Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

    Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
    За съжаление изобщо не е празно
    ... от черноморието нямаме нищо против софианците да осират все повече и повече у гречко а не при нас.
    То това е очевидно, предвид отношението цена/качество. Ама по медиите вече други работи пишат за предпочитанията ви.

    Ето един истински патриот:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:haha.PNG
Прегледи:1
Размер:189.9 КБ
ID:5757310
    Последно редактирано от bokomo; 24-06-17, 10:23.

    Коментар


    • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

      Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
      Провинциалистите от черноморието нямаме нищо против софианците да осират все повече и повече у гречко а не при нас.
      А ти предпочиташ пияни руснаци и англичани, щото са по-добре от софийските такива? Докато се предлагат долнопробни услуги, ще идват долнопробни хора, ако ще и от Австралия да са. Или предпочиташ парите ви да идват от тежка промишленост... опа, такава вече няма. Ама ти сигурно вземаш заплата от други услуги и не вдяваш, че то икономиката на района се простира малко по-далеч от твоята заплата?
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

        Има да ги наляга мноого носталгията по софиянци, па и по българи.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

          Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
          За съжаление изобщо не е празно
          Провинциалистите от черноморието нямаме нищо против софианците да осират все повече и повече у гречко а не при нас.
          Колега, само за това не се притеснявай! Тази година част от приятели и колеги се насочват и към Албания на море, не остана познат от София, който да си "прекара" почивката при вас, така че пълнете балони с "райски" газ, дишайте и се веселете с англичаните, без нас!!!

          Коментар


          • Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
            А ти предпочиташ пияни руснаци и англичани, щото са по-добре от софийските такива?
            Личния ми интерес е да няма задръствания по улиците във Варна ама на - лятото всяка втора кола е от шоплука

            На море където ходя ако ида изобщо се стига с проходим жип - та паплач няма хич

            Парите си ги изкарвам на по 10-15000 км от Черноморието.
            Land Rover Discovery II, V8 4.0
            VW Golf VI variant
            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

            Коментар


            • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

              То и в София без юли и август е пълно със софийски коли, но половината от собствениците им още не могат да вдЕнат смисъла на словосъчетанието "тъпо копеле".
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                Да де, ама рядко мекат.
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                  Това, че са със софийски номера и, че не мекат, не значи, че са софиянци. Чааак нЕкъде около внуците, ако въобще им останат в България, щото който е дошъл да си "търси късмета в големия град" обикновено си стимулира децата, а и техните, "да си търсят късмета по широкия свят".
                  Това за Росен де, че "Совите не са това което са." и "Софийски номер малеле ..." в повечето случаи вече не е на баш софиянци.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                    Значи, че са столичани (както и 95% от вторично замекалите, но това е друг въпрос).

                    Че не ти е вярна формулата (за широкия свят), сам ти си свидетелство.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                      Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                      Личния ми интерес е да няма задръствания по улиците във Варна ама на - лятото всяка втора кола е от шоплука
                      ...
                      Хайде недей да плачеш! Все пак навлеците са само през лятото. Пък тук са почти целогодишно ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                        На 19.06 2017 имаше 5 коли на Кулата,минава се за не повече от 7-8 минути.Дизела 1.10 евро,няма смисъл от туби.Водата топла,тишина и спокойствие.На нашето море не съм стъпвал последните 10 години и не мисля да се доближавам до него.
                        Вярвам, че българското правосъдие ще намери всеки крадец и ще го накара да делят!
                        Внос на автомобили от Швейцария по поръчка.

                        Коментар


                        • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                          Не мога да разбера защо е цирка?
                          Има предупреждения - няма нищо лошо от това да сте информирани за риска... Дали ще го поемете риска е въпрос на личен избор...
                          Колкото пъти съм ходил в Гърция съм им спазвал правилата. И съответно не съм имал НИКАКЪВ проблем... Ако се тръгне с 'ганьовщината' - МОЖЕ да има проблем и то не само в Гърция.. Който иска - поема риска...
                          И риска не е в Гърция, нито в България, а 'дали ще ти конфискуват автомобила ако се правя на Ганьо' Щото в последния месец приятел и познат останаха с 'автомобили на трупчета' поне за месец... В България според новия закон...
                          А дали почивката ще е в България или чужбина - няма смисъл да се караме... Паркинга пред блока почна да се пълни с 'оригинални' софийски автомобили (просто се знаем - идват за поредна година и ни объркват вътрешния ред за паркиране )...
                          Въпреки това персоналният ми избор за морска почивка последните години не е бил нито Гърция, нито България (плажа ми е на 5 минути пеш от вкъщи, ама май не съм се топвал в нашето море от 3-4 години)
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                            Ще пътувам за Албания,май през Гърция ще мина информацията е на ниво.
                            Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                            Коментар


                            • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                              И какво правят с тези туби с гориво? До Гърция са 200 - 250 км, толкова и обратно и там още 100. Да не ходят на море с ЗИЛ 157 , ся ако нафтата е от БДЖ е друг въпроса.

                              За ракията освен ако не си напълнил 100 кила в 10 литрови бутилки като си тръгнал затам проблем няма , ама то и тука да те гепят с количества си е проблем.
                              088455338две
                              "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                              Джамбазов 2010г..

                              Коментар


                              • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                                Темата не е ли за "SPAM", вече

                                Иначе, българското и гръцко море не могат и не трябва да бъдат сравнявани. Просто са различни, без епитети в насока „добро/лошо". Моите предпочитания ме карат да препоръчвам на всички да ходят в Гърция. На мен си ми е добре по българските плажове, само да са максимално празни.
                                Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                                „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                                LZ1EMS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X