Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

    Аз не намирам нищо лошо в алкохолния туризъм. Освен ниските парапети.

    Коментар


    • #92
      От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Молям-молям! Както знаЙм от форумЪт алкохолният туризАм е нещо много хубаво и с огромен потенциал:
      They Shoot Horses, Don't They?
      Не?
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #93
        От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Аз не намирам нищо лошо в алкохолния туризъм. Освен ниските парапети.
        Щото не те е срещал Майкъл Шийлдс да ти фрасне един бордюр в главата.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #94
          От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Щото не те е срещал Майкъл Шийлдс да ти фрасне един бордюр в главата.
          Не съм казал, че му разбираме. Но можем да се научим.

          Впрочем виж тази дума

          Коментар


          • #95
            От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

            С алкохолни туристи, се срещат алкохолни туристи (впрочем, ти не ходиш ли в Сърбия за Вилямовка?).
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • #96
              От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
              С алкохолни туристи, се срещат алкохолни туристи (впрочем, ти не ходиш ли в Сърбия за Вилямовка?).
              Той я контрабандира не я пие
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #97
                От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Той я контрабандира не я пие
                Хммммммм

                Коментар


                • #98
                  От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Хммммммм
                  Корекция - повече я контрабандира, отколкото пие. Хубаво е да сме екзактни в този час.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #99
                    От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                    Да сме екзактни е добре във всеки час
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                      Не съм останал с такова впечатление... Да, разхода там ми е по-нисък и с нашенското гориво, заради по-добрата инфраструктура...
                      Съответно като се върна в БГ с гръцкото гориво - разхода отново скача.... Т.е. може проблемът за повишения разход да е в българският въздух
                      Абе май същата работа с която и кола да съм с нашенския бензин пак толкова си гори колкото с гръцкия, просто тук / Гърция / ми загравя колата много бързо до работна температура, но едвали прави някаква осезаема икономия това..
                      Real Recognize Real

                      Коментар


                      • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Аз не намирам нищо лошо в алкохолния туризъм. Освен ниските парапети.
                        И безстопанствените мотокари. Примерно. https://m.offnews.bg/news/Intcidenti...mk_564475.html
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                          Сърбия, прочее е доста по-напред от нас в алкохолния туризъм и на северозапад (сръбския) бая припечелва от такива туристи - някъде докъм Белград. Сподели ми преди години една туроператорка, че лека-полека почнали да предпочитат българските алкохолни туристи - консумирали в пъти повече пък не оповръщали кръчмите и хотелите, както правели западните "туристи". Не знам какви "ментета" забъркват, но аз от години съм престанал да пия български алкохол. Ако ще е ракия - сръбска или маДеконска, в краен случай ципуро. Виното и то натам отива - само ФносТ или правено от... Боголюб Младши (вече четвърта реколта направи и все по-дОбър става).
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                            ПР играта загрубява:





                            Някой по черномориете да каже дали наистана е толкова празно?
                            За съжаление изобщо не е празно
                            Провинциалистите от черноморието нямаме нищо против софианците да осират все повече и повече у гречко а не при нас.
                            Land Rover Discovery II, V8 4.0
                            VW Golf VI variant
                            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                            Коментар


                            • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                              Първоначално публикуван от ssaattyyrr Преглед на мнение
                              Не е само инфраструктурата. Там като пише 90 карам с 90. Тук при нас ако пише 90 карам със 110, че иначе ме изпреварват автобусите и тировете.
                              Хм. Аз там като карам с 90 ме изпреварват и моторолери чат-пат. Ама си карам, нямам излишни средства за данък "кисел бърз гъзар".

                              П.С. Тая година хибридната война на другаря Рагин и компания добива нови измерения

                              https://www.24chasa.bg/novini/article/6298749
                              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                              Коментар


                              • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                                Миналата година около 30-ти май се озовах на "Златните", а тази година на 25-ти 26-ти май - на "Съниту". Морето, естествено, лед студено, даже "братушки" и горди потомци на Олаф Трюгвасон не смеят да се топнат, нооооооо по алеЙте и по кръчмите - фраш. Алкохолни турове въртят с пълна пАра. Сега, края на юни, предполагам, че са във вихъра си, през юли ще ескалират неудържимо, а кулминационната експлозия ще бъде през август, както всяка година.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X