Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мароко 2015

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мароко 2015

    Първоначално публикуван от Volodia.Petkov Преглед на мнение
    С риск да стана безкрайно досаден - утре или вдругиден ще минеш през Словения, Хърватия, Сърбия:
    - които, до линията Любляна-Загреб-Нови Сад, са на около +/- 300 км път, за мене.
    Все някъде ще преспиш - в някоя от тези три страни, преди да се прибереш от Италия, където си сега, до София
    Предпочитам да навъртя тези дни 6-7-800 км, вместо да отлагам за догодина (по-рано едва ли ще съм в София)
    - тоест, предлагам среща по пътя, на удобно за тебе място / време

    За да не задръствам повече форума - какъвто и да е отговора, моля те - със СМС на +36209209494

    приятен път !
    Сега виждам поста ти. Идеята е добра, но....късно е! Пък и реших да вдигна скороста и да се кача на магистрала и ако щеш вярвай от Кремона до Ниш( около 1200км) съм слезнал от колата само да си купя Словенска винетка. Бях надумкал и двата резервоара до дупка в Испания преди Франция и около Ниш светна лампата, та се наложи Но, до месец време ще се разходя до Сегет по работа и ще се уговорим да се видим тогава.

    Коментар


    • От: Мароко 2015

      Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
      Сега виждам поста ти. Идеята е добра, но....късно е! Пък и реших да вдигна скороста и да се кача на магистрала и ако щеш вярвай от Кремона до Ниш( около 1200км) съм слезнал от колата само да си купя Словенска винетка. Бях надумкал и двата резервоара до дупка в Испания преди Франция и около Ниш светна лампата, та се наложи Но, до месец време ще се разходя до Сегет по работа и ще се уговорим да се видим тогава.
      Видях на спот-а, че не слизаш от колата дори за чишкане - и реших да чакам. Като му дойде времето дай нишан, дотогава - да си жив и здрав ! Наздраве !

      Коментар


      • От: Мароко 2015

        Невероятно пътуване, евала

        Коментар


        • От: Мароко 2015

          Снимката с цигуларката <3
          Колкото по божествено красиво е нещо,толкова по безбожно скъпо е...

          Коментар


          • От: Мароко 2015

            Добре дошъл
            878511557

            Коментар


            • От: Мароко 2015

              Малко бонуси?
              Прикачени файлове

              Коментар


              • От: Мароко 2015

                Еха,яко е било
                878511557

                Коментар


                • От: Мароко 2015

                  Значи все пак не издържахте и отидохте на ралито!!! Браво!

                  Коментар


                  • От: Мароко 2015

                    Мароко наистина има много лица, ама много! Волубилис- древноримски град или каквото е останало от него. Невероятно прецизни и изящни мозайки на по 2000 години, които просто тънат в прах, кал, вода... и се рушат...
                    Снимки: Крис Джърман ( собственика на 80-ката с ненужната мрежа на предния капак )
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • От: Мароко 2015

                      Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                      Значи все пак не издържахте и отидохте на ралито!!! Браво!
                      По-скоро ралито не издържа и мина покрай нас.

                      Коментар


                      • От: Мароко 2015

                        Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                        Волубилис- древноримски град или каквото е останало от него. Невероятно прецизни и изящни мозайки на по 2000 години, които просто тънат в прах, кал, вода... и се рушат....
                        Но,още са величествени и както си писал изящни-Благодаря за снимките!
                        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                        0885 660 613

                        Коментар


                        • От: Мароко 2015

                          ....
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • От: Мароко 2015

                            Е такива попадения не очаквах.
                            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                            0885 660 613

                            Коментар


                            • От: Мароко 2015

                              Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                              Е такива попадения не очаквах.
                              И аз Едното го утепах!!!! Изкара ми ангелите .... А снимки на кози по дървета имам в различни цветове. Само черни, само бели, смесени...Козлетата си похапват масово така. Скорпионите не снимах, ама да ти кажа не беше за снимки тогава А мароканските скакалци са голяма напаст.

                              Коментар


                              • От: Мароко 2015

                                Козите се катерят по аргановото дърво ( е , може и по другите де ) , ядат бодливите клонки заедно с плодовете , а след като изакат костилките хората ги събират и правят аргановото масло. Иначе било невъзможно да се събират, че били много бодливи.
                                Поне така ни разказаха.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X