 50 места на закрито и 10 в двора, работи от 14 до 23 часа, цените са народни.
                            Това би трябвало да е пицария "Ориджинале"... Потвърждавам, че е готино.
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от cveti; 04-02-10, 21:17.
                            Петър Събев

                            Коментар


                            • До: Препоръчвам това място!

                              Искрено ви препоръчвам това място особенно сега за скиорите.
                              На 5 км. от Банско със страхотен минерален басейн с температура над 36 градуса.Два пъти съм ходил за една година и двата пъти бях доволен.Най хубавото е че хотела е още нов и всичко е супер.Невероятно място за отдих по всяко време на годината просто имат всичко.Още не го знаят хората и все още се намират места но като го научат няма да е така.
                              Аквилон Резиденция и Спа в село Баня, Tel:+359889 168 722
                              PS.Нямам нищо общо с хотела .Просто един доволен клиент споделящ с вас
                              Последно редактирано от zzlatev; 07-02-10, 10:05.

                              Коментар


                              • До: Препоръчвам това място!

                                Първоначално публикуван от BORIME4KA Преглед на мнение
                                ... Иди в "Чифлика" и няма да съжаляваш...
                                Дет' се вика - да похапнем в "Чифлика"!
                                No 1 в Русе!
                                Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X