Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мароко 2015

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мароко 2015

    Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
    Утре отиваме при маймунките...
    Не си ли виждал?
    С теб има още 3...
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • От: Мароко 2015

      Деня, в който се мотахме цял ден заради затворени пистета от военните се запознахме с Камал, собственик на 100-ца. Покани ни да нощуваме в двора му. Оказа се ,че е завършил музикално училище в Казабланка и доведе банда си да ни посвирят вечерта
      Прикачени файлове

      Коментар


      • От: Мароко 2015

        Ти хваща ли тарамбуката?
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Мароко 2015

          Олеле, голям купон!
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • От: Мароко 2015

            ...На сутринта се разделихме на две групи по интереси Интерес към асфалт и интерес към офроуд. 272км офроуд
            Прикачени файлове

            Коментар


            • От: Мароко 2015

              .........
              Прикачени файлове

              Коментар


              • От: Мароко 2015

                Завиждам. Признавам си, че много завиждам! Бил съм в Тунис, ама не е същото.

                Коментар


                • От: Мароко 2015

                  След дългия ден нощувка в къмпинг около Ерфуд.Следващия ден мина предимно на асфалт през малки градчета. Целта беше преди мръкване да стигнем подножието на Високите Атласи.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • От: Мароко 2015

                    Гога, тия всите други 80-ки от групата все дизелови ли са ?
                    0899 шест5313нула
                    За всекиго по нещо

                    Коментар


                    • От: Мароко 2015

                      Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                      Гога, тия всите други 80-ки от групата все дизелови ли са ?
                      Да. Би било грешка ако експедиционния автомобил е бензинов. Не ми се влиза в дискусия поради какви причини. Поне не в тази тема

                      Коментар


                      • От: Мароко 2015

                        От днес сме само двама Аз и Питър от остров Ман със 75-цата. Разделихме се сутринта с другите двама, които поеха към Танжер и утре сутринта хващат ферибот за Испания. Аз и Пиит сме във Фес до утре и ще минем през още едно-две места преди ферибота в четвъртък на обяд.

                        Коментар


                        • От: Мароко 2015

                          Кога спите бе адаш? Отдавна е мръкнало, а ти у форума.
                          Успех и то мен!

                          Коментар


                          • От: Мароко 2015

                            Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                            От днес сме само двама Аз и Питър от остров Ман със 75-цата. Разделихме се сутринта с другите двама, които поеха към Танжер и утре сутринта хващат ферибот за Испания. Аз и Пиит сме във Фес до утре и ще минем през още едно-две места преди ферибота в четвъртък на обяд.
                            Фес е уникален. Идете в Медината на разпродажба на камилски крака на пазара - все едно Била на промоция И внимавайте за досадни продавачи - а ви видят пари в джоба - дърпат и бегат, набутвайки ви боклуци някакви. И си гледайте в краката - с влизането от новия град в стария директно изсипват брезентиовите торбички на конете и магаретата

                            Коментар


                            • От: Мароко 2015

                              Първоначално публикуван от Georgi_G Преглед на мнение
                              Кога спите бе адаш? Отдавна е мръкнало, а ти у форума.
                              Успех и то мен!
                              При него мръква поне два часа по-късно, отколкото тук
                              www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                              0898777327

                              Коментар


                              • От: Мароко 2015

                                Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
                                При него мръква поне два часа по-късно, отколкото тук
                                Да не кажа,че по едно време беше три часа разлика. Фес е разкошен и...вонящ. Сега сме в Шефшуан и май ще продължим до морето за нощувка.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X