Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акъл за море в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Акъл за море в Гърция

    Миналата година отидох за първи път на почивка в Гърция със семейството ми и признавам си бях очарован.
    Коринос, селце точно преди Катерини, 360 км. от София, 4-5 часа
    Семеен хотел "Лидра" около 50 ЕВРО, първа линия със зелена полянка отпред за дечурлиги.
    Плажа не можа да се напълни и през уикенда.
    Не става въпрос за това да ли е по-евтино или не е, работата е в това как ти предоставят услугата.
    Дори и да е включено в цената оставаш с усещането, че постоянно ти правят комплименти.
    Кухнята ни хареса, 50-60 ЕВРО за две семейства, включително с узото.
    Плаж - пясък.
    Успех в избора и дано изкарате една приятна почивка.

    Коментар


    • От: Акъл за море в Гърция

      20 -25 евро на семейство ,ми глад си е било Узото е 6-7 евро 200мл. , бира 500 мл - 3 евро ..... салатите 5-6 евро ......

      Коментар


      • От: Акъл за море в Гърция

        Първоначално публикуван от caribi Преглед на мнение
        20 -25 евро на семейство ,ми глад си е било Узото е 6-7 евро 200мл. , бира 500 мл - 3 евро ..... салатите 5-6 евро ......
        Има доста неща дето идват на плата , като морските дарове например и като се разбият на 2 стават прилични цени. Освен това българина рядко успява да се напие като хората в Гръцка кръчма, повече е като дегустация.
        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
        Ford Fiesta 1.4 Tdci

        Коментар


        • От: Акъл за море в Гърция

          Миналата година направих едно пътуване до остров Евия. Около 10-ти септември.
          Не е близо,не е бързо дори по магистралата( а по нея е и скъпо заради солените тол такси до Атина). Но...
          Плажовете там са диви(поне в този период хората са малко). Има хотели и къщи на добри цени.
          Има и какво да се посети по планините:

          http://www.offroad-bulgaria.com/show...31#post3271431

          Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
          Като спомена Пелопонес, ще сбърка всеки, който не отдели един ден за изкачване със зъбчатата теснолинейка от Диакопто до Спилео Лимнон и Калаврита, седемстотин метра над Йонийско Море.

          http://www.kastriacave.gr/en/

          [ATTACH=CONFIG]949258[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]949259[/ATTACH]
          А Калаврита е в плановете ми.
          Последно редактирано от Валери Недялков; 10-03-18, 19:34.
          Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

          Коментар


          • От: Акъл за море в Гърция

            Бих препоръчал Неа Перамос и Неа Ираклица. И двете са по стария път от Солун за Кавала на 20 км преди Кавала.
            На Халкидики Вурвуру, Ормос Панагиас, Агиос Николаос, Пиргадикия, Спатиас на Ситония. А на Касандра - Сивири, Пефкохори, Криопиги, Полихроно или Афитос.
            До 30 юни и след 1-ви септември.
            Последно редактирано от stako; 15-03-18, 11:00.

            Коментар


            • От: Акъл за море в Гърция

              Само забравих да уточня, че плажовете на Неа Перамос, с дюните и заливите са едни от най-хубавите, поне на които аз съм ходил, и то не само в Гърция.
              Проблем е че вече много народ ги научи и в сезона юли - август е пълно с много хора и трябва да се тича рано за шезлонг и чадър. А има големи безплатни паркинги с навеси за колите.
              Има и много голяма зона за свободно плажуване. Направо ми се доходи още този уикенд.

              Коментар


              • От: Акъл за море в Гърция

                Първоначално публикуван от stako Преглед на мнение
                С
                Проблем е че вече много народ ги научи и в сезона юли - август е пълно с много хора и трябва да се тича рано за шезлонг и чадър.
                И ти сега пишеш ако случайно някой не е научил да дойде и той!
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • От: Акъл за море в Гърция

                  Първоначално публикуван от stako Преглед на мнение
                  Само забравих да уточня, че плажовете на Неа Перамос, с дюните и заливите са едни от най-хубавите, поне на които аз съм ходил, и то не само в Гърция.
                  Проблем е че вече много народ ги научи и в сезона юли - август е пълно с много хора и трябва да се тича рано за шезлонг и чадър. А има големи безплатни паркинги с навеси за колите.
                  Има и много голяма зона за свободно плажуване. Направо ми се доходи още този уикенд.
                  Юли и Август аз не бих стъпил повече в Гърция!
                  Два пъти се пробвах, ама не обичам да ми протича мозъка, дори и под чадър!
                  Туй е за някой, дето иска да сваля килограми....

                  Коментар


                  • От: Акъл за море в Гърция

                    Аз ходя края на май и края на юли - средно се получава добре
                    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                    Коментар


                    • От: Акъл за море в Гърция

                      Аз пък бих добавил края на август, началото на септември. Сезона си позаминава, тарапаната е понамаляла, все още е лято, но не толкова горещо, водата е все още топла и цените на това-онова тръгват леко надолу...
                      Only after the last tree has been cut down,
                      Only after the last river has been poisoned,
                      Only after the last fish has been caught,
                      Only then will you find that money cannot be eaten.

                      Коментар


                      • От: Акъл за море в Гърция

                        Не знам дали беше полезна темата но преди малко акостирахме в една вила
                        Ще дам отчет после
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Акъл за море в Гърция

                          Ще бъде интересно!
                          Only after the last tree has been cut down,
                          Only after the last river has been poisoned,
                          Only after the last fish has been caught,
                          Only then will you find that money cannot be eaten.

                          Коментар


                          • От: Акъл за море в Гърция

                            Знае ли някой, актуални цени на нафтата в Гърция?

                            Коментар


                            • От: Акъл за море в Гърция

                              Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                              Знае ли някой, актуални цени на нафтата в Гърция?
                              1,36-1,39 евро беше преди 2 седм. едва ли се е променила. Варира в зависимост от мястото и марката...

                              Бензина мисля, че беше 1,67Е
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар


                              • От: Акъл за море в Гърция

                                Прехваления Агора бич е пълна скръб. За капак скъпо.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X