Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчвам това място!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Препоръчвам това място!

    Хич не ни се искаше да е извън България /10 години не сме посещавали морето и ни се щеше да се разходим, но и някъде да поспрем/, но май така се очертава ... То сигурно и по-евтино ще дойде . А в Гърция също нямам идея къде да идем, но предполагам може и да се импровизира на място

    Коментар


    • От: Препоръчвам това място!

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      На Вършец има 4-звезден (не знам името, в центъра близо до фонтана е), с басейни (открит, закрит), фитнес, сауни, масажи и прочие истории. Добро е. Но лично не виждам какво може да се прави за повече от 2-3 дни там. Евентуално някакви горски маршрути, ама пак за повече от 3 дни - трудна работа. Мястото иначе е хубаво, с хубав климат и въздух.
      Минерални води има, масажи и ала бала... за хора с проблеми в кръста /като жената/ е супер. А и е доста спокойно.

      Коментар


      • От: Препоръчвам това място!

        Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
        Хич не ни се искаше да е извън България /10 години не сме посещавали морето и ни се щеше да се разходим, но и някъде да поспрем/, но май така се очертава ... То сигурно и по-евтино ще дойде . А в Гърция също нямам идея къде да идем, но предполагам може и да се импровизира на място
        Носов, глей са...............аз миналата година точно като теб мислех ..............от бая време не съм ходил на нашето море, що па да не ида, сигурно вече са се очовечили.............и отидох.
        Лесна калкулация, най-евтино спане без предварително ровене с месеци -60 лева. Сметка за двама в ресторант в Несебър, като не съм пил повече от половинка ракия, но сме яли правилно 170-200 лева. Отношение.......добре че сервитьора беше пианиза като мен, та се разбрахме, но само едната вечер, щот на другите вече ни се цупеха като двойка.
        После отидох на Тасос, в Скала Потамия, там дето вече три годин ходя. Спане 35 евро за двама, ядене 30-40 евро за двама, като това включва плато с риба, салати, маламатина и разбирасе пломари за мен......
        Мога да ти препоръчам горещо това място, защото освен чистите плажове, липсата на крясъци и отличната храна, там времете е спряло. Хората са любезни, персонала е от българи, но под гръцки надзор и има така изолирани плажове на пет минути с кола от стаята ти, че имаш чувството че се връщаш в соц-времената.
        Мога да ти напиша карта, начертая маршрут и каквото поискаш, после ще черпиш.
        Сериозно!
        .............а да и си на 100 километра от Гоце Делчев като път.

        Коментар


        • От: Никога повече там.

          Три години ходим по Еленският балкан,по точно с.Ребревци,Лазаровата къща,май да беше 11места.Няма друго такова место,страшна тишина,уютно,басеин във двора,банкетно лятно(и закрито) със сериозно барбекю(+ врътки за чеверме).Хазяите са точни,вече ни правят и отстъпка,като бонус влиза хек "Болярка"...
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • Къща за гости "Орфееви скали"-тип хижичка/N 41 37 06.8 E 24 40 26.1/...горещо препоръчвам за всички сезони,съдържателката готви уникално,подчертавам уникално/вземайки факта ,че аз съм си чревоугодник/ с домашни продукти...цени-народни и за спане,и за храна и напитки;спокойно местенце за релакс на семейството,компанията...близо/200 м./ до стръмния лифт за "Снежанка" от Смолянските езера.
            Басейн няма,но еко пътеки и маршрути колкото щеш.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF1087.jpg
Прегледи:1
Размер:160.2 КБ
ID:5494159
            Последно редактирано от kamex; 18-06-13, 14:58.
            Камен Механджиев

            Коментар


            • От: Препоръчвам това място!

              Да препоръчам две места за хапване около Кърджали.

              Ресторант Моби-Дик ( с. Енчец, по пътя за Главатарци )
              Хубава кухня ( особено рибката ), бързо и добро обслужване, собственикът е много печен! Заведението разполага със собствени рибарници. Предлагат и разходка с лодка.

              http://old.wikimapia.org/#lat=41.641...94%D0%B8%D0%BA

              Ресторант-механа Родопчани
              Намира се на пътя за Ардино. Има голяма външна част.
              Скарата е уникална!!! Кухнята като цяло е на много добро ниво. На фона на броя на посетителите ( 200-300 човека ) мога да кажа, че доста бързо приготвят храната, но за сметка на това бъркат поръчки.
              Имат жива "музика"... и до към 9-10 часа се трае... ама след това го обръщат на гюбеци и маанета.

              http://www.trivago.bg/%D0%BA%D1%8A%D...%D0%B8-1484533

              http://old.wikimapia.org/#lat=41.625...B0%D0%BD%D0%B8

              Коментар


              • От: Препоръчвам това място!

                Колега,за обслужването в моби дик, сигурно се шегуваш,присъствах със семейството си на скандал заради обслужването, в който участваха около 6-7 маси,наложи се управителката да излезе и да се извинява на всички,сервитьорите бъркаха поръчките,един на отсрещната маса искаше да накара персонала да му изяде прегорялата порция риба,която вече беше върнал веднъж.Чакането беше над половин час да вземат поръчката,докъто ужким пишеше поръчката сервитьора не слушаше мен.....наложи се да го читам дали бърза за някъде.....по голям фарс не си спомням да съм гледал другаде по отношение на обслужване.Ходил съм 3-4 пъти и вече не!
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Препоръчвам това място!

