Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчвам това място!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Препоръчвам това място!

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    Ти кажи и цените на човека, че Катарино е "висша класа"

    Сигурно, аз бях там по работа
    Но отговаря на зададеният критерии - да е топло, много топло! А и е готино, има къщички с каминки... приятно място

    Коментар


    • От: Препоръчвам това място!

      Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
      ...има къщички с каминки... приятно място
      За каминките заплащаш допълнително ако ги ползваш това ме потресе...
      Няма друго място (вкл. и такива от "висша класа"), на които съм бил, където това е в "допълнителните"...

      Коментар


      • Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
        Ти кажи и цените на човека, че Катарино е "висша класа"
        Малка троянска сливова - 8.00 лв. ...Примерно!

        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
        За каминките заплащаш допълнително ако ги ползваш това ме потресе...
        Няма друго място (вкл. и такива от "висша класа"), на които съм бил, където това е в "допълнителните"...
        Имам познат със собствена къща в комплекса. И за да ти запалят собствената камина се прави заявка и идва човек. Не можеш сам. И си плащаш естествено.
        Последно редактирано от alex_markov; 22-11-10, 12:51.

        Коментар


        • От: Препоръчвам това място!

          Хей, хей, хей аз просто казах че е топло
          Никъде не съм казвал че е евтино
          Но пък от друга страна, ако можеш да си го позволиш, защо не?

          Коментар


          • От: Препоръчвам това място!

            Защото са се надценили и за половината от тези пари на друго място можеш да получиш дори и по-добро обслужване и качество. Похвалиха ми например "Римска баня" в близкото село Баня
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • От: Препоръчвам това място!

              Хей аз никъде не коментирам скъпо или евтино.
              Просто казах, че схващането за бизнес на места тук ме хвърля в тъч. Продаваме ти юут за тия Пари, но дай и едни "5лв." за да дойде чичо Кънчо да ти запали камината...

              Коментар


              • От: Препоръчвам това място!

                Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                Хей аз никъде не коментирам скъпо или евтино.
                Просто казах, че схващането за бизнес на места тук ме хвърля в тъч. Продаваме ти юут за тия Пари, но дай и едни "5лв." за да дойде чичо Кънчо да ти запали камината...

                Ако си спомням добре беше 70 лева, а не 5 и можеше да си я запалиш сам (беше подредена и имаше кибритче до бележката с цената, от която и аз бях Потресен)

                Коментар


                • От: Препоръчвам това място!

                  Хем потресен, хем препоръчваш. Сега ще изтрия всичко Щото явно не може да се прерпоръча безрезервно като добро място, гледано от всички страни.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • От: Препоръчвам това място!

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    Хем потресен, хем препоръчваш. Сега ще изтрия всичко Щото явно не може да се прерпоръча безрезервно като добро място, гледано от всички страни.
                    Не съм съгласен!
                    Безрезервно препоръчване така или иначе НЯМА. Мястото отговаря на зададените критерии и е наистина приятно!
                    А Хубавите неща Рядко са евтини

                    Коментар


                    • От: Препоръчвам това място!

                      Въобще и не става въпрос за цената. Хубаво, висока е, мястото наистина е отлично( и аз съм бил там служебно) .Но такива хубави и супер скъпи места могат да се препоръчат много, само че и Катарино, като някои от тях е надценено, т.е. надценило е само себе си. Като наемеш вила в Австрия, дървата са отвън на разположение, пали колкото искаш камината, всичко евключено в цената. А тук малко се преиграва и за мен това е сериозен негатив. Но си прав, нека дискусията ни остане, който се интересува ще прочете и ще си направи собствени изводи от казаното от нас.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • От: Препоръчвам това място!

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        Защото са се надценили и за половината от тези пари на друго място можеш да получиш дори и по-добро обслужване и качество. Похвалиха ми например "Римска баня" в близкото село Баня
                        И аз да ти го похваля, много е хубаво.
                        B+

                        Коментар


                        • От: Препоръчвам това място!

                          Мненето на колегата Savov за хотел Римска баня е в темата "Нникога повече там", бил е на място и има лоши впечатления, така че аз отеглям препоръката си, чута от друг и се доверявам на неговото мнение.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • От: Препоръчвам това място!

                            От няколко седмици си вадя очите в нета, търсейки добър спа хотел (+ ски евентуално) за зимна почивка.
                            Както бях споменал, важно е вътрешния басейн да е с топла (минерална евентуално) вода.
                            Някой от вас случайно да е бил някога в Спа хотел "Калиста" - Старозагорски минерални бани или в SPA и Балнеокомплекс АкватониК - Велинград?

                            @Комплекс "Катарино" ми беше в списъка, но някак не ми се нрави да си доплащам за камина. Ако беше включена в цената - ок, ама разни такива тарикатлъци - да се печели от всичко и по много - не ме кефят.

                            Преди 2 години бяхме в х-л "Финладия" - Пампорово - 4*, не беше лошо - голям басейн, но познайте защо никой не го ползваше?
                            След яко напарване в сауната - водата в басейна ставаше приемлива за известно време, иначе брррррррррррр!

                            Четейки постовете на колегите в отрицателната тема, просто не бих тръгнал за място без добри отзиви за него.
                            Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                            Коментар


                            • От: Препоръчвам това място!

                              Ами, ако превъзмогнеш това, че си плащаш за камината(ако си в къщичка) и че цените са по-височки в заведенията - Катарино е твоето място. Плюс това има централна сграда, където са си стаички - двойни, тройни, апартаменти. Както се казва много често в този форум "Кефът цена няма." Спа-то на Катарино много го хвалят, но все още не съм го пробвал. Другата седмица ще ходя и ще споделя.

                              Коментар


                              • От: Препоръчвам това място!

                                Всяка година разпускам в интерхотел Сандански в град Сандански. Горещо Ви го препоръчвам!Не пропусквайте да посетите и рибният им ресторант.
                                Последно редактирано от zzlatev; 27-11-10, 16:36.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X