Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Около Провадия има много какво да се види (освен ако не си падате само по молове ) и Кара пещера (скален манастир до село Манастир и река - познайте - Манастирска ) все ми обягваше, но най-накрая макар и от вторият опит успях да я посетя - хареса ми! Не пусках дрна, че с телефона ми се видя по-лесно и по-на място - забавлявайте се


    Коментар


    • Парорийски манастир до село Воден (виж картата в описанието)

      Коментар


      • Парорийският манастир до Воден от близо с телефона
        П.С. За карта виж описанието


        Коментар


        • Корабите до Синеморец, само час след като ги снимах облаците се разчистиха, но аз бях вече по други места. Вижда се и готината семейна кръчма Таляна, където с кутрето вечеряхме, готини хора - добра храна!


          Коментар


          • Подводницата Слава в Белослав, пристигнах в 8 часа сутринта и музея беше затворен, но ми позволиха да я снимам отвън


            Коментар


            • Едно от най-любимите ми места за снимане е устието на Велека до Синеморец. Този път го хванах през пролетта и отново,както и през другите сезони беше великолепно


              Коментар


              • Приморско плажа Перла и блатото зад него, често минавам от там на път за Беглик Таш и устието на Ропотамо, но за пръв път пускам дрона, а си заслужава гледката, особено по това време на годината


                Коментар


                • Днес докато разхождах кучето на хладно на Витоша попаднах на интересна гледка - засилилият се вятър разнасяше семената като дим, в първият момент дори си помислих, че нещо гори - после се загледах - забавно и не често срещано явление (не, че не става всяка година )

                  Коментар


                  • Alexr
                    Alexr коментира
                    Редактиране на коментар
                    Не са семена, а полените на иглолистните дървета. Случвало ми се е да си намеря колата пожълтяла от такива полени. Просто иглолистните дървета се опрашват само благодарение на вятъра, хвърляйки огромни количества много леки и лесно летящи полени, като прах.


                • Аркутино и Ропотамо на пролет, любимо място което не ми омръзва и посещавам през всички сезони -освен лятото

                  Коментар


                  • Вчерашната среща непредвидена, малко пиле на пътечката, дано има късмет!

                    Коментар


                    • Царево изоставения комплекс - миналата година попаднах в района в мрачно време и картината беше страшна, тази година времето беше прекрасно и гледките по-ведри но самата мисъл да се строят подобни чудовищни комплекси прозорец срещу прозорец, на това прекрасно място не ми се побира в главата. Но най-страшното е между Бургас и Стара планина, там има такива мастодонти, че едната сграда в Несебър от далеч ми заприлича на планина


                      Коментар


                      • Alexr
                        Alexr коментира
                        Редактиране на коментар
                        Без да са мастодонти, между морето и планината, под Каблешково, в чистото поле, на сухопека, има също построени бая безумия. Като там май даже са продадени. Иначе аз честно казано се чудя дали това чудо до Царево е по-добре да се довърши, макар и с някой промени или да продължава да си е изоставено, докато природата си го върне.

                      • Danika
                        Danika коментира
                        Редактиране на коментар
                        Това, според мен, трябва да се изгребе. Районът на Попския плаж беше от най-красивите, но заливчето не е достатъчно голямо да поеме толкова голям комплекс почиващи. С какъв акъл го строиха, не знам.

                    • Кобилини стени над Пършевица ме влекът от много време, но все не успявах да се организирам, докато един след обед просто запалих и потеглих, пак ще се ходи със сигурност, защото гледките са фантастични, а и до водопада Боров камък май ще мога да стигна отгоре с по-малко пот, че миналата година се препотих като за световното



                      Коментар


                      • Danika
                        Danika коментира
                        Редактиране на коментар
                        Тази млада зеленина е като кадифе. Като каза водопад... Вчера видях клипче с водопад Срамежливеца, снимано от приятелка на приятелка миналата седмица. Ти ни го показа през зимата, а сега е в свежа зеленина. Всеки сезон е красив.

                      • alex_markov
                        alex_markov коментира
                        Редактиране на коментар
                        от 6 месеца не могат да ми оправят климатика и кучето умира от жега в колата, та Южните дестинации се отлагат за по-следващата седмица - стискай палци

                    • Безименна каскада от водопадчета на Драгалевската река под Комините на Витоша - прекрасно място, сега и с повечко вода


                      Коментар


                      • Петрич кале, за втори път отивам, за втори път не успявам да стигна до горе, а със сигурност си заслужава, явно пак ще ходя. Района е странен, прекрасни места и голямата индустрия омешани, а и времето все не попадам на добро а и дрона се държа много странно но поне оцеля


                        Коментар


                        • Пирдоп, хвостохранилището отблизо - природата се завръща


                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          Тук са 2 потребители онлайн. 1 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X