Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акъл за море в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Акъл за море в Гърция

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Прехваления Агора бич е пълна скръб. За капак скъпо.
    Защото ...?

    Коментар


    • От: Акъл за море в Гърция

      Водата мръсна, подстъпа е отврат.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Акъл за море в Гърция

        Опитай в ляво или дясно, плажове в Гърция дал Бог...
        Only after the last tree has been cut down,
        Only after the last river has been poisoned,
        Only after the last fish has been caught,
        Only then will you find that money cannot be eaten.

        Коментар


        • От: Акъл за море в Гърция

          Плажове бол. Просто този е дръво.
          На има няма километър има свободна зона - идеална. Но пък не може да се слезе с две деца щото е няква козя пътека надолу
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Акъл за море в Гърция

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Плажове бол. Просто този е дръво.
            На има няма километър има свободна зона - идеална. Но пък не може да се слезе с две деца щото е няква козя пътека надолу
            Еми правиш 2 курса до колата и така...
            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
            Ford Fiesta 1.4 Tdci

            Коментар


            • От: Акъл за море в Гърция

              Като съм писал че не става с малки деца, значи не става.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Акъл за море в Гърция

                Оф...как ми се иска да имам твоя проблем, а да не се потя пред компа...
                Only after the last tree has been cut down,
                Only after the last river has been poisoned,
                Only after the last fish has been caught,
                Only then will you find that money cannot be eaten.

                Коментар


                • От: Акъл за море в Гърция

                  По-далече, по-спокойно и по евтино.Халкидики,Касандра гр.Калетея.Ще се опитам да кача снимки.
                  Сравненията са спрямо цените около Кавала.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:wallpaper.jpg
Прегледи:1
Размер:207.7 КБ
ID:5794532Натиснете снимката за да я уголемите

Име:copy.jpg
Прегледи:1
Размер:217.8 КБ
ID:5794533

                  Коментар


                  • От: Акъл за море в Гърция

                    Не е редно да слагаш думите "Калитея" и "спокойно" в едно изречение
                    Спокойно е края на май. През август няма място на плажа. Това щото и плаж почти няма, а къщи за туристи много. До пясъка се стига по едно стръмно без никаква сянка, веднъж като го качиш в жегата и ти се отщява завинаги.
                    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                    Коментар


                    • От: Акъл за море в Гърция

                      Калитеа не е евтина,нито спокойна,наистина,но за плажовете грешиш.Има много и хубави плажове
                      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                      Най-добрият ром е студеният ром!
                      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                      Коментар


                      • От: Акъл за море в Гърция

                        Преди два дни се прибрахме от остров Лемнос. Безкрайни пусти пясъчни плажове. Народни цени, уникална кухня. Черни пътища за лек офф. Гъмжи от диви зайци, яребици, пъдпъдъци. Селца и махали с каменни къщи, където времето е спряло.
                        Какво повече му трябва на човек?

                        Коментар


                        • От: Акъл за море в Гърция

                          Бях в Сивири и ходихме на плаж в Калитея сега в края на юни.За цени сравнявам цените в Кавала и около Кавала.Само пример спахме в хотел на първа линия в Сивири на цена от 40 евро на вечер.В Кавала в момента цените почват от 70 евро.Всеки си прави сметка и проверява.
                          Само предлагам място на което съм ходил и споделям мнение.Не желая да изпадам в полемики кое е най-хубаво,евтино и спокойно.

                          Поздрави на всички и хубаво лято.

                          Коментар


                          • От: Акъл за море в Гърция

                            Да докладвам и аз от пръвъ ръка. В Гърция определено са вдигнали цените с около 20%. Може би причината е, че вече дават касова бележка за всичко, а ДДС им е 24%.
                            Иначе, пак изкарахме хубаво, с Ивича и Гогоси даже на офроуд ходихме, Киата се представи достойно, не изостанах никъде от вранглера и джимито.
                            Пак ще ида, след месец. Сега отново ще тествам Равда. Там ходя просто заради приятели и прекрасния хотел, с още по-прекрасния собственик и барбекюто му. Рядкост на нашето море и стандарт на гръцкото.

                            п.п.
                            Само да вметна, че така добре се представяхме тая година, че под 3 шишенца с узо на вечер бонус от заведението не сме падали.

                            п.п.п.
                            Проблема е, че май ни личи че сме пияници, та и на гироса на обяд ни донесоха бира от заведението, може би бонус заради убийствената сметка от 24 евро.

                            Коментар


                            • От: Акъл за море в Гърция

                              Тя темата е с конкретни условия за гърцията. Изключват острови и обливане с мастика

                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Акъл за море в Гърция

                                Децата с нас бяха 8. Най-малкото на 6 месеца.
                                Иначе за близко ти препоръчвам Офринио. Руснаци не видях там, пътя 4 часа без да бързаш и може да избереш да ли да си в навалицата или малко настрани. Някъде към 5 километра ми се видя плажната ивица на Паралия Офринио.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X