Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчвам това място!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Препоръчвам това място!

    Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
    В центъра на Мелник намираш стръмната стълба, водеща към хотела (бившия Балкантурист) някъде по средата, като видиш в градинката гипсови лебеди, чукаш на вратата - там са две къщи, които дават стаи по 12 лв/легло. Баня, топла вода. В битов стил.Кръчмата е долу. "Балкантурист" също не е скъп. Отиваш и питаш.
    а за едене механа "Лозниците" на София Куртева, супер яко
    ено време щяха да ме правят доктор в Мелмак
    и за македонка щяха да ме женят
    механата е от страната на хотела, срещу течението на реката в посока Кордопуловата къща
    дано да я има още, де

    Коментар


    • #47
      До: Препоръчвам това място!

      Благодаря ви!!!

      Коментар


      • #48
        До: Препоръчвам това място!

        Първоначално публикуван от Kent Преглед на мнение
        а за едене механа "Лозниците" на София Куртева, супер яко
        ено време щяха да ме правят доктор в Мелмак
        и за македонка щяха да ме женят
        механата е от страната на хотела, срещу течението на реката в посока Кордопуловата къща
        дано да я има още, де
        Има я, но отдавна не е на това ниво. Последните години направо запада като обслужване, качество на храната и атмосфера. Вече не ходя там. навремето Менчевата къща също беше добре, но и там имат проблем със скоростта на обслужване.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #49
          До: Препоръчвам това място!

          Да спомена три ресторанта в София. Посрещането, обслужването и храната са страхотни. "При Яфата", "Под липите" и "Ниагара" на ул."Симеон".

          Коментар


          • #50
            До: Препоръчвам това място!

            Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
            Да спомена три ресторанта в София. Посрещането, обслужването и храната са страхотни. "При Яфата", "Под липите" и "Ниагара" на ул."Симеон".

            За "под липите" съм резервиран (ходихме няколко пъти преди година две), Виж Ниагара е супер особено тази под здравната каса в Лозенец!
            Днес "открихме" едно супер ресторантче - "Славия"
            Кухнята беше Перфвктна!

            Коментар


            • #51
              До: Препоръчвам това място!

              Колеги, някой да препоръча вила в района на Тетевен или Трявна за почивните дни на 06-07.12.2008. За компания около 10 човека.
              тел. 0897 805070

              Коментар


              • #52
                До: Препоръчвам това място!

                Аз лично съм много доволен от Свилен и неговото Моравско село http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=37353

                Коментар


                • #53
                  До: Препоръчвам това място!

                  Първоначално публикуван от Estranged Преглед на мнение
                  Колеги, някой да препоръча вила в района на Тетевен или Трявна за почивните дни на 06-07.12.2008. За компания около 10 човека.
                  тел. 0897 805070
                  Аз ползвам една непретенциозна вила с 3 двойки стаи и място за поне още 6 души в Тетевенска Рибарица. В горния край на селото по посока Шипково с двор за 2-3 коли и страхотна околност. Но е наистина непретенциозна постройка без кой знае какви екстри. Ако те интересува, звънни ми на 0887590528, ще ти дам телефона на собственичката.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #54
                    До: Препоръчвам това място!

                    Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                    За "под липите" съм резервиран (ходихме няколко пъти преди година две), Виж Ниагара е супер особено тази под здравната каса в Лозенец!
                    ...!
                    Аз бих казал от опит точно обратното - от Под Липите винаги сме оставали възхитени - и от невероятните гозби, и от обстановката, както и всички гости особено чужденци, докато в точно в Ниагара в лозенец, освен, че не предлагаше нищо особено, за сметка на това на високи цени, сервитьорите бяха доста надменни. (Не бих казал, че компанията - служебна с която съм бил там е възможно да е дала основание за това!)
                    Technical Rescue Direct - life lies in courage
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                    Коментар


                    • #55
                      До: Препоръчвам това място!

                      А някой може ли да препоръча самостоятелни къщички - като финландските на Боровец на друго място?
                      Technical Rescue Direct - life lies in courage
                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                      Коментар


                      • #56
                        До: Препоръчвам това място!

                        Благодаря за информацията, Злати.
                        Вече резервирах вила в звучното село Кисийци до Трявна, иначе със сигурност щях да се възползвам от предложението ти. Явно покрай студентския празник все по-рано се правят вече резервациите за хубавите места. Както и да е.. ако ми хареса ще дам координатите и телефона тук.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Препоръчвам това място!

                          А някой може ли да препоръча самостоятелни къщички - като финландските на Боровец на друго място?
                          ако ти върши работа
                          родопи > широка поляна > кавал тепе > вилно селище романтика

                          къщичките са уникални, двуетажни, 3 спални с по 2 легла, хол, баня, ексрти, 100 лв на вечер

                          а за природата там няма какво да говорим... то се знае

                          мога да ти дам и тел

                          Коментар


                          • #58
                            До: Препоръчвам това място!

                            http://tihiakat.weebly.com/index.html

                            Вила в Трявна ! Супер място с прекрасни стопани
                            Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                            Коментар


                            • #59
                              До: Препоръчвам това място!

                              Аз бих препоръчал това. http://hoteldobarsko.com/

                              Коментар


                              • #60
                                До: Препоръчвам това място!

                                Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                                А някой може ли да препоръча самостоятелни къщички - като финландските на Боровец на друго място?
                                Вилно селище Света гора в Орешака до Троянския манастир. Страхотни къщички със спалня, стая с 2 легла и оборудвана кухня, тераса, а някои с гараж. На 2-3 места в двора страхотни маси със всичко необходимо, вкл. и камина със скара, за барбекю. Виж чичко Гугъл, май имат сайт. И е отлично място за деца, заградено, с люлки и трева.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X