                  Ами въобще не се шегувам. Бяхме там миналия уикенд на фирмено мероприятие ( 15на човека, сватбарска маса ). Два пъти посетихме Моби-Дик - на обяд и на вечеря. И двата пъти всиччо бе перфектно - без сбъркани поръчки, пиенето идва веднага, салатките малко след него, основното също доста бързо. Аз лично ядох филе от есетра и беше идеално сготвено. Не съм чул и някой от колегите да се оплаква от яденето. На следващия ден ходихме на разходка с корабчето Моби-Дик и се оказа, че баш собственикът е капитанът ни. Човекът ходеше с една свирка на врата и държеше персенала като в казарма... направо ми стана жал как тичаха напред назад по понтоните с пълните табли с чаши и бутилки.

                  Коментар


                  • От: Препоръчвам това място!

                    Първоначално публикуван от kamex Преглед на мнение
                    Къща за гости "Орфееви скали"-тип хижичка/N 41 37 06.8 E 24 40 26.1/...горещо препоръчвам за всички сезони,съдържателката готви уникално,подчертавам уникално/вземайки факта ,че аз съм си чревоугодник/ с домашни продукти...цени-народни и за спане,и за храна и напитки;спокойно местенце за релакс на семейството,компанията...близо/200 м./ до стръмния лифт за "Снежанка" от Смолянските езера.
                    Басейн няма,но еко пътеки и маршрути колкото щеш.
                    Потвърждавам Става и за чевермета:
                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic
                    Моите дати вече са запълнени (както и на майстор Шукри ), пък и нямаме повод. Идната седмица ще проуча една неползвана досега за целта локация на Смолянските езера и остава да спечелите някой бас
                    С уточнение, че това не е майстор Шукри , а препоръчан от цитираната Къща за гости друг чевермеджия, който се представи много добре
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Cheverme-29-06-13.jpg
Прегледи:1
Размер:117.2 КБ
ID:5500998

                    От обяд заваля, но не попречи на настроението, създадено от четири от "Стоте каба гайди" , също осигурени от заведението:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_001148.jpg
Прегледи:1
Размер:83.5 КБ
ID:5500999
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_001160.jpg
Прегледи:1
Размер:91.1 КБ
ID:5501000
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Препоръчвам това място!

                      Кала,смяташ ли че имам интерес или желание да оплюя някого просто ей така,пак казвам обслужването беше пълна скръб е меко казано,по неадекватно поведение на сервитьорите не съм срещал,ако жена ми иска може да се включи и да разправя цветно,жалко инъче за добрата идея.

                      п.п Никъде не съм споменал че не готвят добре,визирам обслужването.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Препоръчвам това място!

                        Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                        Ами въобще не се шегувам. Бяхме там миналия уикенд на фирмено мероприятие ( 15на човека, сватбарска маса ). Два пъти посетихме Моби-Дик - на обяд и на вечеря. И двата пъти всиччо бе перфектно - без сбъркани поръчки, пиенето идва веднага, салатките малко след него, основното също доста бързо. Аз лично ядох филе от есетра и беше идеално сготвено. Не съм чул и някой от колегите да се оплаква от яденето. На следващия ден ходихме на разходка с корабчето Моби-Дик и се оказа, че баш собственикът е капитанът ни. Човекът ходеше с една свирка на врата и държеше персенала като в казарма... направо ми стана жал как тичаха напред назад по понтоните с пълните табли с чаши и бутилки.
                        Потвърждавам думите ти. Бил съм няколко пъти и съм впечатлен от прясната храна и това, че собствениците са част от персонала, а не наблюдават отстрани.
                        Ресторанта е огромен, но прясната риба винаги е идвала бързо..................а да и нещо важно, по телефона съм си замразявал ракия, че да ме чака в правилно състояние като пристигна.

                        Коментар


                        • От: Препоръчвам това място!

                          хубава тема, жалко че замря........... я препоръчайте хотел за SPA + физиотерапия, втората половина на август, някъде в планината, че тия жеги не ги трая. Бях се спрял на хотел Орфей в Девин, но само негативи в нета.
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • От: Препоръчвам това място!

                            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                            хубава тема, жалко че замря........... я препоръчайте хотел за SPA + физиотерапия, втората половина на август, някъде в планината, че тия жеги не ги трая. Бях се спрял на хотел Орфей в Девин, но само негативи в нета.
                            Хотел Ата в град Вършец
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • От: Препоръчвам това място!

                              Комплекс Катарино,до Разлог.Не е съвсем в планината , ама SPA комплексът им е супер.
                              o888 37 63 69

                              Коментар


                              • От: Препоръчвам това място!

                                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                                хубава тема, жалко че замря........... я препоръчайте хотел за SPA + физиотерапия, втората половина на август, някъде в планината, че тия жеги не ги трая. Бях се спрял на хотел Орфей в Девин, но само негативи в нета.
                                Рибарска хижа по пътя от Девин за Широка лъка до разклона за Беден. Старохтна пастърва, там си я гледат, гореща минерална вода без кой знае какви глезотии и отличен нов хотел. Пробвано лично. Ма пастървата дето сервират ... леле-мале
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X